NEZADOSTNOA POJASNILA PRODAJALCEV NAROČNIKOM V PE TUŠMOBIL

Splošno o Telemachovi mobilni telefoniji
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: NEZADOSTNOA POJASNILA PRODAJALCEV NAROČNIKOM V PE TUŠMOB

Odgovor Napisal/-a enpir »

Metallon napisal/-a: ampak prodajalci in vaša tehnična pomoč je pa slaba...
prosim opiši izkušnjo s klicnim centrom in njihovo tehnično pomočjo.... za začetek bi pa rad samo poudaril, da klicni centri (mobitel, simobil itd), ki nimajo ločene tehnične pomoči od ponudbe, ne morejo biti tako tehnično podkovani kot recimo ala telemach/siol, kjer je vse skupaj ločeno... Sicer pa vsakega aparata ne moreš poznati do potankosti, ker jih je enostavno preveč...
somebody
Novinec
Novinec
Prispevkov: 44
Pridružen: 26. Dec 2010 12:05
Telefon: xperia ray
Dodatni paketi: internet 24ur

Re: NEZADOSTNOA POJASNILA PRODAJALCEV NAROČNIKOM V PE TUŠMOB

Odgovor Napisal/-a somebody »

Še jaz bi rad podal mnenje o centrih za pomoč uporabnikom. Ker odhajam za nekaj časa v bolnišnico Golnik in se zanimam, da bi imel tam dober internet saj bom drugače umrl od dolgcajta. V glavnem, da skrajšam klical sem Mobitelov klicni center in mi je prijazna gospa ali gospodična povprašala za kateri kraj se zanimam in rekla samo trenutek potipkala po tastaturi in odgovor je bil na Golniku imamo zaenkrat na žalost samo GSM signal, sem si rekel bom probal še pri Simobilu saj kakor sem nekje na tem forumu prebral imajo tam celo bazno postajo. Kličem in se mi oglasi prav tako prijazna gospa ali gospodična katera mi pove razmere na Golniku, da pač je en del Golnika super pokrit z UMTS ali HSPA ali kaj ti jaz vem že z kakšnim hitrim signalom ostali del pa, da je obupen. Po njeni prošnji naj ji natančno povem za katero hišno številko Golnika se zanimam sem ji jaz odgovoril, da pač grem v bolnišnico Golnik. Gospa ali gospodična mi je takoj odsvetovala, da vzamem kartico pri njih, ker pač signal v bolnišnici Golnik zelo niha in da si ne bom mogel nič pomagati. Povedala je še, da je pred kratkim dobila klic iz te iste bolnišnice kjer se je njihov uporabnik jezil, da ima slab signal. Če po pravici povem sem prvo klical Tušmobilov center za pomoč naročnikom vendar sem vam hotel najprej predstaviti kako to deluje na drugih centrih. V Tušmobilovem centru za pomoč naročnikom se mi je oglasil en gospod oziroma fantolin in mi je rekel citiram: Če vas to zanima pokličite na centralo bolnišnice Golnik in vam bodo tam povedali kakšen signal ima Tušmobil. To je to. Odgovor sem potem dobil na tem forumu od Tadota in se mu iskreno zahvaljujem. Problem je rešen in grem veselo v nove zmage v bolnišnico za približno tri tedne na dopust (preiskave) s Tušmobilovim internetom 24ur. Lep pozdrav in še enkrat hvala Tado!
Slika
Metallon
Novinec
Novinec
Prispevkov: 16
Pridružen: 01. Sep 2011 16:13
Telefon: Ideox x5

Re: NEZADOSTNOA POJASNILA PRODAJALCEV NAROČNIKOM V PE TUŠMOB

Odgovor Napisal/-a Metallon »

enpir napisal/-a:
Metallon napisal/-a: ampak prodajalci in vaša tehnična pomoč je pa slaba...
prosim opiši izkušnjo s klicnim centrom in njihovo tehnično pomočjo.... za začetek bi pa rad samo poudaril, da klicni centri (mobitel, simobil itd), ki nimajo ločene tehnične pomoči od ponudbe, ne morejo biti tako tehnično podkovani kot recimo ala telemach/siol, kjer je vse skupaj ločeno... Sicer pa vsakega aparata ne moreš poznati do potankosti, ker jih je enostavno preveč...
Jaz pač razumem tehnična pomoč, kot klicni center, kjer so pač zaposleni študenti.Tako da se opravičujem. Primere ti lahko dam, ampak spremenilo se itak ne bo nič :). Je pa somebody lepo opisal razliko :)
Uporabniški avatar
tado
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 997
Pridružen: 14. Nov 2007 11:05
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Alcatel Idol 3 4.7
Znesek računa: 7 €
Kraj: Perth (Scotland)/Kranj

Re: NEZADOSTNOA POJASNILA PRODAJALCEV NAROČNIKOM V PE TUŠMOB

Odgovor Napisal/-a tado »

somebody napisal/-a:Še jaz bi rad podal mnenje o centrih za pomoč uporabnikom. Ker odhajam za nekaj časa v bolnišnico Golnik in se zanimam, da bi imel tam dober internet saj bom drugače umrl od dolgcajta. V glavnem, da skrajšam klical sem Mobitelov klicni center in mi je prijazna gospa ali gospodična povprašala za kateri kraj se zanimam in rekla samo trenutek potipkala po tastaturi in odgovor je bil na Golniku imamo zaenkrat na žalost samo GSM signal, sem si rekel bom probal še pri Simobilu saj kakor sem nekje na tem forumu prebral imajo tam celo bazno postajo. Kličem in se mi oglasi prav tako prijazna gospa ali gospodična katera mi pove razmere na Golniku, da pač je en del Golnika super pokrit z UMTS ali HSPA ali kaj ti jaz vem že z kakšnim hitrim signalom ostali del pa, da je obupen. Po njeni prošnji naj ji natančno povem za katero hišno številko Golnika se zanimam sem ji jaz odgovoril, da pač grem v bolnišnico Golnik. Gospa ali gospodična mi je takoj odsvetovala, da vzamem kartico pri njih, ker pač signal v bolnišnici Golnik zelo niha in da si ne bom mogel nič pomagati. Povedala je še, da je pred kratkim dobila klic iz te iste bolnišnice kjer se je njihov uporabnik jezil, da ima slab signal. Če po pravici povem sem prvo klical Tušmobilov center za pomoč naročnikom vendar sem vam hotel najprej predstaviti kako to deluje na drugih centrih. V Tušmobilovem centru za pomoč naročnikom se mi je oglasil en gospod oziroma fantolin in mi je rekel citiram: Če vas to zanima pokličite na centralo bolnišnice Golnik in vam bodo tam povedali kakšen signal ima Tušmobil. To je to. Odgovor sem potem dobil na tem forumu od Tadota in se mu iskreno zahvaljujem. Problem je rešen in grem veselo v nove zmage v bolnišnico za približno tri tedne na dopust (preiskave) s Tušmobilovim internetom 24ur. Lep pozdrav in še enkrat hvala Tado!
Malenkost, upam da se nisem zmotil. Lahko to potrdi tudi kdo od notranjih, kot vem je ravno v bližini bolnišnice HSPA signal.
Slika
Odgovori