GPRS ne dela

Pogosta vprašanja in odgovori, nastavitve aparatov pri operaterju Telemach...
Odgovori
repetitor
Novinec
Novinec
Prispevkov: 20
Pridružen: 06. Jan 2011 09:54
Telefon: Nokia E72

GPRS ne dela

Odgovor Napisal/-a repetitor »

Ali še komu danes ne dela GPRS? Nikakor ne morem brskati po internetu. Nastavitev nisem nič spreminjal.
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: GPRS ne dela

Odgovor Napisal/-a enpir »

kje se pa nahajaš? probaj izklop/vklop in če imaš možnost prestavi na 3g in poročaj kaj dogaja...
repetitor
Novinec
Novinec
Prispevkov: 20
Pridružen: 06. Jan 2011 09:54
Telefon: Nokia E72

Re: GPRS ne dela

Odgovor Napisal/-a repetitor »

V Ljubljani.
Uporabniški avatar
tado
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 997
Pridružen: 14. Nov 2007 11:05
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Alcatel Idol 3 4.7
Znesek računa: 7 €
Kraj: Perth (Scotland)/Kranj

Re: GPRS ne dela

Odgovor Napisal/-a tado »

Meni dela (KR).
Slika
repetitor
Novinec
Novinec
Prispevkov: 20
Pridružen: 06. Jan 2011 09:54
Telefon: Nokia E72

Re: GPRS ne dela

Odgovor Napisal/-a repetitor »

Sedaj sem probal z UMTS in tam deluje. Medtem ko GPRS oz. EDGE pa še vedno ne deluje.
Uporabniški avatar
tado
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 997
Pridružen: 14. Nov 2007 11:05
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Alcatel Idol 3 4.7
Znesek računa: 7 €
Kraj: Perth (Scotland)/Kranj

Re: GPRS ne dela

Odgovor Napisal/-a tado »

Probaj javiti na njihovo modro številko. Da preverijo.
Slika
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: GPRS ne dela

Odgovor Napisal/-a enpir »

kje v LJ pa, lokacija?
repetitor
Novinec
Novinec
Prispevkov: 20
Pridružen: 06. Jan 2011 09:54
Telefon: Nokia E72

Re: GPRS ne dela

Odgovor Napisal/-a repetitor »

Brdo. Jih bom verjetno res kar poklical.
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: GPRS ne dela

Odgovor Napisal/-a enpir »

najbolje pa da posredujejo naprej v preverbo...
repetitor
Novinec
Novinec
Prispevkov: 20
Pridružen: 06. Jan 2011 09:54
Telefon: Nokia E72

Re: GPRS ne dela

Odgovor Napisal/-a repetitor »

"Želimo vas obvestiti, da prihaja do motenj v delovanju GSM storitev na širšem območju Ljubljane in Kranja. Tehnični oddelek napako že odpravlja.

Za nastale nevšečnosti se vam opravičujemo in zahvaljujemo za razumevanje."
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: GPRS ne dela

Odgovor Napisal/-a enpir »

obvestila ni več na spletni strani tko da kot kaže bi moglo sedaj delat - a ti dela na GSM?
prelom
Novinec
Novinec
Prispevkov: 1
Pridružen: 04. Apr 2011 14:57
Telefon: 041213725

Re: GPRS ne dela

Odgovor Napisal/-a prelom »

ja tudi meni ne dela že pred 14 dnevi sem dal prijavo za 4 mobilne telefone, 3 x HTC, 1 x IPHONE, vremena sploh ne posodobi internetne strani ne odpre, baterijo nenormalo kuri na vseh telefonih pa ceprav so telefoni v pripravljenosti, če pa telefoniraš pa ti kar po cca dveh minutah porabi 5-10% baterije. po prvi reklamaciji so mi dali odgovor da naj poskusim dati kartico v drug telefon, ne vem zakaj če pa je napaka na 4. telefonih in če se umakneš iz ljubljane potem zadeva dela. v petek 1.4.2011 sem dal spet prijavo da bi se zadeva uredila jim sporočil da pri nas spet ne dela, na šmartinski v ljubljani zadeva dela. želel sem dobiti kak kontakt od neke odgovorne osebe, pa žal ne dajo nič tudi na reklamacijah baje nimajo pristojnosti da bi koga poklicali,...... po rešeni prvi reklamaciji me sploh ni nihče obvestil kaj je bilo narejeno, sem moral kar sam poklicati ker gospodje sploh ne obveščajo. Ali kdo ve kaj je narobe pri tušu ker tole se dogaja že kar lep čas pa pravijo da vse dela, ker je kliknil diagnostiko in misli da če tam piše da dela potem res dela, ni pa fizično probal da ne dela. mislim da ne bom kar dvakrat na dan polnil telefon, in zanima me kdo krši pogodbene pogoje, pa še dokazati jim ne moraš ker ti pismeno ne dajo dokumenta, so kriti....


Prosim da se oglasi nekdo od pristojnih in reši situacijo kot je treba da bo zadeva delovala.............

P.S. aja pa še signal niha in si nedosegljiv na momente. Ljubljana - Šentvid Vižmarje
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: GPRS ne dela

Odgovor Napisal/-a delboy »

Evo vse to copy/past izvedi na info@tusmobil.si, da zadevo konkretno za tvojo tel.št. uredijo :diploma:

Sicer pa se bodo danes ponoči izvedla še dodatna vzdrževalna dela, tako da bodo storitve delale tako kot se spodobi :thumbs:


Lp.
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: GPRS ne dela

Odgovor Napisal/-a enpir »

prelom napisal/-a:ja tudi meni ne dela že pred 14 dnevi sem dal prijavo za 4 mobilne telefone, 3 x HTC, 1 x IPHONE, vremena sploh ne posodobi internetne strani ne odpre, baterijo nenormalo kuri na vseh telefonih pa ceprav so telefoni v pripravljenosti, če pa telefoniraš pa ti kar po cca dveh minutah porabi 5-10% baterije. po prvi reklamaciji so mi dali odgovor da naj poskusim dati kartico v drug telefon, ne vem zakaj če pa je napaka na 4. telefonih in če se umakneš iz ljubljane potem zadeva dela. v petek 1.4.2011 sem dal spet prijavo da bi se zadeva uredila jim sporočil da pri nas spet ne dela, na šmartinski v ljubljani zadeva dela. želel sem dobiti kak kontakt od neke odgovorne osebe, pa žal ne dajo nič tudi na reklamacijah baje nimajo pristojnosti da bi koga poklicali,...... po rešeni prvi reklamaciji me sploh ni nihče obvestil kaj je bilo narejeno, sem moral kar sam poklicati ker gospodje sploh ne obveščajo. Ali kdo ve kaj je narobe pri tušu ker tole se dogaja že kar lep čas pa pravijo da vse dela, ker je kliknil diagnostiko in misli da če tam piše da dela potem res dela, ni pa fizično probal da ne dela. mislim da ne bom kar dvakrat na dan polnil telefon, in zanima me kdo krši pogodbene pogoje, pa še dokazati jim ne moraš ker ti pismeno ne dajo dokumenta, so kriti....


Prosim da se oglasi nekdo od pristojnih in reši situacijo kot je treba da bo zadeva delovala.............

P.S. aja pa še signal niha in si nedosegljiv na momente. Ljubljana - Šentvid Vižmarje
- kje imaš težavo z gprs-om
- in kakšno vezo ima operater z kurjenjem baterije v aparatu?
- si mogoče poskusil z menjavo sim-ke, torej da se le-ta zamenja na sami prodajni enoti?
- če si podal pisno reklamacijo si prejel tudi pisni odgovor, če si podal prijavo napake z klicem na 080 700 700 te obvestijo preko klica, ko je zadeva urejena
Odgovori