Klici iz čudnih številk

Debata o vsem, kar ni povezano s Telemachom
Odgovori
urby20
Novinec
Novinec
Prispevkov: 19
Pridružen: 14. Sep 2011 19:20

Klici iz čudnih številk

Odgovor Napisal/-a urby20 »

Se še komu dogaja, da ga kličejo čudne številke in to večkrat na dan npr. naslednj številke: +46 40-49 46 08, 04640155125, +46 73-577 04 33 ?

Mogoče kdo ve kaj storiti glede tega, ker mi gre že pošteno na živce?

Hvala za pomoč!
Slika
Uporabniški avatar
SvetIdej
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2924
Pridružen: 26. Jul 2010 09:55
Telefon: Nexus 5
Kontakt:

Re: Klici iz čudnih številk

Odgovor Napisal/-a SvetIdej »

Mene so ene 2x klicali iz Koreje :biggrin:
Slika
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Klici iz čudnih številk

Odgovor Napisal/-a delboy »

urby20 napisal/-a:Se še komu dogaja, da ga kličejo čudne številke in to večkrat na dan npr. naslednj številke: +46 40-49 46 08, 04640155125, +46 73-577 04 33 ?

Mogoče kdo ve kaj storiti glede tega, ker mi gre že pošteno na živce?

Hvala za pomoč!

Ne oglašaj se na tel.št., katere ne poznaš. Poanta tega je, da jih kličeš nazaj, običajno kličeš nek server ali podobno :greensmart: in se ti to obračuna kot mednarodni klic po ceniku tvojega operterja slednji pa tudi imajo korist, to jim je namreč poanta, da obračunajo medoperterske povezave.

Če se bo nadaljevalo, obvesti 070 700 700, zapomni si ali zapiši vse tel.št., katere sumiš ter čas.


Lp.
urby20
Novinec
Novinec
Prispevkov: 19
Pridružen: 14. Sep 2011 19:20

Re: Klici iz čudnih številk

Odgovor Napisal/-a urby20 »

Sedaj sem si na iPhona naložil Blacklist, bomo videli, če bo kaj boljše, ker zgoraj omenjeni cifri me res nonstop kličeta (vsaj 6x na dan). Sem pa ravno prej šel po eno predplačniško in poklical eno od zgoraj omenjenih številk in se mi je javila ena ženska, ki je rekla: Hello Ania ali nekaj podobnega. Potem sem začel spraševati v angleščini in ona mi je odgovarjala kar v nekem čudenem jeziku?? Drugače pa mi je z računa neslo samo 20 centov.
Slika
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Klici iz čudnih številk

Odgovor Napisal/-a delboy »

urby20 napisal/-a:Sedaj sem si na iPhona naložil Blacklist, bomo videli, če bo kaj boljše, ker zgoraj omenjeni cifri me res nonstop kličeta (vsaj 6x na dan). Sem pa ravno prej šel po eno predplačniško in poklical eno od zgoraj omenjenih številk in se mi je javila ena ženska, ki je rekla: Hello Ania ali nekaj podobnega. Potem sem začel spraševati v angleščini in ona mi je odgovarjala kar v nekem čudenem jeziku?? Drugače pa mi je z računa neslo samo 20 centov.
Čuden jezik, ker je odzivnik namensko postavljen, tebi 20 centov, na drugi strani isto, koliko je to penkija :biggrin:


Lp.
Odgovori