MMS bil dostavljen čez 10 dni

Pogosta vprašanja in odgovori, nastavitve aparatov pri operaterju Telemach...
ahmediukas
Znanec
Znanec
Prispevkov: 81
Pridružen: 07. Apr 2008 21:25
Telefon: N73

Re: MMS bil dostavljen čez 10 dni

Odgovor Napisal/-a ahmediukas »

Lej, trenutno majo vsi operaterji probleme s signalom, velik baznih je sicer na agregatih kjer elektrike ni, velik jih pa se vedno ne dela ker nimajo stroma. Posledicno lohk pomen,
da ce si prej bla na 2g normalno, zdej 2g ne dela ampak samo 3g in obratno.
Glede smsov (pri MMS se tudi sms uporablja) se ve, da veliko novejsih androidov na 3g ne procesira dobro smsov, notri pride, vendar javi telefon nazaj napako ipd.
Ce sms pride v telefon, je pa zopet lahko vec problemov. Ce ima prejemnik data roaming off, bo jasno cakal na prenos podatkov, ko bo dosegljiv v svojem omrezju npr.

Tko da ti nc ne pomaga, ce bos menjala operaterje (za info, VSI operaterji uporabljajo za sms-e ISTO opremo), za mms pa ne.
ametista
Novinec
Novinec
Prispevkov: 3
Pridružen: 10. Feb 2014 00:40
Telefon: LG
Dodatni paketi: internet
Znesek računa: 10

Re: MMS bil dostavljen čez 10 dni

Odgovor Napisal/-a ametista »

Po skoraj enem letu, odkar sem uporabnik Tušmobila, žal nimam nekih pozitivnih izkušenj glede dostave in pošiljanja sms. Vse prevečkrat se zgodi, da ne prejmem sms-a. V nasprotnem primeru pa moj sms pošlje, prejemnik pa ga ne dobi. Dosegljivost je prav tako slaba. Sem že večkrat klicala na reklamacijski oddelek, no....saj so vedno prijazni operaterji....kar pa meni žal ne zadostuje....odločila sem se, da bom menjala operaterja in šla (nazaj) na Mobitel, ki je sicer za moj žep dražji, ampak se s temi težavami nisem nikoli spopadala.....hvala Tuš-u....
spiderkb
Znanec
Znanec
Prispevkov: 254
Pridružen: 06. Jan 2008 22:13
Telefon: HTC One
Kontakt:

Re: MMS bil dostavljen čez 10 dni

Odgovor Napisal/-a spiderkb »

ametista napisal/-a:Po skoraj enem letu, odkar sem uporabnik Tušmobila, žal nimam nekih pozitivnih izkušenj glede dostave in pošiljanja sms. Vse prevečkrat se zgodi, da ne prejmem sms-a. V nasprotnem primeru pa moj sms pošlje, prejemnik pa ga ne dobi. Dosegljivost je prav tako slaba. Sem že večkrat klicala na reklamacijski oddelek, no....saj so vedno prijazni operaterji....kar pa meni žal ne zadostuje....odločila sem se, da bom menjala operaterja in šla (nazaj) na Mobitel, ki je sicer za moj žep dražji, ampak se s temi težavami nisem nikoli spopadala.....hvala Tuš-u....

No vse odvisno od operaterja. Tudi od aparata!
Odgovori