Prošnja za odobritev naročnine !

Stare, neaktivne in neuporabne teme pristanejo tukaj...
Zaklenjeno
smajcen9
Novinec
Novinec
Prispevkov: 4
Pridružen: 04. Nov 2010 01:31
Telefon: Samsung Galaxy S

Prošnja za odobritev naročnine !

Odgovor Napisal/-a smajcen9 »

Za vas vse foromce imam eno vprašanje na koga se bi mogel obrniti na odobritev naročnine.
Bil sem na Tušmobilovem centru in so mi povedali da ne morem vzeti naročniškega razmerja ker sem imel od prej neke dolgove ki sem jih odplačal po obrokih.
Vse sem jim lepo poravnal sedaj pa zahtevajo poroka da lahko vzamem naročniško razmerje imate vi kako idejo kam na se obrnem da bi lahko vseeno vzel brez poroka ali pa da mi zbrišejo prejšna vidna plačila da bi začel čisto na novo na Tušmobilu brez vidnih plačila od prej.



Hvala :thumbs:
Deky_
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2391
Pridružen: 14. Avg 2007 08:57
Telefon: Samsung Galaxy S23u.
Kraj: Postojna

Re: Prošnja za odobritev naročnine !

Odgovor Napisal/-a Deky_ »

Hmmm težka bo..ko si enkrat ga zasral...ni izhoda pa ni važno keri opareter je..Tko da nevrjamem da ti bo ratalo vzet naročnino brez poroka.. :pogodba:
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: Prošnja za odobritev naročnine !

Odgovor Napisal/-a enpir »

če si zaposlen in imaš vse poravnano, je lahko samo še en razlog, da ti ne dovolijo brez poroka - tvoj delodajalec ima finančne težave...
Uporabniški avatar
tado
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 997
Pridružen: 14. Nov 2007 11:05
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Alcatel Idol 3 4.7
Znesek računa: 7 €
Kraj: Perth (Scotland)/Kranj

Re: Prošnja za odobritev naročnine !

Odgovor Napisal/-a tado »

Škoda, vendar daj jim ti to prošnjo pošlji na mail ali po pošti. Se mi pa zdi, da ima TM kar nekaj neplačnikov. Zadnjič ko sem bil v naši PE, sem videl stranko z 4 zapadlimi položnicami :confused:

Pa še kregala se je...
Slika
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Prošnja za odobritev naročnine !

Odgovor Napisal/-a delboy »

smajcen9 napisal/-a:Za vas vse foromce imam eno vprašanje na koga se bi mogel obrniti na odobritev naročnine.
Bil sem na Tušmobilovem centru in so mi povedali da ne morem vzeti naročniškega razmerja ker sem imel od prej neke dolgove ki sem jih odplačal po obrokih.
Vse sem jim lepo poravnal sedaj pa zahtevajo poroka da lahko vzamem naročniško razmerje imate vi kako idejo kam na se obrnem da bi lahko vseeno vzel brez poroka ali pa da mi zbrišejo prejšna vidna plačila da bi začel čisto na novo na Tušmobilu brez vidnih plačila od prej.



Hvala :thumbs:
Želiš skleniti kot fizična ali pravna oseba?


Lp.
smajcen9
Novinec
Novinec
Prispevkov: 4
Pridružen: 04. Nov 2010 01:31
Telefon: Samsung Galaxy S

Re: Prošnja za odobritev naročnine !

Odgovor Napisal/-a smajcen9 »

delboy napisal/-a:
smajcen9 napisal/-a:Za vas vse foromce imam eno vprašanje na koga se bi mogel obrniti na odobritev naročnine.
Bil sem na Tušmobilovem centru in so mi povedali da ne morem vzeti naročniškega razmerja ker sem imel od prej neke dolgove ki sem jih odplačal po obrokih.
Vse sem jim lepo poravnal sedaj pa zahtevajo poroka da lahko vzamem naročniško razmerje imate vi kako idejo kam na se obrnem da bi lahko vseeno vzel brez poroka ali pa da mi zbrišejo prejšna vidna plačila da bi začel čisto na novo na Tušmobilu brez vidnih plačila od prej.



Hvala :thumbs:
Želiš skleniti kot fizična ali pravna oseba?




Lp.
Želim vzeti kot fizična oseba saj sem sedaj videl kaj je narobe moj delodejalec ima finančne težave saj itak menjam službo tako da ne bo panike potem vzeti naročnine.
Hvala vam za vse odgovore.

Admina bi prosil, če lahko to temo zapre ker je več ne potrebujem odgovorov.Hvala


LP
Zaklenjeno