Prenos podatkov - obračunski intervali

Splošno o Telemachovi mobilni telefoniji
Uporabniški avatar
lithium
Administrator
Administrator
Prispevkov: 2466
Pridružen: 17. Apr 2007 16:49
Telemach paket: Free2Go Revolucija
Telefon: iPhone12
Dodatni paketi: EON light(150/50net)
Kraj: Celje

Re: Prenos podatkov - obračunski intervali

Odgovor Napisal/-a lithium »

Jaz v tujini uporabljam "nodata" aplikacijo.
Mogoče dela tudi na tvojem telefonu. Saj vem, da ni najboljša rešitev, a bolje to, kot previsok račun :)

http://www.pspmyspace.com/omnia/2008/12/nodata.html
Administrator neuradnega foruma
rnikson
Novinec
Novinec
Prispevkov: 4
Pridružen: 26. Okt 2009 12:51
Telefon: HTC HERO

Re: Prenos podatkov - obračunski intervali

Odgovor Napisal/-a rnikson »

Ja,tako torej,danes sem govoril z tenikom na Tušmobilu,in je rekel da je res problem pri Htc-ju in to v Androidu,se pravi vsi,ne samo Htc ampak vsi telefoni, ki to podpirajo,in to kar sem že prej omenil,nisem edini,namreč,je že kar en kup uparabnikov,ki imajo s tem problemom,tehnik je tudi povedal,da se s tem problemom zdaj ubadajo,in da me bodo obvestili za rešitev,uvoznik nima nič s tem,ker pravijo da pri drugih opeaterjih nimajo problemov z oprecijskim sistemom Android,se pravi ali lažejo ali se hočejo izogniti,glavno čakam na rešitev tehnične službe,ki so bili zelo prijazni,videli bomo naprej.
kolos
Znanec
Znanec
Prispevkov: 61
Pridružen: 28. Avg 2008 16:15

Re: Prenos podatkov - obračunski intervali

Odgovor Napisal/-a kolos »

Če je to problem vseh Androidov, potem vidim, da sem se pametno odločil za Nokio N900. Nastaviš, da te za podatkovno gostovanje vedno vpraša in ni glavobola.
Drugi nimajo težav, ker edino Tušmobil ima možnost gostovanja doma. Kot kaže bo dogajanje tudi pri drugih operaterjih bolj pestro s poletjem, ko bodo nepoučeni masovno odhajali malo pomočiti noge na Hrvaško. :roll:
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: Prenos podatkov - obračunski intervali

Odgovor Napisal/-a enpir »

no upam da bodo prišli do kakšne rešitve, če bodo seveda lahko, ker mislim da brez posega v sam software telefona ne morš glih velik spreminjat...
Uporabniški avatar
lithium
Administrator
Administrator
Prispevkov: 2466
Pridružen: 17. Apr 2007 16:49
Telemach paket: Free2Go Revolucija
Telefon: iPhone12
Dodatni paketi: EON light(150/50net)
Kraj: Celje

Re: Prenos podatkov - obračunski intervali

Odgovor Napisal/-a lithium »

Razen, č bi tušmobil ponudil možnost izklopa GPRS gostovanja v nacionalnem roamingu. To bi tudi meni prišlo prav :thumbs:
Administrator neuradnega foruma
rnikson
Novinec
Novinec
Prispevkov: 4
Pridružen: 26. Okt 2009 12:51
Telefon: HTC HERO

Re: Prenos podatkov - obračunski intervali

Odgovor Napisal/-a rnikson »

Istega mišljenja sem,ker če ne bodo,kaj naredili, bodo imeli probleme,ker teh telefonov ne bodo iz prodaje dali,ampak jih bo še več,razen tudi,da obstaja opcija,če pride popravek software Android 2.1,ki se veliko govori o temu,ampak sem še vedno za prvo opcijo,pa še neki, druga dva operaterja ne rabijo blokade gprs-a ker imajo svoje omrežje pokrito,v Tušmobilu lahko to naredijo,(sem se pogovorjal z kolegom iz Mobitela,ki dela v tehnični službi)košta ali ne košta,se da to narediti,sam če hočejo,se pravi blokado Gprs-a,oziroma prenos podatkov i drugega omrežja.
Odgovori