Podaljšanje Naročnine

Splošno o Telemachovi mobilni telefoniji
Odgovori
holden
Novinec
Novinec
Prispevkov: 43
Pridružen: 09. Jan 2012 00:41
Telefon: LG Optimus L4 II
Znesek računa: 17,99

Podaljšanje Naročnine

Odgovor Napisal/-a holden »

Pozdravljeni!

Kakor je razvidno iz podpisa, mi čez en mesec poteče pogodba pri TM. Zanimivo mi je, da še vedno nisem prejel nikakršne ponudbe za podaljšanje, dekletu so pri SiMobilu običajno pošiljali pol leta prej.
Ker imam Free20, sem mislil presedlati na Mingl 17, a ob cenah telefonov me je malce zmrazilo. Te so namreč veliko višje kot pri SiMobilu. Me pa po drugi strani zanima, kaj priporočate, kateri telefon do 100E brez opcije. Telefon, pri katerem bo ekran fluiden (ne da je mission impossible natipkati sms kot na huawei boulderju), baterija zdržala vsaj kolikor toliko in da je android?
Kaj narediti? SiMobil ima novi orto paket, kjer za manj kot 20 evrov, glede na mojo porabo dobim neprimerno več, celo neomejeno količino klicev v druga omrežja.

Vsak nasvet je dobrodošel. Zahvalen vnaprej.
Slika
Uporabniški avatar
SvetIdej
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2924
Pridružen: 26. Jul 2010 09:55
Telefon: Nexus 5
Kontakt:

Re: Podaljšanje Naročnine

Odgovor Napisal/-a SvetIdej »

Sedaj je akcija za 17,99€ neomejen Mingl (vse neomejeno + zakupljene količine za nacionalni roaming za klice/SMS/MMS)
http://www.mingl.si/mingl-totalno-neomejen

Se mi pa zdi, da če se spet vezeš lahko vzameš novo vezavo že 1 mesec pred potekom pogodbe.
Slika
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: Podaljšanje Naročnine

Odgovor Napisal/-a enpir »

holden - sporoči mi podatke na zs pa preverim kko je pri tebi glede podaljšanja nr-ja
MI2
Novinec
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 12. Jun 2011 12:19
Telefon: nexus 5
Dodatni paketi: KRS.net
Znesek računa: 55

Re: Podaljšanje Naročnine

Odgovor Napisal/-a MI2 »

SvetIdej napisal/-a:(vse neomejeno + zakupljene količine za nacionalni roaming za klice/SMS/MMS)
Copy/paste
Vključene vsebine oz. storitve ne obsegajo prenosa podatkov v omrežju ponudnika nacionalnega gostovanja (kadar je prikaz omrežja na terminalu "TUSMOBIL MOBITEL" ali znak za gostovanje), klicev na posebne in komercialne številke, klicev v tujino in odhodnih in dohodnih klicev v tujini, pošiljanje SMS v tujini ali v tujino ali pošiljanje SMS v donatorske ali komercialne namene.
MI2
Novinec
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 12. Jun 2011 12:19
Telefon: nexus 5
Dodatni paketi: KRS.net
Znesek računa: 55

Re: Podaljšanje Naročnine

Odgovor Napisal/-a MI2 »

Ne vem no kje naj jokam, name je Tušmobil čisto pozabil. :jok:
Aneks -25 % na narocnino za multipaket 2000 na 5xSIM mi je potekel ze septembra in nisem prejel nic. :jezik:
Aparate sicer kupujem sam na play-store v de. Ampak kaksno boniteto bi si pa morda zasluzil glede na redna placila racunov. :nevem:
holden
Novinec
Novinec
Prispevkov: 43
Pridružen: 09. Jan 2012 00:41
Telefon: LG Optimus L4 II
Znesek računa: 17,99

Re: Podaljšanje Naročnine

Odgovor Napisal/-a holden »

Še nekaj sem pozabil vprašat. Kako je s prekinitvijo pogodbe en mesec pred iztekom, če bi rad kar zdaj šel k drugemu operaterju?

Telefon, ki sem ga prejel 26.12.2011 ob sklenitvi naročniškega razmerja je stal 1 evro brez kakršnekoli opcije na Free20, bila je akcija. (Huawei Boulder). Koliko to stane? Da vidim kaj se mi bolj splača.

Hvala vnaprej.
Slika
Uporabniški avatar
SvetIdej
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2924
Pridružen: 26. Jul 2010 09:55
Telefon: Nexus 5
Kontakt:

Re: Podaljšanje Naročnine

Odgovor Napisal/-a SvetIdej »

višina ugodnosti, ki si jo prejel / 24 mesecev.
Slika
MI2
Novinec
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 12. Jun 2011 12:19
Telefon: nexus 5
Dodatni paketi: KRS.net
Znesek računa: 55

Re: Podaljšanje Naročnine

Odgovor Napisal/-a MI2 »

Dobra ponudba prispela z opravičilom in aneks podpisan.
Spet zadovoljni ;)
holden
Novinec
Novinec
Prispevkov: 43
Pridružen: 09. Jan 2012 00:41
Telefon: LG Optimus L4 II
Znesek računa: 17,99

Re: Podaljšanje Naročnine

Odgovor Napisal/-a holden »

Zgrešil sem, da je LG optimus L4 II, ki popolnoma ustreza mojim potrebam, zelo ugoden na Mingl 17. Torej, danes sem podaljšal, vzel želeni telefon, z neomejenim Minglom imam še minute v druga omrežja zastonj. Če bodo zadeve tekle kot v preteklih dveh letih, bom več kot zadovoljen.
Slika
Master Yoda
Novinec
Novinec
Prispevkov: 1
Pridružen: 20. Mar 2012 19:16
Znesek računa: 21

Re: Podaljšanje Naročnine

Odgovor Napisal/-a Master Yoda »

Jaz bom tudi pocasi o tem moral zaceti razmisljati (2 leti bo aprila naslednje leto) ampak kolikor vidim so pri vseh slovenskih operaterjih cene telefonov porazne in ni nobenega razloga, da telefon kupis pri operaterju in se vezes. Ce uporabljas paket z vkljucenim stevilom minut/enot/... se ti potem bolj splaca ponavadi 10% popust na narocnino.

Primer:

Galaxy Note 3 32GB:
Tusmobil "odtrgana cena": 669 EUR (69+24*25)
Mobitel: 552 EUR
Simobil (orto fantastic): 600 EUR
Prosta prodaja: 549 akcija drugace 649 (se vedno ceneje) Spletna trgovina, naslova ne bom napisal da nebo kdo rekel da delam reklamo.

Nexus 5:
Tusmobil: Ni
Mobitel: 384 EUR (Njihova redna cena pa je bizarnih 530 EUR)
Simobil: Ni
Prosta prodaja: 399 EUR
holden
Novinec
Novinec
Prispevkov: 43
Pridružen: 09. Jan 2012 00:41
Telefon: LG Optimus L4 II
Znesek računa: 17,99

Re: Podaljšanje Naročnine

Odgovor Napisal/-a holden »

Ceneje verjamem da je, ampak je najpogosteje stvar v tem, da ljudje dobijo te telefone na obroke, kot ugodnost + doplačilo itd., ker enostavno ne morejo 'skeširat' 400-500 evrov za telefon, čeprav bi na dolgi rok bilo ceneje.
Slika
nespet
Novinec
Novinec
Prispevkov: 34
Pridružen: 21. Nov 2012 20:33
Telefon: android
Znesek računa: 51

Re: Podaljšanje Naročnine

Odgovor Napisal/-a nespet »

Mi lahko kdo pomaga? Vezava mi potece 9.5.2014 in zelim podalsat razmerje plus nakup aparata do 31.3. Na paket premium. Bil sem v TM centru Maribor in so mi povedali,da se negre. Drugo n.razmerje mi je poteklo februarja pa sem ze dobil pošto+kupon za popust decembra.

Poslano z mojega HTC One z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: Podaljšanje Naročnine

Odgovor Napisal/-a enpir »

Če ti poteče 9.5 bi lahko imel sedaj že možnost podaljšave, premium je podaljšan do konec aprila. Preveri na 070 700 740 možnost predčasne podaljšave na premium paketu
nespet
Novinec
Novinec
Prispevkov: 34
Pridružen: 21. Nov 2012 20:33
Telefon: android
Znesek računa: 51

Re: Podaljšanje Naročnine

Odgovor Napisal/-a nespet »

Že podaljšano uredil,kar preko fb. Super so pri tušmobil,zelo zadovoljen s storitvijo še bolj s ceno. In še super telefoncek dobil.

Poslano z mojega GT-I9295 z uporabo Tapatalk
Odgovori