iPhoni pri Tušmobilu

Vse kar ne spada v ostale forume. Telemach zabava, ohranjevalniki zaslona, melodje ...
Mindcircus
Novinec
Novinec
Prispevkov: 28
Pridružen: 14. Dec 2011 16:06
Telefon: Samsung Galaxy Note

Re: iPhoni pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a Mindcircus »

tado napisal/-a:Eno Fprašanje...a iPhone pri TM ročno v Sloveniji sestavljajo? :evil:
:koma: :koma: :koma: :koma:
Lp, M.
Uporabniški avatar
lithium
Administrator
Administrator
Prispevkov: 2466
Pridružen: 17. Apr 2007 16:49
Telemach paket: Free2Go Revolucija
Telefon: iPhone12
Dodatni paketi: EON light(150/50net)
Kraj: Celje

Re: iPhoni pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a lithium »

tado napisal/-a:Eno Fprašanje...a iPhone pri TM ročno v Sloveniji sestavljajo? :evil:
:mislec: .. ja tako zgledajo :v delu:
Administrator neuradnega foruma
Mindcircus
Novinec
Novinec
Prispevkov: 28
Pridružen: 14. Dec 2011 16:06
Telefon: Samsung Galaxy Note

Re: iPhoni pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a Mindcircus »

A je kdo zasledil kakšen štrajk letalskih prevoznikov iz Hong Konga??
Lp, M.
Uporabniški avatar
bobni
Znanec
Znanec
Prispevkov: 74
Pridružen: 18. Sep 2011 18:28
Telefon: iPhone 4
Znesek računa: 11,98

Re: iPhoni pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a bobni »

Za v evropi kupljene iPhone je poskrblejono z dvema oziroma tremi uradnimi servisi. Kaj pa iPhone kupljen izven EU !!! Recimo Tušmobil nabavil iPhone v Hong Kongu. Nastane problem z servisem in sicer je njihov servis nek Biral v Celju. Kateri pa ne popravljajo ampak pošljejo naprej. Glede na to da v Zakonu o potrošnikih piše v 16. Členu:


(2) Pooblaščen je tisti servis, ki ima veljavno pooblastilo proizvajalca, da lahko izvaja servisna dela na proizvodih in ima sklenjeno pogodbo za dobavo originalnih rezervnih delov.

Sam imam zdaj problem glede servisa saj kršijo ta zakon. Saj kot sem že napisal so v Sloveniji le trije pooblaščeni. Tako nastane verjetno problem za te iPhone !!!! Saj ga sploh ne moreš dati na popravilo uradnemu serviserju. Sam sem že začel postopek pritožbe na Tušmobilu zaradi okaver home gumba in popravilo Birala, saj je telefon sedaj v slabšem stanju kot prej. Bil že enkrat na popravilu, več pa ga sigurno ne dam.

Opozorilo za vse kateri ste kupili iPhone pri Tušmobilu in niso iz EU !!!!
Citirano iz jabuk.si
Samo toliko v opozorilo vam, potencialnim kupcem.
EDIT: Kot lahko vidite v temi se je nakoncu vse uredu izšlo za uporabnika :thumbs:
Zadnjič spremenil bobni, dne 26. Jan 2012 20:40, skupaj popravljeno 1 krat.
Nimaš še dropbox-a? Preizkusi ga tukaj in prejmi 250MB bonusa.
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: iPhoni pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a delboy »

bobni napisal/-a:
Za v evropi kupljene iPhone je poskrblejono z dvema oziroma tremi uradnimi servisi. Kaj pa iPhone kupljen izven EU !!! Recimo Tušmobil nabavil iPhone v Hong Kongu. Nastane problem z servisem in sicer je njihov servis nek Biral v Celju. Kateri pa ne popravljajo ampak pošljejo naprej. Glede na to da v Zakonu o potrošnikih piše v 16. Členu:


(2) Pooblaščen je tisti servis, ki ima veljavno pooblastilo proizvajalca, da lahko izvaja servisna dela na proizvodih in ima sklenjeno pogodbo za dobavo originalnih rezervnih delov.

Sam imam zdaj problem glede servisa saj kršijo ta zakon. Saj kot sem že napisal so v Sloveniji le trije pooblaščeni. Tako nastane verjetno problem za te iPhone !!!! Saj ga sploh ne moreš dati na popravilo uradnemu serviserju. Sam sem že začel postopek pritožbe na Tušmobilu zaradi okaver home gumba in popravilo Birala, saj je telefon sedaj v slabšem stanju kot prej. Bil že enkrat na popravilu, več pa ga sigurno ne dam.

Opozorilo za vse kateri ste kupili iPhone pri Tušmobilu in niso iz EU !!!!
Citirano iz jabuk.si
Samo toliko v opozorilo vam, potencialnim kupcem.


Tušmobil prodaja Iphone že od samega začetka in za vse svoje modele, katere je prodajal je bil in še zmeraj je urejen URADNI servis in to servis, ko tile, kateri so sedaj še sploh vedeli niso, kako izgleda Iphone dokler jim ga ni Tušmobil odstopil malo v ogled, enako velja za Simobilovce, je mogel prav g. Turk njihov direktor mal se priti na prodajno mesto TMB, da si ga ogleda :biggrin:

Torej čas popravila je 45 dni, če se ne motim in v tem času so dosedaj vse uredili.


Lp.
Uporabniški avatar
tado
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 997
Pridružen: 14. Nov 2007 11:05
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Alcatel Idol 3 4.7
Znesek računa: 7 €
Kraj: Perth (Scotland)/Kranj

Re: iPhoni pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a tado »

Jaz tudi slišim same pohvale kar se tiče odnosa ne le pri telefonih ampak vseh poprodajnih storitvah Tušmobila. Samo help deska se moreš proč držat (spet odvisno na koga naletiš).
Slika
Uporabniški avatar
bobni
Znanec
Znanec
Prispevkov: 74
Pridružen: 18. Sep 2011 18:28
Telefon: iPhone 4
Znesek računa: 11,98

Re: iPhoni pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a bobni »

Ni moja izkušnja, opazu sm na zgoraj omenjenem forumu in zato sm prekopiral sm, ker sm videl da se tukaj zanimajo za iphone. Sam ne kupujem telefonov pri operaterjih že lep čas. :) Drgač pa lahko tud jst samo pohvalim zaposlene v prodajalnah tušmobila. Helpdeska pa nisem imel še priložnosti klicat, tako da nevem kako je :D
Nimaš še dropbox-a? Preizkusi ga tukaj in prejmi 250MB bonusa.
jesenovec.andrej4
Novinec
Novinec
Prispevkov: 2
Pridružen: 31. Jan 2012 07:57
Telefon: HTC Wildfire

Re: iPhoni pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a jesenovec.andrej4 »

Lep pozdrav, sem nov na tem forumu, in me zanima kolk dolgo ste vi čakali tisti, ki ste tukej pisali da ste naročili (in a ste ga že dobili :biggrin:) in vas baje še niso poklical, ker se še odločam a bi uzeu al še mau počakam :mislec: > sam nevem kok bom že tko moral potem še čakati ko naročim (upam pa da so na zalogi) :confused:
Jst bom verjetno šel iz HTC Wildfire :greenneutral: na iPhone 4 :inlove: bele barve in podaljšal paket FREE 20 (za dve leti) in fon uzeu z opcijo 16 (36€/mesec) s ceno 149,00€, (to je za 8GB model), a kdo od vas ve kašne so cene za 16GB model al pa 4S če ga majo. :nevem:
Poslal sem jim tudi že mail na info@tusmobil.si, ni odgovora :greenneutral:
Hvala za odgovor. :biggrin:
petrcah
Novinec
Novinec
Prispevkov: 4
Pridružen: 29. Dec 2011 15:40
Telefon: Nokia E71

Re: iPhoni pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a petrcah »

jesenovec.andrej4 napisal/-a:Lep pozdrav, sem nov na tem forumu, in me zanima kolk dolgo ste vi čakali tisti, ki ste tukej pisali da ste naročili (in a ste ga že dobili :biggrin:) in vas baje še niso poklical, ker se še odločam a bi uzeu al še mau počakam :mislec: > sam nevem kok bom že tko moral potem še čakati ko naročim (upam pa da so na zalogi) :confused:
Kot sem že napisala, sem se jaz postavila v vrsto za rezervacijo 22.12.2011 in me še niso poklicali. Zato sem se odločila za izbris rezervacije.
Deno
Novinec
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 11. Jan 2012 15:17
Telefon: iPhone 4S 16GB

Re: iPhoni pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a Deno »

Jaz sem na Simobilu dobil 4S takoj, ko sem prišel - brez rezervacij.
Rezervacijo za 4ko na Tušmobilu pa nisem preklical, me zanima kako dolgo bi še čakal - rezerviral sem prvi teden Januarja.
jesenovec.andrej4
Novinec
Novinec
Prispevkov: 2
Pridružen: 31. Jan 2012 07:57
Telefon: HTC Wildfire

Re: iPhoni pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a jesenovec.andrej4 »

se pravi kakor razumem od januarja naprej cakas in sploh ni posiljke iphonov, kok jih pa to sploh posljejo a sp potem se kej casa na zalogi in ga lahko brez rezervacije dobis sploh? verjetno ne? kok mislite da bi cakal zdej ce ga rezerviram? 1 mesec? manj?
petrcah
Novinec
Novinec
Prispevkov: 4
Pridružen: 29. Dec 2011 15:40
Telefon: Nokia E71

Re: iPhoni pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a petrcah »

Jaz čakam od 22.12.2011 in me še niso poklicali. V sredo sem hotela narediti preklic rezervacije, ampak bom (tako kot Deno) počakala na klic.
Deno
Novinec
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 11. Jan 2012 15:17
Telefon: iPhone 4S 16GB

Re: iPhoni pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a Deno »

Mene so klicali včeraj (PE Maribor) vendar se nisem oglasil (nisem imel telefona pri sebi). Sklepam, da so me klicali zaradi telefona, ker kaj drugega nisem naročal. Preverite na svojih PE, če ga že imajo :)
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: iPhoni pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a delboy »

Kakor kaže bodo zaloge povečane, v nemčiji ena izmed glavnih online prodaje Iphona, Ipada ima prepoved, zaradi kršitve patentov GPRS po tožbi Motorole, prepoved se edino ne nanaša na model 4S vse ostalo blokirano :biggrin:

Sedaj se samo še čaka, da glavni dobavitelj za Nemčijo dobi prepoved za distribucijo :greensmart:

Važen, da tukaj pri nas se lahko prodaja :koma:


Lp.
Uporabniški avatar
tado
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 997
Pridružen: 14. Nov 2007 11:05
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Alcatel Idol 3 4.7
Znesek računa: 7 €
Kraj: Perth (Scotland)/Kranj

Re: iPhoni pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a tado »

Jaz sem ga prejel.
Slika
Odgovori