Ja Google Maps vnese le 200 točk. To je tudi moj problem. Ko bom naredil Google Maps API za svoje bazne bom to tudi teb zrihtal, da teh problemov več ne boš imel
Začeu sm pa ta projekt k sm bl zgublena duša pa mi je že tale moj zemljvid dostkrat rešu full velik hoje k pač izgubim orientacijo v gozdu (pa tud kje drugje) ...h4h4.
Prlezu sm do čez 1000 točk ki pa jih na žalost ne prikazuje - lahko jih samo vidim sam (med samim urejanjuen na Google Maps) pač točke od 1001-1200 (največ 200 naenkrat jih lahko vidim) :S...
Najbrž bi jih telefon (Android aplikacija Google Maps) če bi bil v bližini prikazou...upam.
sm na google help forumu mal pojamru jim da vidm če se da kej rešt - da vem kako naprej
Zadeva naj bi bila taka, da se prikazuje le tiste točke, ki jih približaš na zemljevidu (recimo ne prikaže točke iz ZDA, ampak samo iz Slovenije oziroma recimo Primorske )
Zagotovo deluje na Google Earth, na Google Maps pa je lahko nekaj problemov.
vendar sam še vedno ne znam prikazati vseh točk naenkrat ne v Google Maps ne v Google Earth.
Lahko bi se enkrat res dobili kej dobrega spili, nekateri tudi kaj dobrega pokadili ...h4h4
Najbol mi je važno da zadeva funkcionira na telefonu...kot rečeno upam da mi vsaj na telefonu če bom na te lokaciji bo prikazalo 200 točk v okolici mene - se pravi tudi tiste ki jih sedaj ne vidim (čudn sm use skupi napisu).
Zdi se mi, da iz Google Maps generirana kmz s maksimalno 1000 točk. Iz Google Earth pa neomejeno se mi zdi. Ker se mi zdi, da nimam jaz težav iz Google Eartha (za Mobitel bazne, ki jih imam 1118 in se mi prikažejo vse). http://www.dreamdesign.si/projekti/mobi ... staje.html