Pomoč : paket free 5mesec/opcija telefon 23

Pogosta vprašanja in odgovori, nastavitve aparatov pri operaterju Telemach...
Odgovori
Mindcircus
Novinec
Novinec
Prispevkov: 28
Pridružen: 14. Dec 2011 16:06
Telefon: Samsung Galaxy Note

Pomoč : paket free 5mesec/opcija telefon 23

Odgovor Napisal/-a Mindcircus »

Najprej lepo pozdravljeni!

Ker se še do sedaj nisem nikoli vezal naročniško na mobilnega operaterja, mi je slednje tuje. Ker sem študent v MB-ju, pretežno uporabljam za povezavo na net Wi-Fi in Edouram povezave, kar pa vedno ni mogoče in imam zato, dokaj kratek čas denar na mobiču. Pred 2 dnevoma mi je cimer povedal, da ima Tušmobil zanimive oz. ugodne pakete. Ker sem že imel možnost viditi, pri sosedu, da Tušmobil v kraju od koder prihajam (kakor tudi v Mbju) dela brez problema, me je zamikal paket Free 5 Mesec+ opcija telefon 23 (23€) za mobilni aparat SGS II, kjer je zraven podana cena mobilnega aparata za ta paket 1€.

Omenjeni paket si je možno ogledati na spodnji povezavi http://www.tusmobil.si/mobilni-telefoni.html#m_mid153

In, ker je praktično nemogoče priklicati kogarkoli na 070, sem se odločil, da poskusim zastaviti vprašanja, vam soforumašom, kateri že imaste izkušnje.

1. Če prav razumem ta paket Free 5 Mesec+ opcija telefon 23 (23€) za mobilni aparat SGS II = mesečna naročnina za SGS II 28€ + ob vezavi 1€ stroška za mobič??
2. Je možno ob sami sklenitvi naročniške vezave zaprositi, da mi račun pošljejo na moj NLB klik??
3. A so telefoni odklenjeni oz. zaklenjeni na vsa omrežja??

Hvala vsem, ki se boste odzvali in mi s tem zelo pomagali pri moji nadaljni odločitvi.
Lp, M.
Uporabniški avatar
tado
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 997
Pridružen: 14. Nov 2007 11:05
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Alcatel Idol 3 4.7
Znesek računa: 7 €
Kraj: Perth (Scotland)/Kranj

Re: Pomoč : paket free 5mesec/opcija telefon 23

Odgovor Napisal/-a tado »

Mindcircus napisal/-a:Najprej lepo pozdravljeni!

Ker se še do sedaj nisem nikoli vezal naročniško na mobilnega operaterja, mi je slednje tuje. Ker sem študent v MB-ju, pretežno uporabljam za povezavo na net Wi-Fi in Edouram povezave, kar pa vedno ni mogoče in imam zato, dokaj kratek čas denar na mobiču. Pred 2 dnevoma mi je cimer povedal, da ima Tušmobil zanimive oz. ugodne pakete. Ker sem že imel možnost viditi, pri sosedu, da Tušmobil v kraju od koder prihajam (kakor tudi v Mbju) dela brez problema, me je zamikal paket Free 5 Mesec+ opcija telefon 23 (23€) za mobilni aparat SGS II, kjer je zraven podana cena mobilnega aparata za ta paket 1€.

Omenjeni paket si je možno ogledati na spodnji povezavi http://www.tusmobil.si/mobilni-telefoni.html#m_mid153

In, ker je praktično nemogoče priklicati kogarkoli na 070, sem se odločil, da poskusim zastaviti vprašanja, vam soforumašom, kateri že imaste izkušnje.

1. Če prav razumem ta paket Free 5 Mesec+ opcija telefon 23 (23€) za mobilni aparat SGS II = mesečna naročnina za SGS II 28€ + ob vezavi 1€ stroška za mobič??
DA
2. Je možno ob sami sklenitvi naročniške vezave zaprositi, da mi račun pošljejo na moj NLB klik??
Nadaljnje račune ti lahko pošiljajo preko e-računa.
3. A so telefoni odklenjeni oz. zaklenjeni na vsa omrežja??
Telefoni so odklenjeni na vsa omrežja.

Moraš pa vedeti da teli telefoni se non stop posodabljajo. sicer se da to nekako omejiti...

Hvala vsem, ki se boste odzvali in mi s tem zelo pomagali pri moji nadaljni odločitvi.
Slika
Mindcircus
Novinec
Novinec
Prispevkov: 28
Pridružen: 14. Dec 2011 16:06
Telefon: Samsung Galaxy Note

Re: Pomoč : paket free 5mesec/opcija telefon 23

Odgovor Napisal/-a Mindcircus »

@ Tado

Hvala vam za informacije. Edino kar sem prej pozabil vprašat je to, če veste morda, kako je z zalogami SGS II pri Tušmobilu, namreč danes sem bral debato na Android-slo forumu, da ni mobičev na voljo.

Hvala vam še enkrat.
Lp, M.
Uporabniški avatar
tado
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 997
Pridružen: 14. Nov 2007 11:05
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Alcatel Idol 3 4.7
Znesek računa: 7 €
Kraj: Perth (Scotland)/Kranj

Re: Pomoč : paket free 5mesec/opcija telefon 23

Odgovor Napisal/-a tado »

Najlažje boš to preveril preko klica v poslovno enoto, ker nameravaš skleniti NR.
Slika
Mindcircus
Novinec
Novinec
Prispevkov: 28
Pridružen: 14. Dec 2011 16:06
Telefon: Samsung Galaxy Note

Re: Pomoč : paket free 5mesec/opcija telefon 23

Odgovor Napisal/-a Mindcircus »

tado napisal/-a:Najlažje boš to preveril preko klica v poslovno enoto, ker nameravaš skleniti NR.
Ravnokar sem jih doklical in so povedali, da ni SGS II na voljo, kdaj pridejo zaloge tudi ne vedo.
Lp, M.
Uporabniški avatar
tado
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 997
Pridružen: 14. Nov 2007 11:05
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Alcatel Idol 3 4.7
Znesek računa: 7 €
Kraj: Perth (Scotland)/Kranj

Re: Pomoč : paket free 5mesec/opcija telefon 23

Odgovor Napisal/-a tado »

Torej jih do novega leta ne bo.
Slika
Mindcircus
Novinec
Novinec
Prispevkov: 28
Pridružen: 14. Dec 2011 16:06
Telefon: Samsung Galaxy Note

Re: Pomoč : paket free 5mesec/opcija telefon 23

Odgovor Napisal/-a Mindcircus »

tado napisal/-a:Torej jih do novega leta ne bo.
Je rekel prodajalec (klical sem v Tušmobil MB), da imajo polno rezervacij za SGS II.
Zadnjič spremenil Mindcircus, dne 16. Dec 2011 00:41, skupaj popravljeno 1 krat.
Lp, M.
Uporabniški avatar
Gizoman
Novinec
Novinec
Prispevkov: 17
Pridružen: 26. Nov 2011 12:02

Re: Pomoč : paket free 5mesec/opcija telefon 23

Odgovor Napisal/-a Gizoman »

Eden bel SGS II vem, da je bil še na zalogi v Postojni v petek 09.12.
slovenc
Novinec
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 08. Jul 2008 01:50
Telefon: Samsung Gnote
Dodatni paketi: adsl
Znesek računa: 78€

Re: Pomoč : paket free 5mesec/opcija telefon 23

Odgovor Napisal/-a slovenc »

Poskusi na fb profilu, meni so isto rekli okoli novega leta za Gnota v centru, isti odgovor je bil na klicnem centru. Sem za foro poskusil še na fb profilu in me je naslednji dan čakal na moje ime v centru v nm :nazdravje:
Mindcircus
Novinec
Novinec
Prispevkov: 28
Pridružen: 14. Dec 2011 16:06
Telefon: Samsung Galaxy Note

Re: Pomoč : paket free 5mesec/opcija telefon 23

Odgovor Napisal/-a Mindcircus »

slovenc napisal/-a:Poskusi na fb profilu, meni so isto rekli okoli novega leta za Gnota v centru, isti odgovor je bil na klicnem centru. Sem za foro poskusil še na fb profilu in me je naslednji dan čakal na moje ime v centru v nm :nazdravje:
Nimam facebooka. A lahko prosim nekoga, če preko facebooka vpraša, če imajo SGS II, pa če je možno prevzet v MB-ju??.
Lp, M.
Odgovori