NOKIA NE PRIKAŽE IMENA KLICOČEGA

Pogosta vprašanja in odgovori, nastavitve aparatov pri operaterju Telemach...
Odgovori
grofceljski
Novinec
Novinec
Prispevkov: 5
Pridružen: 22. Okt 2012 09:12

NOKIA NE PRIKAŽE IMENA KLICOČEGA

Odgovor Napisal/-a grofceljski »

Pozdravljeni!
V Nokio sem vstavil novo sim kartico za predplačniški paket MINI, zbrisal imenike in vstavil tri ali štiri nova imena s številkami.
Problem je, da se pri klicu ne pokaže ime klicočega, temveč samo številka, pri prejetem sms u pa je ime navedeno!
Številke v imenik sem vstavljal na novo in sicer v pomnilnik telefona. (stari imenik je bil zbrisan)
Prav tako sem poskusil shraniti vizitke na sim kartico, pa je problem isti.
V čem je štos...ali v tej sim kartici predplačniškega paketa?
Hvala!
spiderkb
Znanec
Znanec
Prispevkov: 254
Pridružen: 06. Jan 2008 22:13
Telefon: HTC One
Kontakt:

Re: NOKIA NE PRIKAŽE IMENA KLICOČEGA

Odgovor Napisal/-a spiderkb »

grofceljski napisal/-a:Pozdravljeni!
V Nokio sem vstavil novo sim kartico za predplačniški paket MINI, zbrisal imenike in vstavil tri ali štiri nova imena s številkami.
Problem je, da se pri klicu ne pokaže ime klicočega, temveč samo številka, pri prejetem sms u pa je ime navedeno!
Številke v imenik sem vstavljal na novo in sicer v pomnilnik telefona. (stari imenik je bil zbrisan)
Prav tako sem poskusil shraniti vizitke na sim kartico, pa je problem isti.
V čem je štos...ali v tej sim kartici predplačniškega paketa?
Hvala!
Še napišeš katero nokio imaš...
Si številke vpisoval z 386 ali brez?
grofceljski
Novinec
Novinec
Prispevkov: 5
Pridružen: 22. Okt 2012 09:12

Re: NOKIA NE PRIKAŽE IMENA KLICOČEGA

Odgovor Napisal/-a grofceljski »

spiderkb napisal/-a:
grofceljski napisal/-a:Pozdravljeni!
V Nokio sem vstavil novo sim kartico za predplačniški paket MINI, zbrisal imenike in vstavil tri ali štiri nova imena s številkami.
Problem je, da se pri klicu ne pokaže ime klicočega, temveč samo številka, pri prejetem sms u pa je ime navedeno!
Številke v imenik sem vstavljal na novo in sicer v pomnilnik telefona. (stari imenik je bil zbrisan)
Prav tako sem poskusil shraniti vizitke na sim kartico, pa je problem isti.
V čem je štos...ali v tej sim kartici predplačniškega paketa?
Hvala!
Še napišeš katero nokio imaš...
Si številke vpisoval z 386 ali brez?
Hvala za odg!
Ja poskusil sem vpisati številke na oba načina, vendar je bil rezultat isti - no sedaj pa izgleda, da je bil nekakšen problem v tekstu?, kajti ko sem imena skrajšal , jih napiše tudi pri klicanju -tako, da je zadeva najbrž rešena. Hvala!!
DuxVinedorum

Re: NOKIA NE PRIKAŽE IMENA KLICOČEGA

Odgovor Napisal/-a DuxVinedorum »

In tudi ni (bilo) podvojenih vnosov z istim imenom? To se mi je enkrat zgodilo, ko je bilo po sinhronizaciji nekaj podvojenih kontaktov, da potem imena takih sploh ni prikazalo.
Odgovori