potekla pogodba...

Pogosta vprašanja in odgovori, nastavitve aparatov pri operaterju Telemach...
Odgovori
Antena
Novinec
Novinec
Prispevkov: 5
Pridružen: 31. Dec 2013 20:52
Telefon: Tuš T558
Znesek računa: 50eur

potekla pogodba...

Odgovor Napisal/-a Antena »

Sem mel sklenjeno pogodbo za naročniški - mobilni internet. V pogodbi jasno piše, da velja 2 leti. Torej minilo je dve leti in kljub temu so oni veselo poslali mesečno naročnino! :butec: Pol sem iz firbca priklopil USB modem in zadeva res deluje brez problema!
Kako naprej? Če prekinem, pravtako plačam penale - čeprav je pogodba že potekla?

lp
Uporabniški avatar
avgi
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1125
Pridružen: 11. Sep 2007 13:17
Telefon: Honor 6c
Kraj: Prebold

Re: potekla pogodba...

Odgovor Napisal/-a avgi »

Antena napisal/-a:Sem mel sklenjeno pogodbo za naročniški - mobilni internet. V pogodbi jasno piše, da velja 2 leti. Torej minilo je dve leti in kljub temu so oni veselo poslali mesečno naročnino! :butec: Pol sem iz firbca priklopil USB modem in zadeva res deluje brez problema!
Kako naprej? Če prekinem, pravtako plačam penale - čeprav je pogodba že potekla?

lp
Vezava je bila 2 leti. Sedaj je možna menjava paketa. Do preklica, zadeva deluje naprej.
Slika
Slika
Deky_
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2391
Pridružen: 14. Avg 2007 08:57
Telefon: Samsung Galaxy S23u.
Kraj: Postojna

Re: potekla pogodba...

Odgovor Napisal/-a Deky_ »

Antena napisal/-a:Sem mel sklenjeno pogodbo za naročniški - mobilni internet. V pogodbi jasno piše, da velja 2 leti. Torej minilo je dve leti in kljub temu so oni veselo poslali mesečno naročnino! :butec: Pol sem iz firbca priklopil USB modem in zadeva res deluje brez problema!
Kako naprej? Če prekinem, pravtako plačam penale - čeprav je pogodba že potekla?

lp
To si imel sklenjen aneks pri pridobitvi ugodnosti za ust modem ki traja 24 mesecev oz. 2 leti. A sama naročnina pogodba traja do tvojega preklica ki nima vpliva na potek aneksa.

Če zadeve ne misliš več uporabljat pa moreš do prve poslovalnice in zadevo prekinit . Če je aneks potekel pol ni nobene pogodbe kazni.
Odgovori