koda

Pogosta vprašanja in odgovori, nastavitve aparatov pri operaterju Telemach...
Odgovori
lgfan
Novinec
Novinec
Prispevkov: 1
Pridružen: 29. Mar 2011 17:02
Telefon: LG

koda

Odgovor Napisal/-a lgfan »

mi lahk povete ce se da prek tušmobil naročnine napolnat en drug tušmobil račun in ka je za ena koda(npr. *127* )
hvala za odg.
Deky_
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2394
Pridružen: 14. Avg 2007 08:57
Telefon: Samsung Galaxy S23u.
Kraj: Postojna

Re: koda

Odgovor Napisal/-a Deky_ »

lgfan napisal/-a:mi lahk povete ce se da prek tušmobil naročnine napolnat en drug tušmobil račun in ka je za ena koda(npr. *127* )
hvala za odg.
Polni zame

Polni zame je Tušmobilova storitev, s katero lahko uporabniki Tušmobila drugemu uporabniku napolnite predplačniški račun MiИi. Polni lahko naročnik ali predplačnik v višini 5, 10 ali 20 EUR. Polnjenje lahko opravite na mobilnem portalu Tuškabina, z USSD ukazom ali z SMS sporočilom.

Za polnjenje z USSD ukazom v mobilni telefon vtipkajte: *123*vrednost polnitve*telefonska številka, ki jo želite polniti# in pritisnite tipko za klicanje. Naprimer za polnjenje v višini 5 EUR: *123*5*070xxxxxx# in tipka za klicanje.

Za polnjenje z SMS-om na 7070 pošljite ključne besede: polni, vrednost polnitve, telefonsko številko, ki jo želite polniti in poljuben tekst, ki ga bo prejemnik videl ob polnitvi. Naprimer: ¨Polni 5 070xxxxxx Vse najboljše".

Za polnjenje preko mobilnega portala Tuškabina pojdite na wap.tuskabina.si, izberite Moj Tušmobil/Moje storitve/Polni zame in sledite navodilom.
pogoji uporabe
"Polni zame" je storitev družbe Tušmobil, ki svojim naročnikom in predplačniškim uporabnikom nudi polnitev predplačniškega računa drugega uporabnika. Tako polnitev naročnik ali predplačniški uporabnik izvede preko mobilnega portala tuškabina, USSD ukaza ali SMS sporočila, pri čemer bo znesek, uporabljen za polnitev odštet od stanja predplačniškega računa osebe, ki izvaja polnitev oz. prištet k mesečnemu računu naročnika, ki izvaja polnitev. Tušmobil omogoča zaporo storitve »Polni zame« v petih dneh od prejetega zahtevka za blokado, ki ga naročnik ali predplačniški uporabnik odda na brezplačni tel. št. 080 700 700. Vse stroške polnitev do trenutka blokade bremenijo naročnika oz. predplačniškega uporabnika MSISDN s katerega je bila opravljena polnitev. Tušmobil lahko kadarkoli spremeni ali dopolni te pogoje oz. storitev oz. jo lahko z ustreznim obvestilom omeji ali ukine.
izvoli ...

vir: http://www.tusmobil.si/storitve.html#_up4&_side4
Uporabniški avatar
avgi
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1125
Pridružen: 11. Sep 2007 13:17
Telefon: Honor 6c
Kraj: Prebold

Re: koda

Odgovor Napisal/-a avgi »

Super deluje! :thumbs:
Slika
Slika
Odgovori