Tuš internet + tv + telefon

Stare, neaktivne in neuporabne teme pristanejo tukaj...
dules
Novinec
Novinec
Prispevkov: 14
Pridružen: 16. Okt 2011 09:42

Re: Tuš internet + tv + telefon

Odgovor Napisal/-a dules »

tako jutri bo dva tedna od kar sem pri tušu , o netu ni nobenega sledu da bo sploh kaj delal , prav tako ne vem kdaj dobim za tv škatlico pa tak premišljujem da bom šel nazaj na t2 ker to je že pa dovolj !
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Tuš internet + tv + telefon

Odgovor Napisal/-a delboy »

Nič nam ne poveš, kaj so ti kaj povedali na 080 600 600, ker če si jim sporočil, verjamem, da si v postopku reševanja.

Kar se tiče Tv škatle, pa je zadeva takšna, da škatle niso problem, ampak adapterji, namreč z zadnjo serijo so se pojavile težave z delovanjem tega adapterja, tako da se zadeva proritetno rešuje z dobaviteljem.


Lp.
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Tuš internet + tv + telefon

Odgovor Napisal/-a delboy »

dules napisal/-a:modem se mi sinhronizira , ne vem pol minute mi utripa poj pa neha in gori lučka

kar se pa tiče ip-ja pa nisem nič spreminjal ker mi računalnik pri drugi bajti dela normalno

Takšno težavo sem imel pred ene dvema mesecem tudi sam pri T-2 :biggrin: , namreč na mojem koncu ni moč priklopa TUŠ Telekom-a :nevem:


Rezultat je bil dober mesec brez TV, namreč meni je konstatno ven metalo sinhronizacijo in vsakič sem mogel klicat njihovo podporo za dvig sinhronizacije, nekaj časa je pomagalo potem pa ne več, tako da njihovi tehniki bili najman tri krat in vsakič se je pojavila težava, celo tehniki od Telekoma so bili, rešili težavo, nato naslednji dan ponovno isto.

Dokler se tehniki od T-2 niso lotili dela, katerega bi mogli odpraviti telekomovci, se zadeva ni odpravila, tako da danes mi zadeva normalno deluje.

Težava je bila na konektorjih v centrali oz. razvodni omarici.


Lp.
mitja_i
Znanec
Znanec
Prispevkov: 77
Pridružen: 13. Feb 2008 09:09
Telefon: Huawei IDEOS X5
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Tuš internet + tv + telefon

Odgovor Napisal/-a mitja_i »

Tušmobil nima svojih tehnikov, zato priporočam, da kontaktiraš lokalnega telekomovca in ga podkupiš.
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Tuš internet + tv + telefon

Odgovor Napisal/-a delboy »

mitja_i napisal/-a:Tušmobil nima svojih tehnikov, zato priporočam, da kontaktiraš lokalnega telekomovca in ga podkupiš.

Od kje ti podatek, da nima svojih tehnikov? V nekaterih primerih je pa res potrebno imeti lokalnega telekomovca za frenda :greensmart: , če se obrnem na svoj primer pred meseci;

Centrala, mesto centrale, kabli do stranke, razvodna omarica itn., je vsa od Telekoma in ponavadi tehniki ostalih provajderjev se je ne smejo dotikati kot zgolj samo opreme, ki je od ponudnika storitve, to pa je oprema ponudnika v centrali ter tisto, kaer se nahaja pri stranki. Če tehnik ponudnika storitve ugotovi, da tisto za kar skrbi je vse ok, da pa nastaja napaka na ostalem potem se odpre zadolžitev na Telekom, tam pa seveda si vzamejo čas in ponavadi je ta čas tisti maksimalni in sicer, če se ne motim je lahko 14 dni. Ponavadi mojstri od Telekoma oz. GVO-ja se oglasijo, ne takoj, nekaj malega čekirajo, omogočijo za kratek čas delovanje tok, da lahko napišejo ter javijo, da so bili ter "odpravili" napako. Nasledniji dan ali pa čez par dni se ti napaka ponovi in potem jovo na novo, čakaj spet na mojstre Telekoma in ene dva krat tako oz. če vidijo, da te lahko vlečejo potem bo ta težava ostala toliko časa, dokler se ne presedlaš nazaj na Siol i potem čudežno se vse odpravi v enem dopoldnevu :mislec:

Doživel pri T-2 ta problem, ker sem poznal tehnika od prej iz OŠ :joint: , je odpravil napako tistih, kateri bi mogli že prej iz GVO-ja torej Telekoma, vendar pred tem je bil na tereno ene tri krat tudi sam ter videl, da to ne bo šlo več tako. Na srečo smo odpravili problem :nazdravje:


Lp.
Safre
Moderator
Moderator
Prispevkov: 800
Pridružen: 21. Jan 2009 10:55
Telefon: Galaxy S VII edge

Re: Tuš internet + tv + telefon

Odgovor Napisal/-a Safre »

delboy napisal/-a:Nič nam ne poveš, kaj so ti kaj povedali na 080 600 600, ker če si jim sporočil, verjamem, da si v postopku reševanja.

Kar se tiče Tv škatle, pa je zadeva takšna, da škatle niso problem, ampak adapterji, namreč z zadnjo serijo so se pojavile težave z delovanjem tega adapterja, tako da se zadeva proritetno rešuje z dobaviteljem.


Lp.
Adapterji so dobavljeni in se na veliko pošiljajo ven. :hurra:
Slika
Uporabniški avatar
SvetIdej
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2924
Pridružen: 26. Jul 2010 09:55
Telefon: Nexus 5
Kontakt:

Re: Tuš internet + tv + telefon

Odgovor Napisal/-a SvetIdej »

Kakšen info ima tuštelekom: info@tusmobil.si ali info@tustelekom.si?
Slika
Safre
Moderator
Moderator
Prispevkov: 800
Pridružen: 21. Jan 2009 10:55
Telefon: Galaxy S VII edge

Re: Tuš internet + tv + telefon

Odgovor Napisal/-a Safre »

primer:
Kam se lahko obrnem v zvezi z mojim računom za storitev tuštelekom ADSL?
Da bi vam zagotovili hitro rešitev vaše težave, pošljite pisni zahtevek našemu 24-urnemu Centru za pomoč uporabnikom po faksu na številko 01/6000 999, na elektronski naslov info@tustelekom.si ali na naslov Tušmobil d.o.o., Brnčičeva 49, 1231 Ljubljana - Črnuče
Slika
Uporabniški avatar
SvetIdej
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2924
Pridružen: 26. Jul 2010 09:55
Telefon: Nexus 5
Kontakt:

Re: Tuš internet + tv + telefon

Odgovor Napisal/-a SvetIdej »

potem sem pravilno napisal :)
Slika
dules
Novinec
Novinec
Prispevkov: 14
Pridružen: 16. Okt 2011 09:42

Re: Tuš internet + tv + telefon

Odgovor Napisal/-a dules »

No tako , zdaj se oglašam spet. Prikloplen sem že na tuš mobil in dela zaenkrat. Čakam samo še vmesnike za tv da vidimo če bo vse delal.
Uporabniški avatar
lithium
Administrator
Administrator
Prispevkov: 2466
Pridružen: 17. Apr 2007 16:49
Telemach paket: Free2Go Revolucija
Telefon: iPhone12
Dodatni paketi: EON light(150/50net)
Kraj: Celje

Re: Tuš internet + tv + telefon

Odgovor Napisal/-a lithium »

In kje je bila težava :?:
Administrator neuradnega foruma
Ktr1sk
Novinec
Novinec
Prispevkov: 25
Pridružen: 23. Okt 2011 12:48
Telefon: HTC 7 PRO
Dodatni paketi: Tuštrojček do 10 Mbit/s
Znesek računa: 30

Re: Tuš internet + tv + telefon

Odgovor Napisal/-a Ktr1sk »

Safre napisal/-a:
delboy napisal/-a:Nič nam ne poveš, kaj so ti kaj povedali na 080 600 600, ker če si jim sporočil, verjamem, da si v postopku reševanja.

Kar se tiče Tv škatle, pa je zadeva takšna, da škatle niso problem, ampak adapterji, namreč z zadnjo serijo so se pojavile težave z delovanjem tega adapterja, tako da se zadeva proritetno rešuje z dobaviteljem.


Lp.
Adapterji so dobavljeni in se na veliko pošiljajo ven. :hurra:
No me zanima kdaj bodo, je že kdo dobil? Upam pa da ne bo zdaj ko sem na Tušu kaj propadlo, kot bencinske črpalke ter da ne bodo cene zvišale, ker veliko ponuja za svoj denar...proti drugim operaterjem
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Tuš internet + tv + telefon

Odgovor Napisal/-a delboy »

Ktr1sk napisal/-a:
Safre napisal/-a:
delboy napisal/-a:Nič nam ne poveš, kaj so ti kaj povedali na 080 600 600, ker če si jim sporočil, verjamem, da si v postopku reševanja.

Kar se tiče Tv škatle, pa je zadeva takšna, da škatle niso problem, ampak adapterji, namreč z zadnjo serijo so se pojavile težave z delovanjem tega adapterja, tako da se zadeva proritetno rešuje z dobaviteljem.


Lp.
Adapterji so dobavljeni in se na veliko pošiljajo ven. :hurra:
No me zanima kdaj bodo, je že kdo dobil? Upam pa da ne bo zdaj ko sem na Tušu kaj propadlo, kot bencinske črpalke ter da ne bodo cene zvišale, ker veliko ponuja za svoj denar...proti drugim operaterjem

Propasti ne more, lahko pa se zamenja lastništvo :biggrin: , vendar za zdaj niti od daleč ni indicijev, se m zdi, da bo Tuš prej trgovine prodal, kakor pa telekomunikacije :greensmart:

Drugače pa, si kaj vezan :joint:


Lp.
Ktr1sk
Novinec
Novinec
Prispevkov: 25
Pridružen: 23. Okt 2011 12:48
Telefon: HTC 7 PRO
Dodatni paketi: Tuštrojček do 10 Mbit/s
Znesek računa: 30

Re: Tuš internet + tv + telefon

Odgovor Napisal/-a Ktr1sk »

Včeraj sem spraševal za sprejemnike kdaj bodo na voljo, pa sem danes prejel po pošti :) in sem zelo presenečen nad sprejemnikom ima optični izhod za zvok, hdmi izhod ter 2xusb...samo daljinec ne vem zakaj nobena tipka noče prijet, pa ko stisnem tipko STB pa zagori rdeča lučka kot da je vse ok z daljincem, sprejemnik pa dela in sem preklapljal na samem sprejemniku! pa imam trenutno na KanalA in snemam torrent in gre do 740kB/s kar sem čisto zadovoljen če bo tako ostalo :), drugače se pa vidi po daljincu da je rabljena oprema ampak me ne moti, samo da bo delalo
spiderkb
Znanec
Znanec
Prispevkov: 254
Pridružen: 06. Jan 2008 22:13
Telefon: HTC One
Kontakt:

Re: Tuš internet + tv + telefon

Odgovor Napisal/-a spiderkb »

Ktr1sk napisal/-a:Včeraj sem spraševal za sprejemnike kdaj bodo na voljo, pa sem danes prejel po pošti :) in sem zelo presenečen nad sprejemnikom ima optični izhod za zvok, hdmi izhod ter 2xusb...samo daljinec ne vem zakaj nobena tipka noče prijet, pa ko stisnem tipko STB pa zagori rdeča lučka kot da je vse ok z daljincem, sprejemnik pa dela in sem preklapljal na samem sprejemniku! pa imam trenutno na KanalA in snemam torrent in gre do 740kB/s kar sem čisto zadovoljen če bo tako ostalo :), drugače se pa vidi po daljincu da je rabljena oprema ampak me ne moti, samo da bo delalo
Probaj z drugimi baterijami. kateri sprejemnik si dobil?
Odgovori