brezmejni internet 24ur

Stare, neaktivne in neuporabne teme pristanejo tukaj...
Zaklenjeno
akai22
Novinec
Novinec
Prispevkov: 5
Pridružen: 20. Mar 2012 21:12
Telefon: samsung
Dodatni paketi: brezmejni internet 24ur
Znesek računa: 30

brezmejni internet 24ur

Odgovor Napisal/-a akai22 »

Že dalj časa uporabljam brezmejni internet 24ur,pa temu glih nebi rekel da je brezmejni.Imam namreč problem z povezavo,nekajkrat mi deluje zelo hitro nato pa več časa glih tolko da mi odpre stran.Sem že parkrat klical na informacije,pa so mi vsakič odgovorili drugače,celo da je omejeno,kako pa potem lahko piše da je neomejen?
Ko račun napolnim, postane linija zelo hitra,a glej ga zlomka to traja samo kakih pol ure.Enkrat so mi rekli tudi da je odvisno koliko uporabnikov je povezanih,hmmm ja,ampak da bi po polnoči bilo tako nasičeno,pa če je to ob enih zjutraj ali pa ob štirih je ista pesem,dogaja se celo da mi dela hitreje čez dan.Signal imam pa vedno poln.
Ko deluje z boljšo hitrostjo mi niha tam med 1-5Mbps potem pa kar naenkrat ne gre več kot 136kbps,se pravi da ko z 1-5mbps skoči takoj na 136kbps se priključi v tisti sekundi ogromno uporabnikov?Pa to ponoči ko večinoma ljudi spi.
Lepo bi prosil za pojasnilo,ker klicat več nočem to pa zato,ker mi vedno posredujejo drugačen odgovor,kot če bi bil mali otrok in nebi kapiral o čem se gre.
HVALA.
Uporabniški avatar
SvetIdej
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2924
Pridružen: 26. Jul 2010 09:55
Telefon: Nexus 5
Kontakt:

Re: brezmejni internet 24ur

Odgovor Napisal/-a SvetIdej »

internet je neomejen, vsaj ne plačaš v 24 urah nobene dodatne porabe.

Se ti pa po 1 GB prenesenega zniža hitrost na 128 kbit/s.
Slika
Safre
Moderator
Moderator
Prispevkov: 800
Pridružen: 21. Jan 2009 10:55
Telefon: Galaxy S VII edge

Re: brezmejni internet 24ur

Odgovor Napisal/-a Safre »

Slika
Deky_
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2391
Pridružen: 14. Avg 2007 08:57
Telefon: Samsung Galaxy S23u.
Kraj: Postojna

Re: brezmejni internet 24ur

Odgovor Napisal/-a Deky_ »

Tole temo zaklepam ker že obstaja podobna..

viewtopic.php?f=20&t=1617
Zaklenjeno