Telemach vrednostnice s 50% popustom

Splošno o Telemachovi mobilni telefoniji
Odgovori
gasdpodna
Znanec
Znanec
Prispevkov: 304
Pridružen: 14. Sep 2022 15:36
Telemach paket: free2go REVOLUCIJA

Re: Telemach vrednostnice s 50% popustom

Odgovor Napisal/-a gasdpodna »

Jaz bom izvedel septembra...
Izpit za tovornjak sem naredil z nizkimi črnimi usnjenimi policijskimj čevlji...
Uporabniški avatar
TadejH
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 512
Pridružen: 13. Apr 2016 14:32
Telemach paket: FREE2GO
Znesek računa: 4,99€

Re: Telemach vrednostnice s 50% popustom

Odgovor Napisal/-a TadejH »

Nekaterim iz bonusa vzame za aktivacije paketov, to smo ugorovili, da tistim, ki imajo že nekaj let predplačniško številko pri Telemachu. Tistim bolj svežim uporabnikom pa ne. Ne vemo kje je ta meja. Na Telemachu pa trdijo, da se iz bonusa ne da koristiti za pakete. Bonus se ne da koristiti za nič druga, kot storitve v TM oremžju; torej vse storitve izven paketa (klic, sms, internet) po ceni 0,18€ na enoto. NE da pa se koristiti za klice na komercialne številke, donacije, tujina izven EU ...
Slika
Uporabniški avatar
mm1
Znanec
Znanec
Prispevkov: 246
Pridružen: 27. Feb 2017 14:53
Telemach paket: Free2Go Revolucija

Re: Telemach vrednostnice s 50% popustom

Odgovor Napisal/-a mm1 »

To z bonusi ni nič v primerjavi z mojim primerom. Hočem danes očetu napolniti račun in mi napiše, da naj vnesem pravilno številko. Poskusim ene petkrat, vsakič isto. Kličem na helpdesk. Povem svetovalcu 12-mestno številko in mi tip reče, da je vrednostnica potekla 9.8.2023, da mu tako kaže v sistemu. Meni na vrednostnici pa piše veljavnost 08/09/2023. In me tip hoče prepričat, da je pri datumu veljavnosti najprej mesec, potem dan in na koncu leto. :koma:

Da ne omenjam, da me najprej vpraša, če je cifra pri Telemachu (začne se z 041). :greensmart:
Potem mi reče, da je od zadnje polnitve minilo že veliko časa in da zato ne morem napolniti računa (račun je bil napolnjen malo manj kot 3 mesece nazaj) :evil:

Teli svetovalci so res cvetke.

Sem poslal reklamacijo na e-mail. :pogodba:
Slika Revolucionar od 30.01.2018 :)
gasdpodna
Znanec
Znanec
Prispevkov: 304
Pridružen: 14. Sep 2022 15:36
Telemach paket: free2go REVOLUCIJA

Re: Telemach vrednostnice s 50% popustom

Odgovor Napisal/-a gasdpodna »

Jaz sem pri prenosu številke slabo leto nazaj poslušal take nebuloze, da mi slabo ratalo... :headbash: :wallbash: :jezen:
Izpit za tovornjak sem naredil z nizkimi črnimi usnjenimi policijskimj čevlji...
seba44
Znanec
Znanec
Prispevkov: 125
Pridružen: 11. Maj 2022 20:16
Telemach paket: Še več + revolucija
Telefon: Xiaomi
Kraj: Primorska

Re: Telemach vrednostnice s 50% popustom

Odgovor Napisal/-a seba44 »

Ne vem kaj bi potem za mojo rekel 20/10/2023. Bi šel nov koledar izumljat :D
Uporabniški avatar
TadejH
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 512
Pridružen: 13. Apr 2016 14:32
Telemach paket: FREE2GO
Znesek računa: 4,99€

Re: Telemach vrednostnice s 50% popustom

Odgovor Napisal/-a TadejH »

mm1 napisal/-a: 10. Avg 2023 19:52 To z bonusi ni nič v primerjavi z mojim primerom. Hočem danes očetu napolniti račun in mi napiše, da naj vnesem pravilno številko. Poskusim ene petkrat, vsakič isto. Kličem na helpdesk. Povem svetovalcu 12-mestno številko in mi tip reče, da je vrednostnica potekla 9.8.2023, da mu tako kaže v sistemu. Meni na vrednostnici pa piše veljavnost 08/09/2023. In me tip hoče prepričat, da je pri datumu veljavnosti najprej mesec, potem dan in na koncu leto. :koma:

Da ne omenjam, da me najprej vpraša, če je cifra pri Telemachu (začne se z 041). :greensmart:
Potem mi reče, da je od zadnje polnitve minilo že veliko časa in da zato ne morem napolniti računa (račun je bil napolnjen malo manj kot 3 mesece nazaj) :evil:

Teli svetovalci so res cvetke.

Sem poslal reklamacijo na e-mail. :pogodba:
Vemo kako je s tem ja. Javi kaj in kako boš uredil. 😉
Slika
Uporabniški avatar
mm1
Znanec
Znanec
Prispevkov: 246
Pridružen: 27. Feb 2017 14:53
Telemach paket: Free2Go Revolucija

Re: Telemach vrednostnice s 50% popustom

Odgovor Napisal/-a mm1 »

TadejH napisal/-a: 11. Avg 2023 11:13 Vemo kako je s tem ja. Javi kaj in kako boš uredil. 😉
Pozdravljeni,

hvala za sporočilo.

Ker se gre za predplačaniško kartico, vas prosimo, da nas pokličete na našo brezplačno mobilno številko 070700700, saj preko elektronske pošte zaradi identifikacije, težko pomagamo.

Se opravičujemo za nevšečnosti.

Lep pozdrav,
XY
Kontaktni center

:koma: :wallbash:
Slika Revolucionar od 30.01.2018 :)
Uporabniški avatar
TNT
Znanec
Znanec
Prispevkov: 298
Pridružen: 17. Avg 2021 20:41
Telemach paket: DRZNI BOB
Telefon: SamsungA32 Redmi13C
Znesek računa: 5,99€
Kraj: LJ

Re: Telemach vrednostnice s 50% popustom

Odgovor Napisal/-a TNT »

Kolk je ta TM butast s temi svojimi pravili! Treba se je indentificirat ker sprašuješ po splošnih informacijah in pogojih uporabe. Joj, ta TM - no comment.

PS; sej če TM ne bo al pa ne zna - bo pač konkurenca slej ko prej! :podpora:
Uporabniški avatar
mm1
Znanec
Znanec
Prispevkov: 246
Pridružen: 27. Feb 2017 14:53
Telemach paket: Free2Go Revolucija

Re: Telemach vrednostnice s 50% popustom

Odgovor Napisal/-a mm1 »

Mah, ping pong, ker po telefonu zaradi nesposobnih svetovalcev nič ne rešiš, jim pošleš mail, kjer ti napišejo, da jih pokličeš. :wallbash:

Pa kakšno identifikacijo oni hočejo, pri predplačniški številki tega ni. :doh:
Slika Revolucionar od 30.01.2018 :)
seba44
Znanec
Znanec
Prispevkov: 125
Pridružen: 11. Maj 2022 20:16
Telemach paket: Še več + revolucija
Telefon: Xiaomi
Kraj: Primorska

Re: Telemach vrednostnice s 50% popustom

Odgovor Napisal/-a seba44 »

Probaj izven delavnika tehnično pomoč dobiti (med delavnikom ti da opcijo za predplačniško kjer ne rešiš nič). Nekako do 2. nivoja tehnične (splošne) prideš in potem se mogoče kaj reši.

ps. Meni se je že zgodilo, da mi je na telefonu na predplačniški pomoči rekel, da ne more pomagati, da naj pošljem mail. Potem sem pa dobil enak odgovor kot ti in spet klical nazaj :D
Uporabniški avatar
TadejH
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 512
Pridružen: 13. Apr 2016 14:32
Telemach paket: FREE2GO
Znesek računa: 4,99€

Re: Telemach vrednostnice s 50% popustom

Odgovor Napisal/-a TadejH »

Ja groza, po telefonu pa jim 5x poveš, da je predplačniška, pa od tebe zahtevajo davčno številko, ane. Halo? Js sem imel enkrat eno izkušnjo, da sem klical pozno zvečer in sem res dobil tehnika, ki je obvladal, brez davčnih številk, brez identifikacije, samo številko sem povedal in je znal rešit situacijo z eno blokado. Tudi zelo prijazen in strokoven. Tisti klic takrat mi je dal upanje in zadovoljstvo, da sem še uporabnik Telemacha. 😉
Slika
gasdpodna
Znanec
Znanec
Prispevkov: 304
Pridružen: 14. Sep 2022 15:36
Telemach paket: free2go REVOLUCIJA

Re: Telemach vrednostnice s 50% popustom

Odgovor Napisal/-a gasdpodna »

Jaz tudi, ko je takrat crknu čakajoči klic (*#43# je kazal aktivirano - delal pa ni):

Najprej dobil na helpdesku sodeč po glasu eno punco, ki je rekla da bo kao dala naprej (sem dal tehnično pomoč v glasovnem meniju), po 3 dneh še vedno ni delalo...

Kličem po 3 dneh ponovno, dobim enega fanta, bilo rešeno v minuti, samo ponovni vklop je naredil še na centrali.
Izpit za tovornjak sem naredil z nizkimi črnimi usnjenimi policijskimj čevlji...
Uporabniški avatar
green
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 831
Pridružen: 09. Okt 2013 17:15
Telemach paket: free2go revolucija
Telefon: Google Pixel 6 Pro
Dodatni paketi: Net2Go
Kraj: Črnomelj

Re: Telemach vrednostnice s 50% popustom

Odgovor Napisal/-a green »

@mm1
Kaj si rešil z polnitvijo?

Poslano z mojega Pixel 6 Pro z uporabo Tapatalk

Slika :thumbs:
Slika
Uporabniški avatar
TNT
Znanec
Znanec
Prispevkov: 298
Pridružen: 17. Avg 2021 20:41
Telemach paket: DRZNI BOB
Telefon: SamsungA32 Redmi13C
Znesek računa: 5,99€
Kraj: LJ

Re: Telemach vrednostnice s 50% popustom

Odgovor Napisal/-a TNT »

SEm napolnil račun z 10€ iz Špara in sem v isti sekundi prejel še 10€ kot BONUS. Sporočim 1.9. iz kje se mi je aktivirala Revolucija! :diploma:
Bajkman
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 513
Pridružen: 09. Dec 2011 11:30

Re: Telemach vrednostnice s 50% popustom

Odgovor Napisal/-a Bajkman »

Že vnaprej hvala. Ta misterij bi res bilo potrebno razrešiti
Slika
Odgovori