Novo pri BOB-u

O ostalih operaterjih mobilne telefonije
Odgovori
Uporabniški avatar
TNT
Znanec
Znanec
Prispevkov: 300
Pridružen: 17. Avg 2021 20:41
Telemach paket: DRZNI BOB
Telefon: SamsungA32 Redmi13C
Znesek računa: 5,99€
Kraj: LJ

Re: Novo pri BOB-u

Odgovor Napisal/-a TNT »

mm1 napisal/-a: 27. Apr 2024 16:16 Povej mi, so ti zaračunali prenos številke 5 € ali ne? Ko sta bili preneseni številki, so ti na Telemachu dodelili neki novi "začasni" številki ali sta SIM kartici postali neuporabni?
5€ za prenos mi NI bilo zaračunano s strani nobenega operateja! :greensmart:

Ko sta bile TM številki ponoči preneseni k bobu, sta TM sim postali neaktivni / deaktivirani - to vidiš tako, da imaš sim vstavljeno v telefon in hkrati nobenega signala. :nazdravje:

PS: še 2€ popusta dobiš pri prvi položnici, če se odločiš da prejemaš račune na mail - eračun.
Uporabniški avatar
TNT
Znanec
Znanec
Prispevkov: 300
Pridružen: 17. Avg 2021 20:41
Telemach paket: DRZNI BOB
Telefon: SamsungA32 Redmi13C
Znesek računa: 5,99€
Kraj: LJ

Re: Novo pri BOB-u

Odgovor Napisal/-a TNT »

Vprašanje za BOB uporabnke :?:
Se še komu dogaja; na 2 telefonih opažam, da je signal poln 4G, v trenutku ko se vzpostavi klic 4G izgine, kar posledićno zaseboj potegne, da VOLTE ne deluje :ne:

PS; Volte na telefonu je vključen in bob podpira moj telefon za VOLTE :diploma:

Aha, pa še VELIK+ za bob signal, ko kličem osebo, ki je na bob omrežju je klic kristalni čist in razumevajoč, kot da oseba stoji zraven mene - tega na TM NISEM doživel :hurra:
Uporabniški avatar
TadejH
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 514
Pridružen: 13. Apr 2016 14:32
Telemach paket: FREE2GO
Znesek računa: 4,99€

Re: Novo pri BOB-u

Odgovor Napisal/-a TadejH »

Js imam na TM skos kristalen zvok, če kličem TM uporabnika. Če je VoLTE omogočen, ti zraven signala ponavadi pokaže znak za to. Če ga ni, pa ti preklopi na E, to ni VoLTE.
Slika
Uporabniški avatar
TNT
Znanec
Znanec
Prispevkov: 300
Pridružen: 17. Avg 2021 20:41
Telemach paket: DRZNI BOB
Telefon: SamsungA32 Redmi13C
Znesek računa: 5,99€
Kraj: LJ

Re: Novo pri BOB-u

Odgovor Napisal/-a TNT »

VOLTE TEŽAVA ODPRAVLJENA :hurra:

Treba je klicat ali mail poslat, da bob vkljući volte funkcijo ročno - sam ne moreš in nato samo ponovno zaženeš tulifon :podpora: in stvar dela.

Tudi izpiše se sedaj HD takoj, ko pričneš klicati. Volte tudi izpisan poleg signala :klic:
Odgovori