reklamacija telefona?

Pogosta vprašanja in odgovori, nastavitve aparatov pri operaterju Telemach...
Odgovori
maher86
Novinec
Novinec
Prispevkov: 4
Pridružen: 21. Nov 2011 17:57
Telefon: htc

reklamacija telefona?

Odgovor Napisal/-a maher86 »

zivjo!
kupil sem telefon htc wildfire pred enim mesecom, in telefon moram polniti skoraj vsak dan. nesel sem ga v prodajalno kjer sem podpisal pogodbo in so mi rekli da se caka dva tedna na telefon da ga popravijo.vse je to ok ampak ta dva tedna ne morem potem uporabljati svoje kartice in tudi nadomestni telefon nimajo. mogoce ve kdo kaj narediti?
Deky_
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2394
Pridružen: 14. Avg 2007 08:57
Telefon: Samsung Galaxy S23u.
Kraj: Postojna

Re: reklamacija telefona?

Odgovor Napisal/-a Deky_ »

Dej malo obširno napiši kolk krat je to na teden da polniš telefon?

Ker pri Android telefonih da so baterije ne zdržijo dolgo od 1 do maksimum 3 dni odvisno od samega uporabnika kolk uporablja telefon.. ;) Tak da če ti 1 do 2 dni zdrži to je ok nič narobe..
maher86
Novinec
Novinec
Prispevkov: 4
Pridružen: 21. Nov 2011 17:57
Telefon: htc

Re: reklamacija telefona?

Odgovor Napisal/-a maher86 »

Deky_ napisal/-a:Dej malo obširno napiši kolk krat je to na teden da polniš telefon?

Ker pri Android telefonih da so baterije ne zdržijo dolgo od 1 do maksimum 3 dni odvisno od samega uporabnika kolk uporablja telefon.. ;) Tak da če ti 1 do 2 dni zdrži to je ok nič narobe..
pa recmo da najmanj stirikrat polnim telefon na teden,in da mi zdrzi baterija recmo malo manj od dva dni,pa tudi ne uporabljam da prevec. pol se pravi da je s telefonom vse vredu.
Deky_
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2394
Pridružen: 14. Avg 2007 08:57
Telefon: Samsung Galaxy S23u.
Kraj: Postojna

Re: reklamacija telefona?

Odgovor Napisal/-a Deky_ »

To je čist normalno da baterija zdrži do 2 dni...tak da je s telefonom čist vse vredu..
maher86
Novinec
Novinec
Prispevkov: 4
Pridružen: 21. Nov 2011 17:57
Telefon: htc

Re: reklamacija telefona?

Odgovor Napisal/-a maher86 »

Deky_ napisal/-a:To je čist normalno da baterija zdrži do 2 dni...tak da je s telefonom čist vse vredu..
vredu hvala na iformacijah, pa se eno vprasanje a mogoce ves zakaj nekatere stevilke ki jim posljem sporocilo ne dobijo mojega sms,to samo nekatere stevilke v tujini.
Deky_
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2394
Pridružen: 14. Avg 2007 08:57
Telefon: Samsung Galaxy S23u.
Kraj: Postojna

Re: reklamacija telefona?

Odgovor Napisal/-a Deky_ »

Kere tuje številke .. Mislim v katere države si pošilal pa niso dobili sms-a?

Dejavnikov je velik zakaj ni oseba ki si ji poslal sms ni sprejela. Eden od razlogov ki so lahko da Tušmobil nima pospisanega gostovanja pri tem opareterju... Naj me kdo popravi če se motim..
maher86
Novinec
Novinec
Prispevkov: 4
Pridružen: 21. Nov 2011 17:57
Telefon: htc

Re: reklamacija telefona?

Odgovor Napisal/-a maher86 »

Deky_ napisal/-a:Kere tuje številke .. Mislim v katere države si pošilal pa niso dobili sms-a?

Dejavnikov je velik zakaj ni oseba ki si ji poslal sms ni sprejela. Eden od razlogov ki so lahko da Tušmobil nima pospisanega gostovanja pri tem opareterju... Naj me kdo popravi če se motim..
npr. v bosno sem poslal sms na eno stevilko na katero je oseba prejela na ostale dve stevilki ki sem ih posiljal pa ni prejel smsa.
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: reklamacija telefona?

Odgovor Napisal/-a delboy »

maher86 napisal/-a:
Deky_ napisal/-a:Kere tuje številke .. Mislim v katere države si pošilal pa niso dobili sms-a?

Dejavnikov je velik zakaj ni oseba ki si ji poslal sms ni sprejela. Eden od razlogov ki so lahko da Tušmobil nima pospisanega gostovanja pri tem opareterju... Naj me kdo popravi če se motim..
npr. v bosno sem poslal sms na eno stevilko na katero je oseba prejela na ostale dve stevilki ki sem ih posiljal pa ni prejel smsa.

Ne bi smela biti težava, roaming je pokrit z vsemi operaterji v Bosni, kmalu boš lahko še mms-e pošiljal :thumbs: , tudi če ne bil bil roaming, obstaja sporazum z operaterji po svetu glede pošiljanja sms-ov. Tako, da pokliči na 080 700 700 ter prijavi napako, potrebovali bodo točen čas in datum pošiljanja sms-ov ter na katere tel.št. si pošiljal. Domnevam, da ti na druge tel.št. stvar normalno dela.


Lp
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: reklamacija telefona?

Odgovor Napisal/-a delboy »

maher86 napisal/-a:
Deky_ napisal/-a:Kere tuje številke .. Mislim v katere države si pošilal pa niso dobili sms-a?

Dejavnikov je velik zakaj ni oseba ki si ji poslal sms ni sprejela. Eden od razlogov ki so lahko da Tušmobil nima pospisanega gostovanja pri tem opareterju... Naj me kdo popravi če se motim..
npr. v bosno sem poslal sms na eno stevilko na katero je oseba prejela na ostale dve stevilki ki sem ih posiljal pa ni prejel smsa.

Si podal prijavo?

Sicer pa, če prejemnik uporablja v Bosni M:tel operaterja, lahko od danes naprej pošiljaš tudi mms sporočila :thumbs:


Lp.
Zadnjič spremenil delboy, dne 22. Nov 2011 18:28, skupaj popravljeno 2 krat.
Deky_
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2394
Pridružen: 14. Avg 2007 08:57
Telefon: Samsung Galaxy S23u.
Kraj: Postojna

Re: reklamacija telefona?

Odgovor Napisal/-a Deky_ »

Kaj nisi malo falil teme ... :greensmart:
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: reklamacija telefona?

Odgovor Napisal/-a delboy »

Deky_ napisal/-a:Kaj nisi malo falil teme ... :greensmart:

Falil ja :biggrin: , pomešal sem poste :diploma:


Lp.
Uporabniški avatar
avgi
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1125
Pridružen: 11. Sep 2007 13:17
Telefon: Honor 6c
Kraj: Prebold

Re: reklamacija telefona?

Odgovor Napisal/-a avgi »

maher86 napisal/-a:
Deky_ napisal/-a:To je čist normalno da baterija zdrži do 2 dni...tak da je s telefonom čist vse vredu..
vredu hvala na iformacijah, pa se eno vprasanje a mogoce ves zakaj nekatere stevilke ki jim posljem sporocilo ne dobijo mojega sms,to samo nekatere stevilke v tujini.
Poskusi ta program - Cover Algorithm.
Slika
Slika
Odgovori