Mobilni internet

Pogosta vprašanja in odgovori, nastavitve aparatov pri operaterju Telemach...
Odgovori
asmircar1
Novinec
Novinec
Prispevkov: 3
Pridružen: 27. Jan 2012 19:33

Mobilni internet

Odgovor Napisal/-a asmircar1 »

Uporabljam skoraj že 1 mesec tuš-ev mobilni internet in sem zelo nezadovoljen...
Seveda sem se vezal na 24 mesecev, ampak kokr vem se pogodbe neda razkinit ?

Uglavnem živim v šiški, minutko od centra, tko da mi ni jasno zakaj za vraga mam počasen internet.

Vem da so določene omejitve prenosa, dokler ti ne zmanjšajo hitrosti, ampak redno preverjam
prenos podatkov, tko da nikoli ne presežem teh mej.

Recimo ta mesec sem downloadal že skoraj 20 gb, ostalo mi je še samo 50-60 mb dokler mi ne zmanjšajo hitrosti.

Zato sem kupil še en usb ključ, na predplačniško kartico, kjer plačam vsakih 24 ur 1e...

Uglavnem mi ni jasno kateri koli ključ uporabljam mi po 1min uporabe vrže na omrežje HSPA Tušmobil,
ki je pa totalno sranje, če se lahko tko izražam...

Rad bi uporabljal 24/7 WCDMA Tušmobil, kjer je hitrost in signal super.

Drgač me pa zanima tudi koliko bom dobil položnico, neki je prodajalka omenila, da če ne presežeš več ko 5gb dnevno, da plačaš samo 10 eurov ?

LP
Uporabniški avatar
tado
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 997
Pridružen: 14. Nov 2007 11:05
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Alcatel Idol 3 4.7
Znesek računa: 7 €
Kraj: Perth (Scotland)/Kranj

Re: Mobilni internet

Odgovor Napisal/-a tado »

Potegnil si že za 20 GB podatkov v 27 dneh in praviš da je internet zanič? Človek, tole je mobilni internet! Brez zamere.
Zadnja trditev je pa le do 1 GB
"Primer: Marko je v mesecu januarju porabil 700MB prenosa podatkov, zato je njegova mesečna naročnina na paketu BREZMEJNI INTERNET znašala samo 9,90EUR. V februarju pa je porabil 1,5GB prenosa podatkov in je njegova mesečna naročnina znašala 19,90EUR. Ker je poraba prenosa podatkov v paketu neomejena, Marko nikoli ne bo presegel mesečne naročnine 19,90EUR."
Slika
asmircar1
Novinec
Novinec
Prispevkov: 3
Pridružen: 27. Jan 2012 19:33

Re: Mobilni internet

Odgovor Napisal/-a asmircar1 »

Ja ok, sm prenesel preveč ta mesec, in mi je žal.... ampak zato sem šel kupit še en usb ključ, ki pa je brez vezave
in sem napolnil gor 50 evrov, tko da zdej ko mi trgajo vsak dan 1 evro, mi nebi smeli omejiti hitrosti, pa mam vseeno omejeno !

V čem je štos ?! IP BAN from tušmobil ?
Uporabniški avatar
tado
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 997
Pridružen: 14. Nov 2007 11:05
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Alcatel Idol 3 4.7
Znesek računa: 7 €
Kraj: Perth (Scotland)/Kranj

Re: Mobilni internet

Odgovor Napisal/-a tado »

Ne, 1 GB na dan z neomejitvijo hitrosti, potem se ti avtomatsko zmanjsa.
Slika
asmircar1
Novinec
Novinec
Prispevkov: 3
Pridružen: 27. Jan 2012 19:33

Re: Mobilni internet

Odgovor Napisal/-a asmircar1 »

tado napisal/-a:Ne, 1 GB na dan z neomejitvijo hitrosti, potem se ti avtomatsko zmanjsa.
Sej lih to govorim, da se mi zmanjša vedno in vsak dan, neglede na koliko prenesem !
Odgovori