Nastavitev EON daljinca kot upravljalnika za TV

Pogosta vprašanja in odgovori, nastavitve aparatov pri operaterju Telemach...
Odgovori
drofturo
Novinec
Novinec
Telemach paket: EON FULL

Nastavitev EON daljinca kot upravljalnika za TV

Odgovor Napisal/-a drofturo » 25. Sep 2019 11:18

Pozdravljeni,

Imam tezavo z daljincem EON, ki se ga uporablja za upravljanje EON SetTop boxa. Z daljincem normalno upravljam EON Box in z njim sem tudi uspesno upravljal Samsung TV kot univerzalni daljinec (navodila za nastavitev kot univerzalni daljinec so bila v skatli EON Box-a). Sedaj ko mi je sla baterija in sem jo zamenjal, mi je povezava z EON Box-om ostala, pobrisala pa se je povezava s TV-jem. Zal navodil iz skatle ne najdem vec, na Telemachu pa mi tudi ne znajo pomagat, kao da oni teh navodil nimajo.

Jih ima kdo doma (ko je skatlo EON Box z navodili obdrzal), oz ve kdo na pamet, kako EON daljinec in TV (preko IR) povezati?

Lp

2low2pwn
Novinec
Novinec

Re: Nastavitev EON daljinca kot upravljalnika za TV

Odgovor Napisal/-a 2low2pwn » 25. Sep 2019 14:25

Imam jo jaz, dobiš ko pridem domov. LP

2low2pwn
Novinec
Novinec

Re: Nastavitev EON daljinca kot upravljalnika za TV

Odgovor Napisal/-a 2low2pwn » 25. Sep 2019 15:30

Sicer v navodilih iz skatle nic ne pise glede daljinca, vsaj v mojih ne kaže, samo kako priklopiti kable ter varnost izdelka, lahko pa poskusis tovarniški reset daljinca (tipka za profil (desna z stričkom pod OK tipko) ter tipko za nazaj (leva tipka (smerna puscica obrnjena v levo) pod ok tipko) oba hkrati tiscis par sekund in se na daljincu naredi tovarniški reset daljinca in potem še 1x upari daljinec z eon boxom (glasnost + ter kanal gor)

Odgovori