Neaktivna številka

Pogosta vprašanja in odgovori, nastavitve aparatov pri operaterju Telemach...
Odgovori
Milka
Novinec
Novinec
Prispevkov: 1
Pridružen: 11. Nov 2019 17:21
Telemach paket: Največ
Telefon: iPhone

Neaktivna številka

Odgovor Napisal/-a Milka »

Ne vem na koga se še lahko obrnem, Telemach je nemočan, ne znajo rešiti svojega problema! V petek 08.11.2019 sem v Telemachovem centru v Mariboru (Mercator), spremenil paket iz Še več v Največ. Ko sem zadevo opravil, podpisal pogodbo in se odpravil domov so mi po kakšnih 20 minutah prenehali delovati mobilni podatki, takoj sem poskusil s ponovnim zagonom telefona. Ko se je telefon zopet zagnal več ni najdo omrežja, ker sem mislil, da je kaj narobe s telefonom sem kartico vstavil v novi telefon,.. zopet NIČ. Po klicu na center za pomoč uporabnikov 070 700 700 mi je operater dejal, da je pri spremembi paketa prišlo do napake in da bo čez pol ure zadeva delovala, OK bom počakal. Ker telefonska številka še po 3 urah ni bila aktivna, namreč, če me kdo želi priklicat mu avtomatski odzivnik sporoči, da ŠTEVILKA NE OBSTAJA, sem zopet poklical na že znano eno in edino številko ter zopet ista pesem vključi izključi tel. aparat, da skrajšam in jim želim dopovedat, da očitno problem ni pri meni ampak pri operaterju, saj sicer bi številka bila nedosegljiva in bi bstajala. ”Prijazna” gospa na drugi strani mi zagotovi, da bodo v roku ene ure zadevo uredili in naj čez približno eno uro zopet vklopim in izklopim telefon in ker je čez eno uro bila že ura 18.30 in mi je bilo jasno, da danes ne bo nič sem počakal do drugega dne. Zjutraj zopet klic in ista pesem zato sklenem, da grem kar nazaj v Telemach center in poiskusim zadevo urediti tam,... zamenjava kartice in ista pravljica, čez približno eno uro bo vse OK. Ne ni bilo OK, še danes po 4 dneh neaktivne številke ni OK. Po pogovoru z operaterji v klicnem centru sami ne vedo kaj je narobe, njim vse prikazuje, da je vredu, v bistvu pa številka ni aktivna in še rabijo čas, da ugotovijo napako. Po štirih (4) dneh operater Telemach ne ugotovi napake, mene pa nihče, ki me želi priklicat ne prikliče... A resnično v podjetju Telemach ne obstaja nekdo, ki bi znal kaj takega urediti, a slučajno imajo tudi oni interne telekumikacijske težave in njihov tehnični team, zaradi identične napake NE OBSTAJA? :ne: Pomislite preden podpišete!!
Uporabniški avatar
lithium
Administrator
Administrator
Prispevkov: 2466
Pridružen: 17. Apr 2007 16:49
Telemach paket: Free2Go Revolucija
Telefon: iPhone12
Dodatni paketi: EON light(150/50net)
Kraj: Celje

Re: Neaktivna številka

Odgovor Napisal/-a lithium »

Če na podpori ne znajo rešiti, bomo todi mi težko tukaj. :blush:

Žalostno pa, da ne najdejo vzroka. :confused:
Mogoče to vidi kdo izmed zaposlenih, pa se potrudi rešiti neprijetno zagato.
Administrator neuradnega foruma
Odgovori