Stran 43 od 43

Re: Novo pri A1

Objavljeno: 11. Maj 2026 17:23
Napisal/-a green
Slabše od Telekoma.

Poslano z mojega Pixel 8 Pro z uporabo Tapatalk


Re: Novo pri A1

Objavljeno: 11. Maj 2026 17:41
Napisal/-a TadejH
Ja saj je boljše že težko pričakovat. So pa dobri, za 3,99€ je top. To bi js rabil. Ne pa ta šrot od TM.

Re: Novo pri A1

Objavljeno: 11. Maj 2026 19:45
Napisal/-a gasdpodna
green napisal/-a: 11. Maj 2026 17:23 Slabše od Telekoma.

Poslano z mojega Pixel 8 Pro z uporabo Tapatalk
Kako slabše, če so jih šišnali?

Re: Novo pri A1

Objavljeno: 11. Maj 2026 19:46
Napisal/-a green
Kje z čem? Gledam Simpl Maksi

Poslano z mojega Pixel 8 Pro z uporabo Tapatalk


Re: Novo pri A1

Objavljeno: 11. Maj 2026 21:11
Napisal/-a gasdpodna
Ja... Pri istih karakteristikah je cenejši od MOBI B, pa večjo hitrost nudi od MOBI B. Edino MOBI B ima malo več podatkov v EU...

Sem kaj spregledal?

Re: Novo pri A1

Objavljeno: 11. Maj 2026 22:03
Napisal/-a TadejH
On pomojem misli na to, da ima TS bonus pri polnjenju.

Re: Novo pri A1

Objavljeno: 11. Maj 2026 22:13
Napisal/-a gasdpodna
Ja, v tem primeru je pa TS res cenejši... :thumbs:

Re: Novo pri A1

Objavljeno: 05. Jun 2026 18:01
Napisal/-a TadejH
Je A1 šel na nov obračunski cikel, od prvega do zadnjega v mesecu? Lahko kdo potrdi. Na spletu nič ne piše. Do zdaj so imeli 4 cikle, sredi meseca, da se ti je rok plačila podaljšal.

Re: Novo pri A1

Objavljeno: 05. Jun 2026 21:12
Napisal/-a TNT
je šel ja ;)

Re: Novo pri A1

Objavljeno: 05. Jun 2026 22:03
Napisal/-a TadejH
Hvala. 👍

Re: Novo pri A1

Objavljeno: 06. Jun 2026 11:32
Napisal/-a Deky_
Evo sem jaz našu
Sprememba obračunskega obdobja in izdaje računov
Od 1. 1. 2026 dalje za vse naročnike potrošnike uvajamo spremembe v zvezi z obdobjem obračuna vaših obveznosti in izdaje računov.
Obračunsko obdobje bo za vse obstoječe naročnike enotno, in sicer bo trajalo od prvega do zadnjega dne v mesecu računi pa bodo izdani v mesecu, ki sledi. Naročniki, ki ste imeli doslej zaključek obračunskega obdobja 20. oziroma 27. v mesecu in so se vaši računi izdajali med 20. in 30. v mesecu, vam bo račun izdan med 15. in 20. v naslednjem mesecu za preteklo obračunsko obdobje. Na naročnike, ki ste doslej imeli zaključek obračunskega obdobja 6. in 13. v mesecu, sprememba glede obdobja izdajanja računov ne vpliva.
Obstoječim naročnikom potrošnikom bomo postopoma uvedli spremenjeno obračunsko obdobje in izdajanje računov. Prehodno obdobje bo trajalo do junija 2026. Naročnikom bo po spremenjenem obračunskem obdobju obračunano za obveznosti v mesecih od marca do maja. V katerem mesecu bo prehod na spremenjeno obračunsko obdobje je odvisno od tega v katero spodaj navedeno vmesno prehodno obdobje ste umeščeni. Računi vam bodo izdani v mesecu, ki sledi. Obstoječim naročnikom, ki ste doslej imeli zaključek obračunskega obdobja 6. v mesecu, bo prvi račun z novim obračunskim obdobjem izdan v juniju 2026. Naročniki, ki ste doslej imeli zaključek obračunskega obdobja 13. v mesecu, vam bo prvi račun z novim obračunskim obdobjem izdan v aprilu 2026. Naročniki, ki ste doslej imeli zaključek obračunskega obdobja 20. in 27. v mesecu, bo prvi račun z novim obračunskim obdobjem izdan v maju 2026.
V prehodnem obdobju bodo obračuni v sorazmernem delu glede na vmesno obračunsko obdobje, ki je lahko krajše ali daljše od koledarskega meseca, računi pa izdani v mesecu, ki sledi.
Naročniki boste o spremembah v prehodnem obdobju obveščeni tudi s SMS sporočilom.
vir: https://www.a1.si/sprememba2026#izdaje-racunov