Tuš Mobil Minute

Pogosta vprašanja in odgovori, nastavitve aparatov pri operaterju Telemach...
dimushi
Novinec
Novinec
Prispevkov: 5
Pridružen: 16. Feb 2010 15:47
Telefon: iPhone 3GS

Tuš Mobil Minute

Odgovor Napisal/-a dimushi »

Jaz razmišljam o nakupu SIM kartice za TUŠ Mobil in me zanima sledeče...

-Ali lahko kupim SIM kartico za katero si sam kupujem kartice za napolnitev računa (kot je Mobitel imel včasih, ne vem če ima še zmeraj), se pravi, da nimam naročniškega razmera?

-Je res, da je SIM kartica brezplačna, plačaš samo 5 € ki pa imaš potem telefon napolnjen s 5 euri?

-Najbolj me pa zanima, kako poteka to polnjenje preko Tuš kartic... namreč vsak dan kupujem v Tušu, in ko se nabirajo tiste minute, a se to potem avtomatsko v moj mobilnik dajo? Kaj moram narediti, da se minute dajo avtomatsko v mojo Tuš SIM?

Hvala lepa za vse odgovore.
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: Tuš Mobil Minute

Odgovor Napisal/-a enpir »

Živjo,

1. Seveda, brez problema kupš vrednostnico za 5,10,20€ in napolniš
2. TušmobilMini paket je 3,99€, gor maš naloženiš že 5€
3. Greš do prodajalke v Tuš in rečeš za aktivacijsko kodo k je nekak tkole: *100*6 mestna koda*13mesta št. tuš kartice# in tipka za klic. To nardiš samo enkrat in potem se ti minute prnesejo prvi delovni dan v naslednjem mesecu in itd. Skratka prenesejo se prvi delovni dan vsakega novega meseca in veljajo do konec meseca v katerem se prenesejo. Za koriščenje moraš biti na Tušmobil omrežju... to je na kratko vse :)
dimushi
Novinec
Novinec
Prispevkov: 5
Pridružen: 16. Feb 2010 15:47
Telefon: iPhone 3GS

Re: Tuš Mobil Minute

Odgovor Napisal/-a dimushi »

OK evo kupil sem predplačniško TUŠ SIM kartico. In sem že aktiviral oz. povezal Tuš kartico s katero kupujem izdelke v Tuš trgovinah z mojo SIM kartico. Zdaj pa ko pritisnem *100# in kliči, mi pokaže da imam 22 min. In imam tudi 5€ na računu. In sem govoril po telelfonu pa mi je vzelo samo tist denar ki ga imam na računu. A tele minute ki jih dobim vsak mesec, lahko porabim, ko se mi izprazne kartica ki jo imam za 5€ ali kako to gre?

Hvala za odgovor že vnaprej.
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: Tuš Mobil Minute

Odgovor Napisal/-a enpir »

*100# in tipka za klic ti požate aktualno stanje na TKK (tuš klub kartica) in ne stanje na tvojem mobilnem računu. Za preverjanja stanja na računu vtipka *123# in kliči, zraven pa ti izpiše tudi minute če jih imaš.
Ker si predvidevam šele danes vzpostavil povezavo med tkk in tvojo številko, se ti bodo minute na tvoj račun prenesle prvi delovni dan v marcu....
dimushi
Novinec
Novinec
Prispevkov: 5
Pridružen: 16. Feb 2010 15:47
Telefon: iPhone 3GS

Re: Tuš Mobil Minute

Odgovor Napisal/-a dimushi »

Živijo. Evo prvi delovni dan je prišel... sem pritisnil *100# in mi ni več pisalo, da imam 29 minut (toliko sem jih namreč nabral v mesecu februarju)... sedaj me pa zanima, kako pa uporabim te minute? Na račun se ne dajo... zdaj ne vem kako jih uporabit. :)

LP
Uporabniški avatar
Azzil
Moderator
Moderator
Prispevkov: 295
Pridružen: 27. Jul 2007 12:59
Telefon: Samsung Galaxy SII
Dodatni paketi: Brezmejni internet 24ur
Znesek računa: 8€

Re: Tuš Mobil Minute

Odgovor Napisal/-a Azzil »

si pogledal na *123# ??
... je zame arest azil, je zame arrest azzil, je zame arest azil???
Slika
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: Tuš Mobil Minute

Odgovor Napisal/-a enpir »

še 1x: *100# ti pokaže stanje na TKK in kar se ti bo preneslo v prihodnjem mesecu... seveda ti prikaže 0 ker so se ti minute že prenesle na mobilno številko. Vrjetno si/boš prejel sms obvestilo koliko minut si zbral in potem stanje minut na mobilnem računu preveriš z *123# in kliči...
dimushi
Novinec
Novinec
Prispevkov: 5
Pridružen: 16. Feb 2010 15:47
Telefon: iPhone 3GS

Re: Tuš Mobil Minute

Odgovor Napisal/-a dimushi »

Pogledal sem z *123# ja... sedaj pa piše... najprej napiše 1,72€ potem spodaj pa 29 tuš min... sedaj me zanima, če je minuta v tujino 30 centov... potem lahko z temi 29 minutami govorim 15 minut?
Uporabniški avatar
Azzil
Moderator
Moderator
Prispevkov: 295
Pridružen: 27. Jul 2007 12:59
Telefon: Samsung Galaxy SII
Dodatni paketi: Brezmejni internet 24ur
Znesek računa: 8€

Re: Tuš Mobil Minute

Odgovor Napisal/-a Azzil »

Ne.. TušKlub minute lahko koristiš za klice na vse Slovenske številke. Prijavljen pa moreš biti na Tušmobilovo omrežje.. 8)
... je zame arest azil, je zame arrest azzil, je zame arest azil???
Slika
dimushi
Novinec
Novinec
Prispevkov: 5
Pridružen: 16. Feb 2010 15:47
Telefon: iPhone 3GS

Re: Tuš Mobil Minute

Odgovor Napisal/-a dimushi »

Prijavljen sem na Tušmobilovo omrežje... pravkar mi je za klic, ki je trajal 1 min in 44 sekund vzelo 4 tuševih minut... huh? :o :roll:
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: Tuš Mobil Minute

Odgovor Napisal/-a enpir »

ta bo pa težka veš... vrjetno si že prej imel kak klic pa se ni takoj odštelo ko si preverjal in se ti je sedaj skupaj...
Binca
Novinec
Novinec
Prispevkov: 3
Pridružen: 14. Dec 2010 17:44
Telefon: samsung

tuš minute

Odgovor Napisal/-a Binca »

Živjo, zanima me če tuš minute iz kartice lahko prenesem tudi na naročniško kartico. Verjetno za vas vsakdanje vprašanje, jst sem pa čist frišna.

Če se da, me zanima tudi kako?

Hvala
Lp Binca
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: tuš minute

Odgovor Napisal/-a enpir »

vsekakor, postopek je isti :)
Binca
Novinec
Novinec
Prispevkov: 3
Pridružen: 14. Dec 2010 17:44
Telefon: samsung

Re: tuš minute

Odgovor Napisal/-a Binca »

Haha...sej ravno postopek me zanima :)

help please :)
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: tuš minute

Odgovor Napisal/-a enpir »

greš v tuš trgovino z TKK kartico in zaprosiš za kuponček za povezavo. Na računu dobiš USSD *100*6mest. št*13mest.štTKK# in tipka za klic. Če je povezava uspešna nato preveriš z *100# in ti izpiše stanje bonitet na TKK, ki se ti bodo prenesle drug mesec na telefon, to je to :)
Odgovori