Roaming Bahami - primerjava med operaterji

Pogosta vprašanja in odgovori, nastavitve aparatov pri operaterju Telemach...
Odgovori
jnce
Znanec
Znanec
Prispevkov: 51
Pridružen: 17. Maj 2011 20:30
Telefon: Ideos X5
Znesek računa: 0€

Roaming Bahami - primerjava med operaterji

Odgovor Napisal/-a jnce »

Pozdravljeni!
Zanima me, kako je z mobilnim signalom na bahamih in kakšne so cene za klic/sms. Nekaj sem gledal po spletnih straneh operaterjev, vendar nobeden ne navaja izključno Bahamov. Je možno, da nima nobeden operater poštimanega Roaminga z Bahami? Zanima me tudi, kateri mobilni operater bi bil najcenejši.
Hvala
Slika
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Roaming Bahami - primerjava med operaterji

Odgovor Napisal/-a delboy »

jnce napisal/-a:Pozdravljeni!
Zanima me, kako je z mobilnim signalom na bahamih in kakšne so cene za klic/sms. Nekaj sem gledal po spletnih straneh operaterjev, vendar nobeden ne navaja izključno Bahamov. Je možno, da nima nobeden operater poštimanega Roaminga z Bahami? Zanima me tudi, kateri mobilni operater bi bil najcenejši.
Hvala

Dobro si pogledal ostali opertaerji nimajo roaminga z Bahami, razen Tušmobil-a :thumbs: , T-2 ima opcijsko (beri, če dela, dela, če ne, ne), izbereš regijo Severno Ameriko ter izbereš Bahami http://www.tusmobil.si/tujina/gostovanje.html tam deluje operater BTC http://www2.btcbahamas.com/ , cena pa je kar :headbash: , ampak če imaš za Bahame potem tudi cena klica ti ne sme predstavljati težave :biggrin: .



Lp.
jnce
Znanec
Znanec
Prispevkov: 51
Pridružen: 17. Maj 2011 20:30
Telefon: Ideos X5
Znesek računa: 0€

Re: Roaming Bahami - primerjava med operaterji

Odgovor Napisal/-a jnce »

problem je ker je to službeno :D greš na Bahame in še plačan si :joint: . Se pravi, da s Simobilom sploh ni možno klicati z Bahamov? Je možno biti v Roamingu na Bahamih tudi s Tuševo predplačniško kartico?
Slika
Uporabniški avatar
SvetIdej
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2924
Pridružen: 26. Jul 2010 09:55
Telefon: Nexus 5
Kontakt:

Re: Roaming Bahami - primerjava med operaterji

Odgovor Napisal/-a SvetIdej »

Bahami - operater BTC:
Slika
Slika
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Roaming Bahami - primerjava med operaterji

Odgovor Napisal/-a delboy »

jnce napisal/-a:problem je ker je to službeno :D greš na Bahame in še plačan si :joint: . Se pravi, da s Simobilom sploh ni možno klicati z Bahamov? Je možno biti v Roamingu na Bahamih tudi s Tuševo predplačniško kartico?

S Simobilovo SIM ne moreš gostovati, ker nimajo roaminga.

S SIM od Tušmobil-a lahko gostuješ, vendar ti bodo delali samo dohodni klici in sms-i, ker ni še CAMEL gostovanje za predplačnike. Naročnikom pa delujejo tudi odhodni klici :thumbs:


Lp.
jnce
Znanec
Znanec
Prispevkov: 51
Pridružen: 17. Maj 2011 20:30
Telefon: Ideos X5
Znesek računa: 0€

Re: Roaming Bahami - primerjava med operaterji

Odgovor Napisal/-a jnce »

Hvala vama za odgovore =)
Slika
Odgovori