Saj ne vem kaj naj si mislim.

Pogosta vprašanja in odgovori, nastavitve aparatov pri operaterju Telemach...
Odgovori
telma
Novinec
Novinec
Prispevkov: 3
Pridružen: 18. Feb 2012 12:36

Saj ne vem kaj naj si mislim.

Odgovor Napisal/-a telma »

Kot dolgoletni uporabnik tuš-mobila imam enostavno občutek,da se norčujejo iz mene(naročnika).Žena je popi.... in zamenjala operaterja izgleda,da ga bom moral tudi jaz.
Grem na facebook reklama telefon meseca,gledam TV- telefon mececa pri TUŠMOBILU,...se odločim,da bi sklenili naročniško razmerje za enega od otrok pa seveda bi vzel tudi že omejeni aparat meseca.Poglej ga zlomka hodim v njihovo trgovino kot.....ga nimamo bomo naročili.Pokličem na tušmobil vse se,da urediti samo telefona nimajo na zalogi.V glavnem ni mi jasno da v skoraj treh tednih ni moč dobiti aparata s tem,da se ga konstantno reklamira.
ahmediukas
Znanec
Znanec
Prispevkov: 81
Pridružen: 07. Apr 2008 21:25
Telefon: N73

Re: Saj ne vem kaj naj si mislim.

Odgovor Napisal/-a ahmediukas »

Tud na mobitelu sm ze to dozivel. Pac akcija spodbudi povprasevanje in hitro gre. Zmeni se v trgovini ce se da rezervirati pa da te obvestijo ko pride pa je.
Uporabniški avatar
tado
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 997
Pridružen: 14. Nov 2007 11:05
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Alcatel Idol 3 4.7
Znesek računa: 7 €
Kraj: Perth (Scotland)/Kranj

Re: Saj ne vem kaj naj si mislim.

Odgovor Napisal/-a tado »

Ne vem no, tole je povsod tako. Konec koncev mobilni operater je v prvi vrsti ponudnik storitev. Malo pokliči po PE, moj brat bo podaljšal NR, pa v prvi poslovalnici telefona ni bilo na voljo, sicer Alcatela, v drugi pa je še bil (in so ga dali na stran za nekaj dni). Probaj pisati še na FB preko ZS, marketing tudi nekaj lahko naredi. Zaradi telefona pa ja ne boš menjal operaterja. Je pa seveda to na tvoji strani. Iz kje pa si, mogoče ti lahko kdo od forumašev pomaga, jaz vem da v Kranju so ta model dobili danes. Domnevam da tudi ostale PE.
Slika
Odgovori