Isti sms prejmem večkrat

Pogosta vprašanja in odgovori, nastavitve aparatov pri operaterju Telemach...
Odgovori
morsy75
Novinec
Novinec
Prispevkov: 2
Pridružen: 03. Dec 2011 00:18
Telefon: Samsung Galaxy

Isti sms prejmem večkrat

Odgovor Napisal/-a morsy75 »

Pozdravljeni!
Ali je kdo že imel tak primer, da je en sms prejel večkrat? Iz ene konkretne številke prejmem isti sms 10 x vsako minuto, nato pa 6 x vsakih 10 min?
Večino sms-jev prejmem brez problema. Za zdaj sem ugotovil, da jih prejmem samo iz ene konkretne številke in pa varnostni sms pri Diners clubu, ko pri nakupi z Diners kartico dobim namesto enega, 10 sms-jev...
Ima kdo podobne probleme?
Hvala za pomoč
lp
spiderkb
Znanec
Znanec
Prispevkov: 254
Pridružen: 06. Jan 2008 22:13
Telefon: HTC One
Kontakt:

Re: Isti sms prejmem večkrat

Odgovor Napisal/-a spiderkb »

Si že kaj poklical na Diners, če njihov sistem ti pošlja večkrat isto sporočilo?
morsy75
Novinec
Novinec
Prispevkov: 2
Pridružen: 03. Dec 2011 00:18
Telefon: Samsung Galaxy

Re: Isti sms prejmem večkrat

Odgovor Napisal/-a morsy75 »

spiderkb napisal/-a:Si že kaj poklical na Diners, če njihov sistem ti pošlja večkrat isto sporočilo?
ja sem. rešujejo. Samo zanimivo se mi zdi, da mi pa tudi iz samo ene privat številke tako pošilja...
ira
Novinec
Novinec
Prispevkov: 1
Pridružen: 11. Feb 2012 00:16
Telefon: huawei

Re: Isti sms prejmem večkrat

Odgovor Napisal/-a ira »

Meni se isto dogaja. Prav vsak SMS neglede kdo ga je poslal prejemam tudi po več dni. :jok
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: Isti sms prejmem večkrat

Odgovor Napisal/-a enpir »

to bo napaka na tvojem telefonu ker strežniku ne sporoči da je bil SMS dostavljen. Za začetek naredi izklop/vklop telefona
ungisco
Novinec
Novinec
Prispevkov: 1
Pridružen: 26. Mar 2012 18:07
Telefon: samsung note

Re: Isti sms prejmem večkrat

Odgovor Napisal/-a ungisco »

zanima me če si zadevo rešil ker imam isto težava tudi sam in to tzraja že skoraj dva meseca in mi napake do zdaj še niso uspeli rešit...počasi bom že obupal nad vsem ker več nevem kaj je še za nardit...naročnino imam na simobilu vendar imam aparat (samsung note) kupljen na mobitelu pa me zanima v kar sicer dvomim če je v tem težava...na mobitelu dokler sem bil njihov naročnik teh težav nisem imel...zdaj pa dobivam skoraj vsak dan ta ponavljajoča sms sporočila na simobilu pa mi tehniki še niso povedali nič konkretnega da bi se stvar nehala ponavljat...aja pa zamenjal sem med tem časom telefon, dali so mi novo sim kartico pa tud signal imam odličen tako da res ne vem v čem je problem. prosim če kdo ve kaj več če mi lahko pomaga oz. kako so pri njemu rešli zadevo...plis ;)
Uporabniški avatar
lithium
Administrator
Administrator
Prispevkov: 2473
Pridružen: 17. Apr 2007 16:49
Telemach paket: Free2Go Revolucija
Telefon: iPhone14 Pro
Dodatni paketi: EON light(200/50net)
Kraj: Celje

Re: Isti sms prejmem večkrat

Odgovor Napisal/-a lithium »

Ko boš na Tušmobilu, bo bolje :thumbs: :greensmart:
Administrator neuradnega foruma
daark018
Novinec
Novinec
Prispevkov: 15
Pridružen: 16. Okt 2011 17:49
Telefon: Samsung Galaxy Ace
Znesek računa: 20

Re: Isti sms prejmem večkrat

Odgovor Napisal/-a daark018 »

Jaz sem skoraj cel teden prejemal od SiOLa ena in iste SMSe :biggrin: Pa potem še nekajkrat od drugih ljudi...
pierson
Znanec
Znanec
Prispevkov: 357
Pridružen: 24. Avg 2011 17:33
Telefon: iPhone5

Re: Isti sms prejmem večkrat

Odgovor Napisal/-a pierson »

To je kriv Tusmobil.
Meni se obcasno zgodi da dobim po 2 enaka sms-a , ne glede na posiljatelja, mobitel,tus, simobil.

Imel sem razlicne tezave ze z sms-i na tusmobilu in vsakic ko sem prijavil napako , me je potem par dni kasneje poklicala z helpdeska zelo prijetno dekle ki mi je pojasnilo
da so njihovi tehniki vse preverili in da je pri njih vse v redu :) in tako z nobeno prijavo napake ne resis tezave, ker vedno je pri njih vse v redu :)
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Isti sms prejmem večkrat

Odgovor Napisal/-a delboy »

pierson napisal/-a:To je kriv Tusmobil.
Meni se obcasno zgodi da dobim po 2 enaka sms-a , ne glede na posiljatelja, mobitel,tus, simobil.

Imel sem razlicne tezave ze z sms-i na tusmobilu in vsakic ko sem prijavil napako , me je potem par dni kasneje poklicala z helpdeska zelo prijetno dekle ki mi je pojasnilo
da so njihovi tehniki vse preverili in da je pri njih vse v redu :) in tako z nobeno prijavo napake ne resis tezave, ker vedno je pri njih vse v redu :)

Verjemi, da je tako :thumbs:


Lp.
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: Isti sms prejmem večkrat

Odgovor Napisal/-a enpir »

pierson napisal/-a:To je kriv Tusmobil.
Meni se obcasno zgodi da dobim po 2 enaka sms-a , ne glede na posiljatelja, mobitel,tus, simobil.

Imel sem razlicne tezave ze z sms-i na tusmobilu in vsakic ko sem prijavil napako , me je potem par dni kasneje poklicala z helpdeska zelo prijetno dekle ki mi je pojasnilo
da so njihovi tehniki vse preverili in da je pri njih vse v redu :) in tako z nobeno prijavo napake ne resis tezave, ker vedno je pri njih vse v redu :)
zanimivo da v vsem času odkar sem na TM še nisem prejel dvojnih SMS sporočil....

si mogoče razmišljal da je kaj na samem telefonu a?
pierson
Znanec
Znanec
Prispevkov: 357
Pridružen: 24. Avg 2011 17:33
Telefon: iPhone5

Re: Isti sms prejmem večkrat

Odgovor Napisal/-a pierson »

itak, vedno so telefoni krivi :)

pa ocitno malo sms-ov prejmes/posljes ce se takih problemov nisi imel :P
ahmediukas
Znanec
Znanec
Prispevkov: 81
Pridružen: 07. Apr 2008 21:25
Telefon: N73

Re: Isti sms prejmem večkrat

Odgovor Napisal/-a ahmediukas »

Ce imas probleme s signalom se zna zgodit vec enakih SMS-ov, ker telefon ne javi nazaj da ga je prejel, in jih potem sms center ponovno poskusa dostaviti.
Odgovori