Novo pri Telemachu

Splošno o Telemachovi mobilni telefoniji
Odgovori
OvCa77
Novinec
Novinec
Prispevkov: 25
Pridružen: 01. Mar 2017 12:18
Telemach paket: Free2Go Revolucija
Telefon: Xiaomi Redmi Note 4X
Znesek računa: 3,5€

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a OvCa77 »

Če koga zanima je možno po vklopu revolucije koristiti 20 GB z naslova polnitve za 20€
Uporabniški avatar
green
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 822
Pridružen: 09. Okt 2013 17:15
Telemach paket: free2go revolucija
Telefon: Google Pixel 6 Pro
Dodatni paketi: Net2Go
Kraj: Črnomelj

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a green »

Poved ali vprašanje?

Poslano z mojega SM-G955F z uporabo Tapatalk
Slika :thumbs:
Slika
OvCa77
Novinec
Novinec
Prispevkov: 25
Pridružen: 01. Mar 2017 12:18
Telemach paket: Free2Go Revolucija
Telefon: Xiaomi Redmi Note 4X
Znesek računa: 3,5€

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a OvCa77 »

Izjava, se mi je poleg revolucije izpisalo tudi 20GB
Bajkman
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 504
Pridružen: 09. Dec 2011 11:30

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a Bajkman »

Tale SMS sem prejel ob 1:23 ponoči. Sem na Hrvaškem od petka. Mi lahko kdo pojasni tale del: "Za prenos podatkov med gostovanjem v EU imate na voljo se 4.39 GB." ? Imam Free2GO in vklopljeno Revolucijo mesečno.
Dobrodosli na Hrvaskem! Enote za klice in sporocila SMS, vkljucene v vasem paketu, lahko koristite tudi med gostovanjem v EU. Za prenos podatkov med gostovanjem v EU imate na voljo se 4.39 GB. Cene z DDV, ki se obracunajo za porabljene storitve, so 0,1000 EUR/min za odh. klic, 0,1000 EUR za SMS in 0,1000 EUR za 1 MB. Vec info na brezplacni stevilki +38670700710. Vas Telemach
V paketu naj bi mesečno pripadalo 1.91GB. Je tisto zgoraj morda letna omejitev?
Slika
OvCa77
Novinec
Novinec
Prispevkov: 25
Pridružen: 01. Mar 2017 12:18
Telemach paket: Free2Go Revolucija
Telefon: Xiaomi Redmi Note 4X
Znesek računa: 3,5€

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a OvCa77 »

Bajkman napisal/-a:Tale SMS sem prejel ob 1:23 ponoči. Sem na Hrvaškem od petka. Mi lahko kdo pojasni tale del: "Za prenos podatkov med gostovanjem v EU imate na voljo se 4.39 GB." ? Imam Free2GO in vklopljeno Revolucijo mesečno.
Dobrodosli na Hrvaskem! Enote za klice in sporocila SMS, vkljucene v vasem paketu, lahko koristite tudi med gostovanjem v EU. Za prenos podatkov med gostovanjem v EU imate na voljo se 4.39 GB. Cene z DDV, ki se obracunajo za porabljene storitve, so 0,1000 EUR/min za odh. klic, 0,1000 EUR za SMS in 0,1000 EUR za 1 MB. Vec info na brezplacni stevilki +38670700710. Vas Telemach
V paketu naj bi mesečno pripadalo 1.91GB. Je tisto zgoraj morda letna omejitev?
Zgleda da imajo neko napako. Prvi SMS ki sem ga dobil je pisalo 6GB, potem 1.9GB zdaj pa 5.5GB. Če bom šel čez in bodo zaračunali pa imam dokaz.
Uporabniški avatar
mm1
Znanec
Znanec
Prispevkov: 233
Pridružen: 27. Feb 2017 14:53
Telemach paket: Free2Go Revolucija

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a mm1 »

OvCa77 napisal/-a:Izjava, se mi je poleg revolucije izpisalo tudi 20GB
Zanimivo, ko sem poslal mail s takim vprašanjem, sem dobil odgovor, da Revolucija "povozi" tistih 20 GB in se poraba podatkov odšteva od 5000 enot. Zdaj pa vedi kaj je res. :confused:
Slika Revolucionar od 30.01.2018 :)
Bajkman
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 504
Pridružen: 09. Dec 2011 11:30

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a Bajkman »

Dejstvo je, da so na HD pri Telemachu, vsaj glede mobilne telefonije, precej nezanesljivi. Lahko za isto vprašanje 4x kličeš in 4 različni odgovori. Glede tega so pri A1, napram Telemachu, zares profiji.
Moč je zaznati mnenja, skoraj na vseh forumih, da je slabše, od kar je lastnik Telemach. A vsaj jaz sem imel že pri Tušmobilu izkušnje, opisane v 2. povedi zgornjega odstavka.

So pa za čas Tušmobila bili na tem forumu prisotni zaposleni, ki pa so bili dobro zverzirani, visoko usposobljeni, informacije zanesljive, tudi uredili so kako stvar, za katero prej kljub uradnemu pisnemu dopisovanju ni in ni šlo.
Sedaj tudi tega ni več.

Osebno pa poznam inženirja, ki dela na simulacijah pokritosti njihovega omrežja. Zanj pa lahko rečem, slava mu... :nazdravje: Problem pa je, da stiki s strankami niso v njegovi domeni.

Kaj jaz vem, kaj je v tem primeru za narediti in kje je tukaj "davek na budale". Dejstvo je, da mi par detajlov pri Telemachu zares odgovarja. Zelo všeč mi je AMR-WB kodek omogočen na polni bitni hitrosti. Glede tega je Telekom zaradi slabe pokritosti z UMTS čisti poraz, pa še tisto kompromisno bitno hitrost.
A1 sicer omogoča to povsod, a še vedno kompromisni bitni pretok.

Skratka, zvok med uporabniki Telemacha je res res bombastičen, a točno nad tem zvokom so se nekateri iz meni skoraj absurdnih razlogov na alterju pritoževali. Bom malo uporabil prostaški žargon: Jebat ga, očitno dve drugačni percepciji istega pojma.
Zanimivo zanimivo... Ja, jaz pa sem že zelo zašel, ravno sem pri taki volji... :biggrin: :nazdravje:
Zadnjič spremenil Bajkman, dne 02. Avg 2018 01:47, skupaj popravljeno 1 krat.
Slika
Uporabniški avatar
lithium
Administrator
Administrator
Prispevkov: 2466
Pridružen: 17. Apr 2007 16:49
Telemach paket: Free2Go Revolucija
Telefon: iPhone12
Dodatni paketi: EON light(150/50net)
Kraj: Celje

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a lithium »

Ja čase, ko so bili v pomoč tudi zaposleni Tušmobila tu, res pogrešam, saj so marsikaj pomagali urediti. Tudi sama podpora je bila boljša.

Tako kot ti imam s Telemachovo podporo zelo slabe izkušnje. Najprej traja celo večnost, da sploh pride odgovor, ki pa ponavadi sploh ne prinaša rešitve.

Tako je, ko je lastniku cilj čim večji dobiček, šparajo pa na (preobremenjenem) kadru. :nevem:
Administrator neuradnega foruma
Bajkman
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 504
Pridružen: 09. Dec 2011 11:30

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a Bajkman »

Pri Tušmobilovcih tu na forumu je bilo z moje strani, poleg profesinalnosti (verjetno jo imajo tudi Telemachovci) zaznati tudi dobršno mero entuziazma. In zdi se mi, da je (tudi) tu razlika.

Do tega pa verjetno pride, ko je enkrat podjetje veliko, ko kader več ne čuti tiste pripadnosti in zagona. Žal vpliva tudi na nas uporabnike.

Teoretiziram sicer.... :nazdravje:
Slika
mirkej
Novinec
Novinec
Prispevkov: 3
Pridružen: 11. Sep 2018 13:57

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a mirkej »

Kako je možno naredit prehod iz paketa ŠE VEČ na paket Revolucijo?
Uporabniški avatar
green
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 822
Pridružen: 09. Okt 2013 17:15
Telemach paket: free2go revolucija
Telefon: Google Pixel 6 Pro
Dodatni paketi: Net2Go
Kraj: Črnomelj

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a green »

Kolikor vem iz naročniškega paketa ni mogoče v predplačniški paket.

Poslano z mojega SM-G955F z uporabo Tapatalk
Slika :thumbs:
Slika
Bajkman
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 504
Pridružen: 09. Dec 2011 11:30

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a Bajkman »

Gre se ti zaradi številke, a ne?

@mm1 je to uspešno prenesel, če se ne motim. malo poglej njegove prispevke za nazaj. Tam okrog novega leta se je s tem bavil.

Po moje ni druge, kot prenos na drugega operaterja. Verjetno najbolje na bob 4c in takoj nazaj na Revolucijo.
Slika
mirkej
Novinec
Novinec
Prispevkov: 3
Pridružen: 11. Sep 2018 13:57

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a mirkej »

Bajkman napisal/-a:Gre se ti zaradi številke, a ne?

@mm1 je to uspešno prenesel, če se ne motim. malo poglej njegove prispevke za nazaj. Tam okrog novega leta se je s tem bavil.

Po moje ni druge, kot prenos na drugega operaterja. Verjetno najbolje na bob 4c in takoj nazaj na Revolucijo.

Številko bi seveda rad obdržal. Na Telemachu so rekli da ni možno.
Verjetno je samo ta opcija s prenosom in nazaj na revolucijo
Bajkman
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 504
Pridružen: 09. Dec 2011 11:30

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a Bajkman »

Čeprav BOB SIM nekaj stane.

Verjetno najbolje na Spar Mobil, ker tam je SIM zastonj. Naložiš gor 5€ in hop na Revolucijo.
Slika
Uporabniški avatar
green
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 822
Pridružen: 09. Okt 2013 17:15
Telemach paket: free2go revolucija
Telefon: Google Pixel 6 Pro
Dodatni paketi: Net2Go
Kraj: Črnomelj

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a green »

Jaz sem takrat še tusmobil prešel na spar mobil in takoj nazaj na revolucijo. Da sem obdržal svojo številko.

Poslano z mojega SM-G955F z uporabo Tapatalk
Slika :thumbs:
Slika
Odgovori