Kdo skrbi za prodajo in dober glas pri Tuš mobilu?

Pogosta vprašanja in odgovori, nastavitve aparatov pri operaterju Telemach...
Odgovori
jana
Novinec
Novinec
Prispevkov: 4
Pridružen: 12. Nov 2011 10:35
Telefon: nokia c3
Znesek računa: 80,00

Kdo skrbi za prodajo in dober glas pri Tuš mobilu?

Odgovor Napisal/-a jana »

Včeraj sem si vzela čas, da zamenjam GSM. Odločila sem se, da kupim Samsung Galaxy2. Ker imam rada dobre telefone in ker ga potrebujem za posel.
Moja predstava je bila, da bom šla v Tušmobilov center in telefon zamenjala v max pol ure...

Zgledalo pa je takole:

prodajalec: 'Gospa, nimamo ga.'
Jaz: 'OK, kje bi ga lahko dobila?'
P: 'ne vem.'
Jaz: 'Ali vi lahko preverite preko mailov...., veste zelo težko si vzamem čas...'
P: 'Ne'...

:nevem: :help: :wallbash:

Ker mi je bilo pomembno, da ta vikend dobim telefon, potem odpotujem... Sem šla domov in začela klicati v vsak center posebej, ali imajo 1 galaxy na zalogi... V večjih centrih kot sta celje in kranj, ni nihče dvignil telefona v roku 5-ih ur. Potem sem poklicala na čarobno cifro 070700700 :podpora: in vprašala, kaj naj? : naredim, mi je referentka rekla, da to ni njena stvar če sem nezadovoljna... :confused:
Po naravi sem precej skulirana in mirna, ampak tole je bilo že do meje.

Do sedaj sem bila s Tušmobilovimi storitvami zadovoljna, je pa res, da nikoli nisem imela potrebe, da moram nekaj urediti v enem dnevu.

Tako boste po vsej verjetnosti zgubili uporabnika, ki vam na mesec prinaša povprečno 200 evrov. Prepričana sem, da obstaja tušmobilova poslovalnica, ki ima ta hip na zalogi galaxya2, mislim, pa, da ni moja naloga, da se trudim za vas. Vi se morate truditi zame. Stranka sem in to prijazna in donosna stranka!!!

Ampak, kot je rekla referentka, ni vaša stvar, če so stranke nezadovoljne, jaz pa jo bom verjtno danes mahnila v Mobitel in tam podpisala pogodbo. Se mi splača? Ne vem. Kar me najbolj boli je ignoranca in tega sem v enem popoldnevu dobila preveč. :headbash:

Lep pozdrav,
Jana
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: Kdo skrbi za prodajo in dober glas pri Tuš mobilu?

Odgovor Napisal/-a enpir »

živjo,

vedi da gre za neuraden forum zato uradnih predstavnikov TM-ja ni tukaj gor....

skratka galaxy s2 grejo k vroče žemljice in jih kot kaže ni nikjer na zalogi, sem pa dobil info da bi naj prišli prihodnji teden... zaželjene so predhodne rezervacije, ker jih kar dosti čaka....

Načeloma bi lahko prodajalci posredovali naprej poizvedbo ampak ne vem če je to v njihovi praksi... na 070 700 700 lahko preverijo zalogo le za večje MMC-je, za posrednike pa ne, tako da ne morejo vplivati na samo zalogo in dobavo le-tega... Sem preveril zate na 080 700 700 in so povedali da ga trenutno ni nikjer...

upam da ga dobiš čim prej, ti pa resno svetujem predhodno rezervacijo... Tud sam si želim da bi blo tko kokr je tvoja predstava, ampak pri high-end telefonih ni tko enostavno...
Uporabniški avatar
Azzil
Moderator
Moderator
Prispevkov: 295
Pridružen: 27. Jul 2007 12:59
Telefon: Samsung Galaxy SII
Dodatni paketi: Brezmejni internet 24ur
Znesek računa: 8€

Re: Kdo skrbi za prodajo in dober glas pri Tuš mobilu?

Odgovor Napisal/-a Azzil »

Podobno je bilo, ko sem ga jaz hotel kupiti pri M@.. Odgovorili so: "Nimamo ga trenutno" in potem tišina..

Na koncu sem ga dobil v darilo, kar sploh ni blo mišljeno kot opcija.. :inlove: :inlove:
... je zame arest azil, je zame arrest azzil, je zame arest azil???
Slika
Uporabniški avatar
tado
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 997
Pridružen: 14. Nov 2007 11:05
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Alcatel Idol 3 4.7
Znesek računa: 7 €
Kraj: Perth (Scotland)/Kranj

Re: Kdo skrbi za prodajo in dober glas pri Tuš mobilu?

Odgovor Napisal/-a tado »

Tokrat se z uporabnico strinjam. Upam da se kdo najde, ki bo uporabnico kontaktiral osebno, vem pa da bi v Kranju z veseljem pomagali, saj imajo kar skulirane prodajalce. Upam da uspešno rešite.
Slika
jana
Novinec
Novinec
Prispevkov: 4
Pridružen: 12. Nov 2011 10:35
Telefon: nokia c3
Znesek računa: 80,00

Re: Kdo skrbi za prodajo in dober glas pri Tuš mobilu?

Odgovor Napisal/-a jana »

Hvala za vse odgovore! :thumbs: Sem ga rezervirala in upam, da ga dobim do srede, ker potem odpotujem... :bog: Po nadaljnjem brskanju sem prišla do zaključka, da si Tuš mobil očitno ne more (finančno gledano) privoščiti večjih zalog. Žal. :confused:

Tudi jaz bi ga lahko brez opcije dobila kot darilo..... po vsem tem sranju... :greencool: Azzil očitno si naredil veliko dobro delo - ti ga močno privoščim! :hurra:

Torej bodmo še mal potrpežljivi :greensmart:

papa
jana
Rocky
Znanec
Znanec
Prispevkov: 391
Pridružen: 06. Jun 2011 13:51
Telefon: Huawei ideos x5
Znesek računa: 19,90

Re: Kdo skrbi za prodajo in dober glas pri Tuš mobilu?

Odgovor Napisal/-a Rocky »

Niti mobitel ga nima na zalogi!

Imajo ga nekatere privatne poslovalnice
Slika
jana
Novinec
Novinec
Prispevkov: 4
Pridružen: 12. Nov 2011 10:35
Telefon: nokia c3
Znesek računa: 80,00

Re: Kdo skrbi za prodajo in dober glas pri Tuš mobilu?

Odgovor Napisal/-a jana »

V Kamniku ga imajo 3 mobitelove poslovalnice! Preverjeno!
Rocky
Znanec
Znanec
Prispevkov: 391
Pridružen: 06. Jun 2011 13:51
Telefon: Huawei ideos x5
Znesek računa: 19,90

Re: Kdo skrbi za prodajo in dober glas pri Tuš mobilu?

Odgovor Napisal/-a Rocky »

Verjetno misliš (privat)posredniki. Za katere pa ni nujno da dobijo aparate po uradnih kanalih, kolikor sem jaz seznanjen. In za njih tudi mobitel (mobitelov center) ne vodi evidence zalog.
Slika
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: Kdo skrbi za prodajo in dober glas pri Tuš mobilu?

Odgovor Napisal/-a enpir »

kako se je uredilo potem jana?
Odgovori