Polnitev predplačniškega paketa

Pogosta vprašanja in odgovori, nastavitve aparatov pri operaterju Telemach...
Odgovori
DuxVinedorum

Polnitev predplačniškega paketa

Odgovor Napisal/-a DuxVinedorum »

Neumno vprašanje, ali pa tudi ne: Je možno polniti Tušev predplačniški račun preko interneta (s kreditno kartico, Paypalom ipd.)?
Uporabniški avatar
SvetIdej
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2924
Pridružen: 26. Jul 2010 09:55
Telefon: Nexus 5
Kontakt:

Re: Polnitev predplačniškega paketa

Odgovor Napisal/-a SvetIdej »

Noup. Lahko pa napolnejo tušmobil naročniki prek Polni zame.
http://wap.tuskabina.si/sl/storitve/post2pre/
Slika
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Polnitev predplačniškega paketa

Odgovor Napisal/-a delboy »

DreamDesign napisal/-a:Noup. Lahko pa napolnejo tušmobil naročniki prek Polni zame.
http://wap.tuskabina.si/sl/storitve/post2pre/

Ali pa preko ukaznega niza in pa sms-a kot polnjenje na tuj račun :thumbs:

"Polni zame je Tušmobilova storitev, s katero lahko uporabniki Tušmobila drugemu uporabniku napolnite predplačniški račun MiИi. Polni lahko naročnik ali predplačnik v višini 5, 10 ali 20 EUR. Polnjenje lahko opravite na mobilnem portalu Tuškabina, z USSD ukazom ali z SMS sporočilom.

Za polnjenje z USSD ukazom v mobilni telefon vtipkajte: *123*vrednost polnitve*telefonska številka, ki jo želite polniti# in pritisnite tipko za klicanje. Naprimer za polnjenje v višini 5 EUR: *123*5*070xxxxxx# in tipka za klicanje.

Za polnjenje z SMS-om na 7070 pošljite ključne besede: polni, vrednost polnitve, telefonsko številko, ki jo želite polniti in poljuben tekst, ki ga bo prejemnik videl ob polnitvi. Naprimer: ¨Polni 5 070xxxxxx Vse najboljše".

Za polnjenje preko mobilnega portala Tuškabina pojdite na wap.tuskabina.si, izberite Moj Tušmobil/Moje storitve/Polni zame in sledite navodilom."



http://www.tusmobil.si/storitve.html#_up4&_side4


Lp.
DuxVinedorum

Re: Polnitev predplačniškega paketa

Odgovor Napisal/-a DuxVinedorum »

Mislil sem bolj iz razlogov, kot so npr.
-da ni pri roki bankomata/trafike, kjer bi se kupilo vrednostni bon,
-da se ti zaradi takih ali drugacnih razlogov ne da iti tja oz. je predalec,
-da se nahajas v tujini ali si tujec, ki zeli zadrzati SIM do naslednjega obiska v Sloveniji,
-da nisi ob upostevanju zgornjega odvisen od drugih Tusmobil uporabnikov oz. da se ti ni treba "zanasati" na druge.
Skratka da polnis racun kjerkoli na svetu ze si, s parimi kliki, kadarkoli. :biggrin: Zaenkrat vidim, da to koncno ponuja Izimobil. :thumbs:
Uporabniški avatar
dr.1m
Znanec
Znanec
Prispevkov: 80
Pridružen: 04. Dec 2007 09:23
Telefon: NOKIA
Kraj: Goriška Primorska

Re: Polnitev predplačniškega paketa

Odgovor Napisal/-a dr.1m »

Izimobil ponuja polnjenje z kreditno kartico že skoraj od samega začetka delovanja. ;)
DuxVinedorum

Re: Polnitev predplačniškega paketa

Odgovor Napisal/-a DuxVinedorum »

Mogoce, ampak na zacetku so delovale menda samo slovenske. Jaz sem bil na nemski in mi ni cisto nic pomagalo. ;)
Odgovori