Telemach vrednostnice s 50% popustom

Splošno o Telemachovi mobilni telefoniji
Odgovori
Bajkman
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 513
Pridružen: 09. Dec 2011 11:30

Re: Telemach vrednostnice s 50% popustom

Odgovor Napisal/-a Bajkman »

@TadejH, hvala predvsem tebi, da si vztrajen. Tudi meni bi prav prišlo, če bi se dalo na drugi cifri iz bonusa. Enkrat so ti rekli, da bodo posredovali na pristojni oddelek. A so ti karkoli za tem sporočili?
Agent mislim da popolnoma razume tvojo sporočilnost, ob tem pa ne želi nič narediti in se pred tabo spreneveda.
Slika
gasdpodna
Znanec
Znanec
Prispevkov: 304
Pridružen: 14. Sep 2022 15:36
Telemach paket: free2go REVOLUCIJA

Re: Telemach vrednostnice s 50% popustom

Odgovor Napisal/-a gasdpodna »

Tam je na žalost kup agentov za nagnat, ravno zaradi sprenevedanja, da kaj nočejo vedet in podobno...
Pa žal jih kar nekaj pozna storitve pri Telemachu slabše od mene in potem poslušaš nebuloze, da se na free2go ne da prenest številka iz drugega operaterja in podobno, ko vsi vemo, da se PO ZAKONU mora dat... Ali pa da moram prenos urejat pri staremu opetaterju... Samo nagnat... Pa brez zamere...
Izpit za tovornjak sem naredil z nizkimi črnimi usnjenimi policijskimj čevlji...
Bajkman
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 513
Pridružen: 09. Dec 2011 11:30

Re: Telemach vrednostnice s 50% popustom

Odgovor Napisal/-a Bajkman »

Ja, podpora je res bolj tako, kar vsi ugotavljamo. Primer, ko predplačniške kartice nisem nafilal 180 dni in so mi bile onemogočene tudi dohodne storitve, mi je agent trdil, da je SIM izklopljena, številka bo šla bla bla bla. Pa vsi vemo, da v splošnih pogojih piše odhodne storitve se onemogočene po 90 dneh od zadnjega polnjenja, dohodne po 180 dneh in šele po 270 dneh lahko izklopijo.
Sem moral insistirati, da imam vrednostnico pred sabo in naj pač proba nafilati, da kateri podatki z vrednostnice ga zanimajo. In seveda se je nafilalo, po njegovem mnenju "čudežno".
Slika
Uporabniški avatar
TadejH
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 512
Pridružen: 13. Apr 2016 14:32
Telemach paket: FREE2GO
Znesek računa: 4,99€

Re: Telemach vrednostnice s 50% popustom

Odgovor Napisal/-a TadejH »

Bajkman napisal/-a: 16. Jan 2024 10:52 @TadejH, hvala predvsem tebi, da si vztrajen. Tudi meni bi prav prišlo, če bi se dalo na drugi cifri iz bonusa. Enkrat so ti rekli, da bodo posredovali na pristojni oddelek. A so ti karkoli za tem sporočili?
Agent mislim da popolnoma razume tvojo sporočilnost, ob tem pa ne želi nič narediti in se pred tabo spreneveda.
Ah kje, je ostalo v zraku vse skupaj. Ni interesa, ker zaposleni tam niso s srcem in delajo, ker pač morajo nekaj delat v življenju. Čez dan so res večinoma nevešči z informacijami, ki se ve, da ne držijo. Kot ste že prej vse zapisali. Js sem enkrat eno stvar reševal ponoči, naključno sem pač bil še pokonci in sem klical tehnike, pa so točno vedeli za problem, znali zadevo uredit, predvsem pa takoj razumeli kaj želim povedat. To je še danes eden od večjih razlogov, da ostajam tu in da tudi moji € gredo za njihovo plačo.
Slika
Bajkman
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 513
Pridružen: 09. Dec 2011 11:30

Re: Telemach vrednostnice s 50% popustom

Odgovor Napisal/-a Bajkman »

Najbrž je take reči najbolje urejati v "pisni" obliki, sploh ko je neka reč kolikor toliko resna. Po telefonu saj veš, lahko rečejo karkoli. Preko nekega messengerja na fejsu lahko napišejo karkoli. Preko emaila je pa že nekako uradno, s tem bolj verodostojno, preda se pristojnemu oddelku, odgovor morajo podatki in oseba, ki ti odgovori, je odgovorna za tisto, kar je napisala.
Če se tebi, @TadejH ali komurkoli to da, se že vnaprej zahvaljujem. Jaz bi naredil PDF, ki bi ga preko e-uprave digitalno podpisal ali pa natisnil, podpisal in skeniral, ter tak PDF preko emaila poslal.

Vem, modrujem, namesto da bi se sam zganil. Vendar meni iz Bonusa deluje in se težko sklicujem na problem, saj bi me komot odpravili.
https://telemach.si/kontakt

Jaz bi isti email poslal na info@telemach.si in tehnicna.pomoc@telemach.si, ter morda v vednost še vase.mnenje@telemach.si
Slika
Uporabniški avatar
TadejH
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 512
Pridružen: 13. Apr 2016 14:32
Telemach paket: FREE2GO
Znesek računa: 4,99€

Re: Telemach vrednostnice s 50% popustom

Odgovor Napisal/-a TadejH »

Ravnokar sem nekaj napisal in poslal. Nisem še prebral tvojega zapisa, ampak sem sam enako storil, poslal sem na te tri elektronske pošte. Počakajmo.
Slika
Bajkman
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 513
Pridružen: 09. Dec 2011 11:30

Re: Telemach vrednostnice s 50% popustom

Odgovor Napisal/-a Bajkman »

Hvala hvala. Mislim da se bomo konkretno načakali, meni so samo za ukinitev komercialnih klicev tenstali cca en mesec, preden sem prejel odgovor.
Kokice sem pa že naročil za vsak slučaj. :hurra: :greensmart:
Slika
Uporabniški avatar
TadejH
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 512
Pridružen: 13. Apr 2016 14:32
Telemach paket: FREE2GO
Znesek računa: 4,99€

Re: Telemach vrednostnice s 50% popustom

Odgovor Napisal/-a TadejH »

:nazdravje:
Slika
seba44
Znanec
Znanec
Prispevkov: 125
Pridružen: 11. Maj 2022 20:16
Telemach paket: Še več + revolucija
Telefon: Xiaomi
Kraj: Primorska

Re: Telemach vrednostnice s 50% popustom

Odgovor Napisal/-a seba44 »

Hvala fantje za trud. Se pa bojim, kot je že nekdo pred mano napisal, da bodo prej še starim ukinili aktivacijo iz bonusa kot pa novim omogočili. No, jaz v nobenem primeru nič ne izgubim.
bayoxim111
Novinec
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 15. Dec 2023 11:07
Telemach paket: Revolucija Net2go
Telefon: Xiaomi Note 12

Re: Telemach vrednostnice s 50% popustom

Odgovor Napisal/-a bayoxim111 »

Bajkman napisal/-a:
bayoxim111 napisal/-a: 07. Jan 2024 23:13 Pozdravljeni. Sem nov na forumu. Razmišljam kako odpraviti težavo aktivacije Revolucije iz bonusa. Imam staro neaktivirano kartico telemach in če bi je aktiviral in na njo prenesel svojo številko iz A1 bi mogoče pobiralo denar iz bonusa za aktivacijo Revolucije.
Meni tiste sim kartice, ki si jih slikal, delujejo naročniške, ne pa free2go. Če pa dejansko so free2go in jih je še mogoče aktivirati, pa mislim, da imaš možnost, da bi ti pobiralo iz bonusa. Ne vemo, če je to pobiranje odvisno od starosti SIM ali od starosti prve aktivacije.
Kartice so stare 5-6 let. Iz paketa Free2go+tel Nokia 2.

Sent from my 23021RAA2Y using Tapatalk

Bajkman
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 513
Pridružen: 09. Dec 2011 11:30

Re: Telemach vrednostnice s 50% popustom

Odgovor Napisal/-a Bajkman »

Nimaš kaj izgubiti, probaj aktivirati eno kartico, nafilaj z bonusom in aktiviraj mini revolucijo. V primeru pozitivnega razpleta kasneje preneseš še številko
Slika
gasdpodna
Znanec
Znanec
Prispevkov: 304
Pridružen: 14. Sep 2022 15:36
Telemach paket: free2go REVOLUCIJA

Re: Telemach vrednostnice s 50% popustom

Odgovor Napisal/-a gasdpodna »

seba44 napisal/-a: 16. Jan 2024 17:34 Hvala fantje za trud. Se pa bojim, kot je že nekdo pred mano napisal, da bodo prej še starim ukinili aktivacijo iz bonusa kot pa novim omogočili. No, jaz v nobenem primeru nič ne izgubim.
Čudi me, da nič sploh ne reagirajo na konkurenco... (npr. HoT)...
Izpit za tovornjak sem naredil z nizkimi črnimi usnjenimi policijskimj čevlji...
Uporabniški avatar
TadejH
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 512
Pridružen: 13. Apr 2016 14:32
Telemach paket: FREE2GO
Znesek računa: 4,99€

Re: Telemach vrednostnice s 50% popustom

Odgovor Napisal/-a TadejH »

Eh njim ta free2go nič ne pomeni. Res imajo to le za prehod na naročnino, da ti težijo s klici.
Slika
gasdpodna
Znanec
Znanec
Prispevkov: 304
Pridružen: 14. Sep 2022 15:36
Telemach paket: free2go REVOLUCIJA

Re: Telemach vrednostnice s 50% popustom

Odgovor Napisal/-a gasdpodna »

Nekaterim nam pa free2go zadošča... Sploh takim, ko smo že 40+...
Izpit za tovornjak sem naredil z nizkimi črnimi usnjenimi policijskimj čevlji...
Uporabniški avatar
green
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 831
Pridružen: 09. Okt 2013 17:15
Telemach paket: free2go revolucija
Telefon: Google Pixel 6 Pro
Dodatni paketi: Net2Go
Kraj: Črnomelj

Re: Telemach vrednostnice s 50% popustom

Odgovor Napisal/-a green »

Zdaj se pa izjasni,enkrat si enkrat pa nisi zadovoljen.

Poslano z mojega Pixel 6 Pro z uporabo Tapatalk


Slika :thumbs:
Slika
Odgovori