Programska shema

Stare, neaktivne in neuporabne teme pristanejo tukaj...
Safre
Moderator
Moderator
Prispevkov: 800
Pridružen: 21. Jan 2009 10:55
Telefon: Galaxy S VII edge

Re: Programska shema

Odgovor Napisal/-a Safre »

lithium napisal/-a:Fajn!

Kakšna je pa kaj kvaliteta slike? A ima Tušmobil svoj center za IPTV streamanje ali podobno kot Amis prenaša vsebina Planeta 9?
Čisto svoj center za svoje omrežje in planet 9 za telekomovo. škoda je samo, da kolokacij ni več ....
Slika
ales3112
Novinec
Novinec
Prispevkov: 2
Pridružen: 15. Jan 2010 12:34

Re: Programska shema

Odgovor Napisal/-a ales3112 »

Pozdravljeni!

Tudi meni ne dela program MGM oziroma je tema, sem že mislil klicat pa vidim, da imate tudi drugi podobne probleme. A kdo ve kaj je zdaj z Š1 in Š2? Že od nevemkdaj so obljubljali da bo v shemi pa še vedno nič. Drugače sem na telekomovi centrali in z Tušem do zdaj zadovoljen, slika vredu, internet hiter. Edino ne morem uporabljat ostalih storitev, videoteka ipd. Se mogoče dela kaj na tem ali je to tudi tehnično nemogoče? Mislim, da tudi ostali ponudniki na telekomovih centralah tega ne morejo ponudit, npr. Amis vem da ne.

Lp!
garman
Novinec
Novinec
Prispevkov: 6
Pridružen: 15. Mar 2008 18:00

Re: Programska shema

Odgovor Napisal/-a garman »

No, Š1 in Š2 sta dodana v programsko shemo + DoQ :thumbs:
MGM še vedno ne dela, a ob pogledu na zgornjo informacijo - who cares :evil:
ales3112
Novinec
Novinec
Prispevkov: 2
Pridružen: 15. Jan 2010 12:34

Re: Programska shema

Odgovor Napisal/-a ales3112 »

Končno!!! Aleluja!!!
TUPLI
Novinec
Novinec
Prispevkov: 5
Pridružen: 22. Sep 2010 22:03
Telefon: NOKIA

Re: Programska shema

Odgovor Napisal/-a TUPLI »

Lep pozdrav .Koliko je vseh programov (število) na tuštelekom iptv na njihovi centrali in ne na telekomovi.
kolos
Znanec
Znanec
Prispevkov: 61
Pridružen: 28. Avg 2008 16:15

Re: Programska shema

Odgovor Napisal/-a kolos »

TUPLI napisal/-a:Lep pozdrav .Koliko je vseh programov (število) na tuštelekom iptv na njihovi centrali in ne na telekomovi.
Naštel sem jih 109. Ker se eni ponavljajo, je možno, da sem kakega spregledal ali pa preveč prištel.
TUPLI
Novinec
Novinec
Prispevkov: 5
Pridružen: 22. Sep 2010 22:03
Telefon: NOKIA

Re: Programska shema

Odgovor Napisal/-a TUPLI »

Slika je najbrž lepa ste zadovoljni ,modem je še zmeraj motorola 1910 hd .Pa priklopljeno na lcd 42
kolos
Znanec
Znanec
Prispevkov: 61
Pridružen: 28. Avg 2008 16:15

Re: Programska shema

Odgovor Napisal/-a kolos »

TUPLI napisal/-a:Slika je najbrž lepa ste zadovoljni ,modem je še zmeraj motorola 1910 hd .Pa priklopljeno na lcd 42
Lahko ti dam podatek za STB, ki je Motorola VIP1920TDB in povem, da je signal IPTV-ja kot tak v redu (ni izpadov, ni štekanja). Kakšen je na 42' zaslonu, ti ne bi znal povedati, ker IPTV spremljal prek monitorja. Na začetku sem imel paket samo z internetom in IP telefonijo, ki je bil malenkost cenejši in z nižjo hitrostjo (mislim, da je bil 2Mbit za 23 EUR), potem pa sem presedlal na tuštelekom30 zaradi višje hitrosti in možnosti spremljanja TV prek monitorja na katerem imam HDMI priklop. Na začetku je bil STB (Motorola) priklopljena nanj, sedaj pa nabira prah na omari, ker IPTV spremljam na PC-ju prek druge mrežne kartice s programom MulticastTV. Program je naredil en naš (slovenski) entuziast in omogoča tudi snemanje.
Uporabniški avatar
Ed004
Novinec
Novinec
Prispevkov: 14
Pridružen: 02. Maj 2010 09:29
Telefon: HTC Legend
Dodatni paketi: ADSL
Znesek računa: 35 ojrov
Kraj: Ljubljana

Re: Programska shema

Odgovor Napisal/-a Ed004 »

imam dve vprašanji:

- slučajno kdo ve, zakaj ni zvoka na BR alpha? :nevem:
- zakaj se na NDR pojavijo "test črte" med predvajanjem lokalnih poročil od 18:00 do 18:15 in 19:30 do 20:00? enako tudi na MDR (ure točno ne vem)?

lp
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Programska shema

Odgovor Napisal/-a delboy »

Če ni odveč, pokliči brezplačno na 080 600 600, ker imajo možnost takojšnjega testiranja programov, da preverijo ter morebiti odpravijo težavo.

Lp.
spiderkb
Znanec
Znanec
Prispevkov: 254
Pridružen: 06. Jan 2008 22:13
Telefon: HTC One
Kontakt:

Re: Programska shema

Odgovor Napisal/-a spiderkb »

Obvestilo ponedeljek, 26. september 2011
Uporabnike tuštelekom televizije obveščamo, da bomo s 1. oktobrom iz naše televizijske sheme umaknili program POP Brio.

Program smo primorani umakniti, saj je televizijski ponudnik Pro Plus program POP Brio uvrstil v plačljivi paket POP NON STOP.
cheeba
Novinec
Novinec
Prispevkov: 2
Pridružen: 11. Okt 2011 10:20

Re: Programska shema

Odgovor Napisal/-a cheeba »

Ali je že kdo opazil da je programska shema Tuš TV-ja vedno bolj revna. Iz meseca v mesec vedno manj programov. Prvo so umaknili testne HD kanale zatem FOX Crime in FOX Life za nameček pa še oba programa National Geographic . Upam da se bo programska shema kmalu izboljšala saj že razmišljam o odhodu k drugemu operaterju.
Uporabniški avatar
lithium
Administrator
Administrator
Prispevkov: 2466
Pridružen: 17. Apr 2007 16:49
Telemach paket: Free2Go Revolucija
Telefon: iPhone12
Dodatni paketi: EON light(150/50net)
Kraj: Celje

Re: Programska shema

Odgovor Napisal/-a lithium »

Aja, National Geographic je umaknjen? Kaj ti pa rečejo na podpori?
Pri meni tuštelekom ni možen tako da... :nevem:
Administrator neuradnega foruma
cheeba
Novinec
Novinec
Prispevkov: 2
Pridružen: 11. Okt 2011 10:20

Re: Programska shema

Odgovor Napisal/-a cheeba »

lithium napisal/-a:Aja, National Geographic je umaknjen? Kaj ti pa rečejo na podpori?
Pri meni tuštelekom ni možen tako da... :nevem:
Na podpori so mi odgovorili da so res umaknili te programe in da bodo kmalu vrnili nekaj straih + nekaj novih programov.Upam da res kajti konkurenca je res kar krepko bolj bogata s programsko vsebino.
Želel bi si da vrnejo Natonal Geographic in da dodajo npr. ID Discovery, AXN, Cinemax, Via SAT Nature, OBM, Crime&Investigation, oba Fox Crime in Life in še kaj zanimivega bi se našlo.
Uporabniški avatar
SvetIdej
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2924
Pridružen: 26. Jul 2010 09:55
Telefon: Nexus 5
Kontakt:

Re: Programska shema

Odgovor Napisal/-a SvetIdej »

ponedeljek, 12. september 2011
Uporabnike tuštelekom televizije obveščamo, da so programi Baby TV, National Geographic Wild, FOX life in FOX crime začasno odstranjeni iz programske sheme tuštelekom televizije.
verjetno iščejo alternativni satelit :biggrin:
Slika
Odgovori