Reinkarnacija neuradnega Tušmobil foruma

O Telemach internetu, IPTV, telefoniji...
Deky_
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2391
Pridružen: 14. Avg 2007 08:57
Telefon: Samsung Galaxy S23u.
Kraj: Postojna

Re: Reinkarnacija neuradnega Tušmobil foruma

Odgovor Napisal/-a Deky_ »

itak da jih ne zanima TM ker tolk dolg prispevek v tujem jeziku oz. njihovem kot je ruski ali češki... :greensmart:

upam da bo sedaj mir... :evil:

ker drugače bom spet dobil popizditis :greensmart: :greensmart: :hahaha:
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Reinkarnacija neuradnega Tušmobil foruma

Odgovor Napisal/-a delboy »

lithium napisal/-a:Sem spremenil način registracije. Upam, da teža vprašanja presega botov IQ :dolgjezik:
Pobrisal sem še 30 rusov, kitajcev in norvežanov, registriranih v zadnjih dveh dneh. Verjetno jih TM ne zanima najbolj :)

Poslal bi jim link do konkurenčnih forumih :koma: :hahaha:



Lp.
Uporabniški avatar
lithium
Administrator
Administrator
Prispevkov: 2466
Pridružen: 17. Apr 2007 16:49
Telemach paket: Free2Go Revolucija
Telefon: iPhone12
Dodatni paketi: EON light(150/50net)
Kraj: Celje

Re: Reinkarnacija neuradnega Tušmobil foruma

Odgovor Napisal/-a lithium »

Vidiš, na to pa nisem pomislil :mislec: :hahaha:
Administrator neuradnega foruma
Rocky
Znanec
Znanec
Prispevkov: 391
Pridružen: 06. Jun 2011 13:51
Telefon: Huawei ideos x5
Znesek računa: 19,90

Re: Reinkarnacija neuradnega Tušmobil foruma

Odgovor Napisal/-a Rocky »

Kaj se samo meni ni zdi ali se na tem forumu ne dovoli kritizirat tušmobila oz. njihovih cen/ponudbe? Namreč avgi je pred nekaj dnevi pisal v temo od debitela (tak se mi zdi) o ceni Nexusa 4, takoj ko sem dodal ceno tušmobila se je oba posta izbrisalo.

Lahko se vse skupaj skriva pod pretvezo offtopica, ampak tak majhen forum kot je ta se tega ne bi rabil držat tak strogo, sploh pa ne če gre za neuradni forum.

Ne vem, to se je zdaj zgodilo že drugič, da se je poste enostavno pobrisalo, kljub temu da forum omogoča prestavljanje postov iz teme v temo (če bi že bili tako moteči).

In vsi posti so se nanašali na cene pri tušmobilu.
Slika
Uporabniški avatar
lithium
Administrator
Administrator
Prispevkov: 2466
Pridružen: 17. Apr 2007 16:49
Telemach paket: Free2Go Revolucija
Telefon: iPhone12
Dodatni paketi: EON light(150/50net)
Kraj: Celje

Re: Reinkarnacija neuradnega Tušmobil foruma

Odgovor Napisal/-a lithium »

Jaz ne vem nič o tem (zagovarjam čim manj brisanja, razen če gre vseskupa že v žaljenje).
Sem pa spomnem tistih prispevkov, ki so bili čisto OK in koristni!!!

Deky, si bil ti :?:
Administrator neuradnega foruma
Deky_
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2391
Pridružen: 14. Avg 2007 08:57
Telefon: Samsung Galaxy S23u.
Kraj: Postojna

Re: Reinkarnacija neuradnega Tušmobil foruma

Odgovor Napisal/-a Deky_ »

ne nisem nič brisal... :confused:
Uporabniški avatar
lithium
Administrator
Administrator
Prispevkov: 2466
Pridružen: 17. Apr 2007 16:49
Telemach paket: Free2Go Revolucija
Telefon: iPhone12
Dodatni paketi: EON light(150/50net)
Kraj: Celje

Re: Reinkarnacija neuradnega Tušmobil foruma

Odgovor Napisal/-a lithium »

Mogoče sem jaz zamešal.. zdi se mi, da se je pod "Novo pri Debitelu" razvila debata o predragem Nexusu...
Administrator neuradnega foruma
Murch
Novinec
Novinec
Prispevkov: 1
Pridružen: 10. Mar 2014 11:54

Re: Reinkarnacija neuradnega Tušmobil foruma

Odgovor Napisal/-a Murch »

Zdravo,

S punco iščeva novega operaterja in sem tako pristal na tem forumu in prebral članke.

Odnos adminov se mi zdi problematičen, posebej tam, kjer se pojavi nezadovoljstvo.

1. Trditve, da niste z ničemer povezani s Tušmobilom?
Forum ima Tušmobilovo tipografijo, pod objavami adminov so reklame za Tušmobil. Najbrž jih tja prilepite iz gole ljubezni do Tušmobila? To mi izpade kot zavajanje, z namenom, da ni treba prevzet odgovornosti do uporabnikov. Saj samo prijazni in pomagamo.

2. Odnos adminov!
Kadar nekdo napiše kak jezen zapis, ki ga tudi argumentira, se admini začno vesti napadeno, pokroviteljsko in žaljivo.
V nekem zapisu sem zasledil celo, da je admin uporabniku s težavami (ki so zrele za resno obravnavo inšpekcijskih služb) popravljal slovnična ločila!? Je še kaj za dodat?

3. Aroganca.
Večkrat sem pri resnih kršitvah Tušmobila, ki jih navajajo uporabniki, zaznal minimaliziranje problema in arogantno držo, ki skuša dajati vtis, da je uporabnik sam kriv za kršitve. Na primer, dokler nisi uporabil vseh pravnih in ostalih sredstev, se nimaš kaj za pritoževat!? Kaj ni ta forum namenjen iskanju problemov in medsebojni pomoči.

Po mojem mnenju, bi morali vsakemu problemu, posebej pa velikim, nameniti posebno pozornost, kajti le to, lahko pripelje, do boljših storitev in zadovoljnih strank. Pometanje pod preprogo in aroganca, ne vodita v to smer.

Pošteno se mi bi zdelo tudi, da bi se admini razkrili z imenom in priimkom, ali z recimo FB profilom, ...

Ste mi pa pomagali, da sem se odločil glede izbire Tušmobila, kar sem pred dnevi že skoraj naredil :)

Marko Kumer - Murč
Uporabniški avatar
lithium
Administrator
Administrator
Prispevkov: 2466
Pridružen: 17. Apr 2007 16:49
Telemach paket: Free2Go Revolucija
Telefon: iPhone12
Dodatni paketi: EON light(150/50net)
Kraj: Celje

Re: Reinkarnacija neuradnega Tušmobil foruma

Odgovor Napisal/-a lithium »

Marko,

Reklame servira Google AdSense.
Prikazujejo se glede na tematiko spletne strani in interese uporabnika, torej je zelo možno, da se kdaj pokažejo Tušmobilove.

Ponovno poudarjam, da nismo povezani s Tušmobilom in ta forum nikoli ni bil uraden kanal do Tušmobila.

Postavljen je bil z namenom, da skupaj rešimo kakšne težave in delimo tako dobro kot slabo mnenje.

Včasih se na forumu kakšen problem reši s pomočjo zaposlenih na TM, a to je le njihova dobra volja, da kdaj pomagajo tukaj, saj forum ni uraden kanal.

Poskušamo in želimo biti odprti za vse, a če se debata usmeri iz kulturnega dialoga, žal včasih moramo poseči vmes. :blush:

Administrator neuradnega foruma.
Administrator neuradnega foruma
Odgovori