Paket FREE 40 NI NEOMEJEN - POZOR!!!!!!

Splošno o Telemachovi mobilni telefoniji
Odgovori
Uporabniški avatar
tado
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 997
Pridružen: 14. Nov 2007 11:05
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Alcatel Idol 3 4.7
Znesek računa: 7 €
Kraj: Perth (Scotland)/Kranj

Re: Paket FREE 40 NI NEOMEJEN - POZOR!!!!!!

Odgovor Napisal/-a tado »

Mi tukaj ne moremo nič. Izpovedali ste se, to pa je tudi to kar lahko na forumih naredite (torej delate negativno reklamo, oziroma potencialnim bodočim uporabnikom pravite, da nikakor na Tušmobil). Zadeve lahko rešite le, če se javite na vse kontakte podjetje Tušmobil d.o.o., ki jih zagotovo že poznate:

Sedež podjetja:
Tušmobil d.o.o.
Brnčičeva 49
1231 Ljubljana – Črnuče
Slovenija
Kontakti:
Tel: +386 1 600 20 20
Fax: +386 1 600 20 21
E-naslov: info@tusmobil.si
Klicni center 24/7: 070 700 700
Kontakt: PR služba
Tel: +386 (0)5 973 3000
Fax:+386 (0)5 973 3045
E-naslov: pr@tusmobil.si

Glede na to, da je bilo že vse povedano, predlagam administratorjem da zaprejo temo, če pa bi kdo rad še kaj pametnega pripomnil, naj se javi administratorjem da ponovno odprejo temo. Ker 11 strani teme o tem da paket FREE 40 ni neomejen, in da Tušmobil ni pravičen je že malo :butec: S tem mislim da je tema :butec: in ne uporabniki, da ne bo vroče krvi. :hvala:
Slika
Uporabniški avatar
lithium
Administrator
Administrator
Prispevkov: 2466
Pridružen: 17. Apr 2007 16:49
Telemach paket: Free2Go Revolucija
Telefon: iPhone12
Dodatni paketi: EON light(150/50net)
Kraj: Celje

Re: Paket FREE 40 NI NEOMEJEN - POZOR!!!!!!

Odgovor Napisal/-a lithium »

Res se tole že predolgo vleče. Če želi kdo sporočiti, kako je razrešil zadevo s Tušmobilom in bo to koristno tudi za ostale mi naj sporoči, pa bomo temo spet odprli!
Administrator neuradnega foruma
slep_uporabnik
Novinec
Novinec
Prispevkov: 21
Pridružen: 07. Jan 2012 07:50
Telefon: Nokia e 52
Dodatni paketi: Simobil Preprosto zame.
Znesek računa: 30,00 evrov.

Paket FREE 40 NI NEOMEJEN - POZOR!!!!!! 2. del

Odgovor Napisal/-a slep_uporabnik »

Pozdravljeni! Ker je bila prejšnja tema z identičnim naslovom zaklenjena, odpiram novo. Mislim pa da nisem dalče od resnice če trdim, da bo tudi ta. Zato, v svojem prvem prispevku v tej temi, objavljam svoje kontaktne podatke. V petek, 20.01.2012, je bil na tv slo 1 v oddaji Posebna ponudba ravno prispevek o tem, o čemer ste se v prejšnji temi razpisali na 12-tih straneh. Za vse tiste ki ste ga zamudili, si ga lahko ogledate na spodnji povezavi: http://tvslo.si/#ava2.126541345;;
Zaželjen je kakšen komentar. Prosim vas, da me kontaktirajte predvsem vsi tisti, katerim so v prejšnjem mesecu vse odhodne storitve onemogočili. Za vsa dodatna pojasnila, sem vam na voljo na gsm-u 031235109, ali na mail blaz.petrovic@telemach.net ali prek zasebnega sporočila na tem forumu. Dosegljiv pa sem tudi na facebooku. Lp vsem.
kruljavcev
Novinec
Novinec
Prispevkov: 42
Pridružen: 15. Jul 2011 12:27
Telefon: HTC Hero

Re: Paket FREE 40 NI NEOMEJEN - POZOR!!!!!! 2. del

Odgovor Napisal/-a kruljavcev »

Gledal sem oddajo in te 100% podpiram. Oba sogovornika sta jasno povedala, da imaš prav ti in ne Tušmobil, mojster s Tušmobila pa ni uspel prepričati nikogar.
Uporabniški avatar
lithium
Administrator
Administrator
Prispevkov: 2466
Pridružen: 17. Apr 2007 16:49
Telemach paket: Free2Go Revolucija
Telefon: iPhone12
Dodatni paketi: EON light(150/50net)
Kraj: Celje

Re: Paket FREE 40 NI NEOMEJEN - POZOR!!!!!! 2. del

Odgovor Napisal/-a lithium »

Prispevek se začne v 11. minuti.
Administrator neuradnega foruma
slep_uporabnik
Novinec
Novinec
Prispevkov: 21
Pridružen: 07. Jan 2012 07:50
Telefon: Nokia e 52
Dodatni paketi: Simobil Preprosto zame.
Znesek računa: 30,00 evrov.

Re: Paket FREE 40 NI NEOMEJEN - POZOR!!!!!! 2. del

Odgovor Napisal/-a slep_uporabnik »

kruljavcev napisal/-a:Gledal sem oddajo in te 100% podpiram. Oba sogovornika sta jasno povedala, da imaš prav ti in ne Tušmobil, mojster s Tušmobila pa ni uspel prepričati nikogar.
Ne samo, da ni uspel nobenega prepričati, ampak je očitno lagal! Nihče ni bil z mano v intenzivni komunikaciji. ravno nasprotno, pa sem bil v intenzivni komunikaciji jaz! Ponudili so mi, naj vzamem paket brezmejnih x. Hkrati pa mi niso zagotovili da bo ta paket tisto uro vklopljen, ko bi se odločil zanj tako, da to ni nobena rešitev, ampak je samo pesek v oči češ, nekaj pa smo mu le ponudili. Ponudili mi niso bistvenega, to je takojšnjega priklopa ko so izvedeli za podatek, da sem slep, katerega pa jim ga je sporočila že delovka iz prodajnega centra na viču, ob sami sklenitvi naročniškega razmerja. Na klicnem centru so se dobesedno norčevali iz mene, in me preusmerjali na center za pisno komunikacijo, in mi svetovali, naj si za čas izklopa kupim mobi kartico, kar mi v dani situaciji, ni nič pomagalo .Namesto, da bi mi ponudili rešitev, ki bi takoj in celovito rešila moj problem. Prav tako so se v svojem pojasnilu lagali apeku, da so me odhodne storitve priključili že 28.12.2011, saj je iz dokumentacije katero so jim poslali jasno razvidno, kar so izrectno tudi sami zapisali, da so mi bile odhodne storitve omogočene šele z 01.01.2012, in kar je zame edino relavantno! Nekaj minut po polnoči sem šel namenoma probat če se da klicat, in res se je dalo. Mislim da bi večjo korist naredili, če bi dali stotim slepom uporabnikom free paket zastonj, kot so si naredili slabe reklame s to oddajo! Je pa zanimivo, da zdaj na forumu ni več tistih, katerim so odhodne storitve ravno tako prejšnji mesec odklopili, in ne omejili, ki so se tako pridno oglašali v prejšnji temi.
pierson
Znanec
Znanec
Prispevkov: 357
Pridružen: 24. Avg 2011 17:33
Telefon: iPhone5

Re: Paket FREE 40 NI NEOMEJEN - POZOR!!!!!! 2. del

Odgovor Napisal/-a pierson »

Tisti predstavnik Tušmobila na tem posnetku, naklada z lopato za premog laži v katere tudi sam ne verjame.
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: Paket FREE 40 NI NEOMEJEN - POZOR!!!!!! 2. del

Odgovor Napisal/-a enpir »

kruljavcev napisal/-a:Gledal sem oddajo in te 100% podpiram. Oba sogovornika sta jasno povedala, da imaš prav ti in ne Tušmobil, mojster s Tušmobila pa ni uspel prepričati nikogar.
tlele si ga pa mim useku, še en preglej sam posnetek in boš videl, da oba sogovornika sploh ne vesta da obstajajo posebni pogoji že od samega začetka in da so že od samega začetka na voljo na spletni stran... v druge detajle se ne bom spuščal... slep_uporabnik: imel si možnost spremembe paketa ki bi odstranila deblokado, bil si izklopljen glede na posebne pogoje free paketov, bil si še vedno dosegljiv za dohodne storitve, kar pomeni da bi lahko še vedno komuniciral s tvojimi prijatelji, bi te pa tokrat za razliko oni poklicali...

V prispeku sem zasledil, da si na S! paketu kjer imaš 999 minut klicev v ostala omrežja, ti bo zadosti glede na tvojo intenzivnost klicev? Omenjaš, da imaš nizek mesečni prispevek, kako boš kril presežek minut, če si že sedaj do polovice meseca presegel 1500minut?
kruljavcev
Novinec
Novinec
Prispevkov: 42
Pridružen: 15. Jul 2011 12:27
Telefon: HTC Hero

Re: Paket FREE 40 NI NEOMEJEN - POZOR!!!!!! 2. del

Odgovor Napisal/-a kruljavcev »

enpir napisal/-a: tlele si ga pa mim useku, še en preglej sam posnetek in boš videl, da oba sogovornika sploh ne vesta da obstajajo posebni pogoji
Gospa je lepo povedala, da pogoji obstajajo, ampak so bili ob podpisu v tako konfuzni obliki, da iz njih ni bilo mogoče slutiti, da omejitev obstaja.
desyncx
Znanec
Znanec
Prispevkov: 114
Pridružen: 02. Jan 2010 10:12
Telefon: Google nexus 6
Kraj: Celje

Re: Paket FREE 40 NI NEOMEJEN - POZOR!!!!!! 2. del

Odgovor Napisal/-a desyncx »

Če samo kako se vse skupaj oglašuje, temu jaz pravim nategovanje. Pa ne samo pri Tušmobilu, ampak nasplošno pri večini reklam. Sliše se lepše, ko se reče, da lahko neomejeno kličeš, to pa pritegne ljudi. Potem pa pri nekateri reklamah nalepijo drbbni tisk, da ga nihče ne more razbrati. Tukaj bi mogel inšpektor posežit vmes in tisti napis, bi mogel biti viden v taki obliki, da ga lahko vsak gledalec prebere. Slovenci smo pač narod, ko nasedemo na vsako goljufijo. Na žalost je tako.
slep_uporabnik
Novinec
Novinec
Prispevkov: 21
Pridružen: 07. Jan 2012 07:50
Telefon: Nokia e 52
Dodatni paketi: Simobil Preprosto zame.
Znesek računa: 30,00 evrov.

Re: Paket FREE 40 NI NEOMEJEN - POZOR!!!!!! 2. del

Odgovor Napisal/-a slep_uporabnik »

enpir napisal/-a:
kruljavcev napisal/-a:Gledal sem oddajo in te 100% podpiram. Oba sogovornika sta jasno povedala, da imaš prav ti in ne Tušmobil, mojster s Tušmobila pa ni uspel prepričati nikogar.
tlele si ga pa mim useku, še en preglej sam posnetek in boš videl, da oba sogovornika sploh ne vesta da obstajajo posebni pogoji že od samega začetka in da so že od samega začetka na voljo na spletni stran... v druge detajle se ne bom spuščal... slep_uporabnik: imel si možnost spremembe paketa ki bi odstranila deblokado, bil si izklopljen glede na posebne pogoje free paketov, bil si še vedno dosegljiv za dohodne storitve, kar pomeni da bi lahko še vedno komuniciral s tvojimi prijatelji, bi te pa tokrat za razliko oni poklicali...

V prispeku sem zasledil, da si na S! paketu kjer imaš 999 minut klicev v ostala omrežja, ti bo zadosti glede na tvojo intenzivnost klicev? Omenjaš, da imaš nizek mesečni prispevek, kako boš kril presežek minut, če si že sedaj do polovice meseca presegel 1500minut?
Kdo pa mi je tako možnost menjave paketa in zagotovila da bom takoj ob menjavi prikklopljen dal, mogoče ti? A si ti dal takšno direktivo? Verjetno si tam zaposlen? Ne govori stvari, ki niso resnične. Nihče mi ni rekel če spremenim paket, da bom v eni uri vklopljen niti ne vem, zakaj bi delal uslugo Tušmobilu da bi s spremembo paketa zaslužili več, če pa bi lahko, če bi bil Tušmobil pošten, čisto normalno uporabljal paket, katerega so ga pred sklenitvijo naročniškega razmerja oglaševali kot neomejenega! Na posebne pogoje me ob sklenitvi naročniškega razmerja niso opozorili, niti ti takrat še niso bili v veljavi. Oni pa, so jih začeli izvajat pribljižno mesec dni prej, še preden so ti stopili v veljavo. Prav tako, pa mi jih niso dali za prebrat v brajevi pisavi, kar lahko glede na dejstvo da sem slep smatram, da z njimi nisem bil seznanjen. Nasplošno, imajo pri Tušmobilu res čuden postopek sklepanja naročniškega razmerja. Najprej ti dajo za podpisat pogodbo, in ti šele potem dajo za prebrat splošne pogoje, kar se je že marsikomu zgodilo. Namesto, da bi bilo ravno obratno . Najprej bi ti morali dat splošne pogoje za prebrat, in šele potem v kolikor bi se strinjal z njimi, še pogodbo za podpisat! Meni, pa še teh niso dali. Za dohodne storitve sem bil res dosegljiv. Ampak to mi ni dosti pomagalo, saj na novoletne sms-e, nisem mogel odgovorit. povej mi kdo od mojih prijateljev bi bil tako neumen, da me bo klical iz mobitela ali Simobila in plačeval veliko dražje, če ga lahko pokličem jaz, ki imam v osnovi neomejeno? Vesel sem, da sem šel h konkurenci, ker si tak operater kot je Tušmobil s svojim nonšalantnim vzvišenim odnosom, mojega zaupanja ne zasluži! Pa mislim, da se po večini z mano strinjajo tudi drugi uporabniki. Če mi ne bo zadosti 999 minut, bom sklenil pri mobitelu še Penzion paket, z dodatnimi vključenimi večernimi in vikend pogovori, in bom za 12 evrov dobil 5000 minut od tega 3000 v Mobitelovo 1000 v stacionarno, in 1000 pri Simobilu v katerokoli omrežje. Tako bom plačeval le dva evra več, kot bi jih plačeval, če bi ostal pri Tušmobilu na paketu free 40, saj bom za 32 evrov na mesec, imel kar 5000 minut pogovora, katerih bom lahko različno razporedil. Kot zanimivost, je to še vedno ceneje, kot pa paket free 40 brez popusta ob predpostavki, da kličem po večini uporabnike, ki niso na Tušmobilovem omrežju. Kje je tukaj transparentnost in konkurenčnost? Če bi bil Tušmobil res tako transparenten in konkurenčen, bi mi moral ponuditi boljšo ponudbo od te, za nižjo ceno, in z možnostjo klicanja na druga omrežja v enakem obsegu, kot mi to možnost zagotavlja Mobitel z vključenimi večernimi in vikend pogovori, v katerih imam kar 3000 minut v mobitelovo, in 1000 minut v stacionarno omrežje.
Zadnjič spremenil slep_uporabnik, dne 23. Jan 2012 19:46, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: Paket FREE 40 NI NEOMEJEN - POZOR!!!!!! 2. del

Odgovor Napisal/-a enpir »

kje kaj in zakaj delam nima veze tle, govorim na podlagi tega kar je bilo zapisano v preteklosti... žaljenje res ni potrebno in se ne bom spuščal na tvoj nivo.

še enkrat bom zapisal in zadnjič, ne bom se več ponavljal: v posebnih pogojih že od samega začetka piše, da lahko pride omejitve odhodnih storitev in PIKA!

Kje pa piše da bo v 1h narejena sprememba paketa in posledično tudi deblokada? Kakor je zapisano ti je bilo ponujeno, vendar se za to nisi odloči za kar TM ni kriv, si pa bil blokiran glede na same pogoje, katerih pa kot si že omenil nikoli ne "prebereš", ja super ane...

torej je zate konkurenčna ponudba ta, da imaš doma 2 različna paketa, dve SIM-ki, dva telefona itd?

Žal bolj ugodnega paketa kot je FREE40 in z samo količino vsebin v SLO ne boš našel. V Avstiji in Nemčji ja, pri nas pa žal ne, še kmalu ne glede na stanje v slovenistanu.
pierson
Znanec
Znanec
Prispevkov: 357
Pridružen: 24. Avg 2011 17:33
Telefon: iPhone5

Re: Paket FREE 40 NI NEOMEJEN - POZOR!!!!!! 2. del

Odgovor Napisal/-a pierson »

Ne vem kaj je težko za razumeti?
A piše v oglasih da so klici neomejeni, v resnici pa niso.
To je za mene klasična nategavščina.
Razne pravila primerne uporabe so luknja v zakonu, kateri bi morali v tej drzavi spremeniti, in ce ti jaz nudim neomejeno potem je to neomejeno, ne pa da te nekdo limitira.
Uporabniški avatar
SvetIdej
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2924
Pridružen: 26. Jul 2010 09:55
Telefon: Nexus 5
Kontakt:

Re: Paket FREE 40 NI NEOMEJEN - POZOR!!!!!! 2. del

Odgovor Napisal/-a SvetIdej »

Je bilo v Si.mobilovih oglasih vse po 0? pa so bili klici, SMS, MMS, prenos podatkov omejeni in so zaračunavali nad 1001 enotami oziroma 100 MB.

Kot smo povedali 1001krat če ni dovoljene uporabe lahko uporabnik prekliče 5000 minut v druga omrežja pri paketu 40.
Slika
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: Paket FREE 40 NI NEOMEJEN - POZOR!!!!!! 2. del

Odgovor Napisal/-a enpir »

pierson napisal/-a:Ne vem kaj je težko za razumeti?
A piše v oglasih da so klici neomejeni, v resnici pa niso.
To je za mene klasična nategavščina.
Razne pravila primerne uporabe so luknja v zakonu, kateri bi morali v tej drzavi spremeniti, in ce ti jaz nudim neomejeno potem je to neomejeno, ne pa da te nekdo limitira.
a ko greš kupt KIO in piše da maš 7 let garancije, tud na plakatih ne piše, da moraš 7 let furat na uradni servis, temveč to piše v samih pogojih... Žal je danes povsod tako, da so posebnosti v posebnih/splošnih pogojih katere imaš pravico/dolžnost prebrati, da se ne počutiš potem "nategnjenega"... Se pa strinjam, drobnega tiska je danes 100x preveč...
Odgovori