Mingl 12

Pogosta vprašanja in odgovori, nastavitve aparatov pri operaterju Telemach...
Odgovori
mojca_12
Novinec
Novinec
Prispevkov: 2
Pridružen: 29. Apr 2013 20:49

Mingl 12

Odgovor Napisal/-a mojca_12 »

Pozdravljeni Stara sem 17 let in imam na mobitelu paket itak đabest. Rada bi se preusmerila na tušš mobil in sicer na mingl 12. ali moram preklicati razmerje na mobitelu in po tem skleniti tuš mobil? Itak đabest paket mam komaj 1 leto in pol...
Deky_
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2394
Pridružen: 14. Avg 2007 08:57
Telefon: Samsung Galaxy S23u.
Kraj: Postojna

Re: Mingl 12

Odgovor Napisal/-a Deky_ »

Če misliš obdržati trenutno GSM številko oz. prenesti na Tušmobil ti ni treba it na Mobitel prekinitev naročnine ampak greš v prvo poslovalnico Tušmobil in rečeš pač da bi rada trenutno GSM številko prenesti na Tušmobil in naj s tem prekinejo naročnino pri Mobitelu.

Samo pazi če maš pa pri Mobitelu sklenjen aneks ugodnost ob nakupu telefona oz. da maš vezavo pri Mobitelu za obdobje 24 mesecih boš plačala penale kok je pač do konc vezave.

Upam da sem jasno napisal če kaj ni jasno vpraši :thumbs:
mojca_12
Novinec
Novinec
Prispevkov: 2
Pridružen: 29. Apr 2013 20:49

Re: Mingl 12

Odgovor Napisal/-a mojca_12 »

Deky_ napisal/-a:Če misliš obdržati trenutno GSM številko oz. prenesti na Tušmobil ti ni treba it na Mobitel prekinitev naročnine ampak greš v prvo poslovalnico Tušmobil in rečeš pač da bi rada trenutno GSM številko prenesti na Tušmobil in naj s tem prekinejo naročnino pri Mobitelu.

Samo pazi če maš pa pri Mobitelu sklenjen aneks ugodnost ob nakupu telefona oz. da maš vezavo pri Mobitelu za obdobje 24 mesecih boš plačala penale kok je pač do konc vezave.

Upam da sem jasno napisal če kaj ni jasno vpraši :thumbs:

Hvala za odgovor :)) Koliko pa pač je ''kazen'' če mam na 24 mesecev in želim prekinit?? :confused:
Deky_
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2394
Pridružen: 14. Avg 2007 08:57
Telefon: Samsung Galaxy S23u.
Kraj: Postojna

Re: Mingl 12

Odgovor Napisal/-a Deky_ »

mojca_12 napisal/-a:
Deky_ napisal/-a:Če misliš obdržati trenutno GSM številko oz. prenesti na Tušmobil ti ni treba it na Mobitel prekinitev naročnine ampak greš v prvo poslovalnico Tušmobil in rečeš pač da bi rada trenutno GSM številko prenesti na Tušmobil in naj s tem prekinejo naročnino pri Mobitelu.

Samo pazi če maš pa pri Mobitelu sklenjen aneks ugodnost ob nakupu telefona oz. da maš vezavo pri Mobitelu za obdobje 24 mesecih boš plačala penale kok je pač do konc vezave.

Upam da sem jasno napisal če kaj ni jasno vpraši :thumbs:

Hvala za odgovor :)) Koliko pa pač je ''kazen'' če mam na 24 mesecev in želim prekinit?? :confused:
Tolk kolk ti je ostalo do konc vezave. Kolk točno pa boš mogla povprašati na Mobitelu da vidiš kolk bi te prišlo predčasna prekinitev naročnine oz. Aneksa.
Uporabniški avatar
tado
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 997
Pridružen: 14. Nov 2007 11:05
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Alcatel Idol 3 4.7
Znesek računa: 7 €
Kraj: Perth (Scotland)/Kranj

Re: Mingl 12

Odgovor Napisal/-a tado »

Kar je odvisno od vrednosti aparata, poleg tega ima Mobitel še za vsak preostali mesec neko dodatno kazen...
Slika
gregaa
Novinec
Novinec
Prispevkov: 4
Pridružen: 26. Jun 2013 14:24

Re: Mingl 12

Odgovor Napisal/-a gregaa »

da ne odpiram nove teme....

danes so mi aktivirali sim kartico pri tušu in sem se potem prijavil v moj tušmobil na interentni strani od TŠ. Tam pa mi piše da imam samo 60 MB prenosa in 40min klicev v ostala omrežja, kljub temu da imam paket mingl 12 + opcija 9. kakšna razlaga ali se je zgodila napaka??
Uporabniški avatar
SvetIdej
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2924
Pridružen: 26. Jul 2010 09:55
Telefon: Nexus 5
Kontakt:

Re: Mingl 12

Odgovor Napisal/-a SvetIdej »

vključili so ti 27 v mesecu in zato dobiš prvi mesec le (1 - (27/30)) količin in naročnine.

Od drugega meseca vse normalno: polna količina ter naročnina.
Slika
gregaa
Novinec
Novinec
Prispevkov: 4
Pridružen: 26. Jun 2013 14:24

Re: Mingl 12

Odgovor Napisal/-a gregaa »

hvala za hitri odgovor, sicer pa poštena poteza operaterja ali je tudi drugod takšna praksa ??
Odgovori