HTC Smart

Pogosta vprašanja in odgovori, nastavitve aparatov pri operaterju Telemach...
korosec007
Novinec
Novinec
Prispevkov: 22
Pridružen: 12. Avg 2010 13:07
Telefon: HTC smart

HTC Smart

Odgovor Napisal/-a korosec007 »

Zdravo
Ker sem nov na forumu in tudi seveda pri tuš mobilu me zanima nasldene.
Pred enim mesecem sem kupil HTC smarta in mi nikakor ne delujejo mms in niti internet.
A se je to še komu zgodilo ali je samo napaka nam ojem telefonu kajti ga imam že tri tedne na servisu in nič ne naredijo.
Mi lahko kdo svetuje kaj na naredim oz na koga se naj obrnem če to ne bo delovalo.
Po kakšnem času imam pravico zahtevati da mi dajo novi telefon
lp
in hvala že vnaprej
Uporabniški avatar
Azzil
Moderator
Moderator
Prispevkov: 295
Pridružen: 27. Jul 2007 12:59
Telefon: Samsung Galaxy SII
Dodatni paketi: Brezmejni internet 24ur
Znesek računa: 8€

Re: HTC Smart

Odgovor Napisal/-a Azzil »

Živijo! Omenjen telefon ima tudi moja mama in je zelo zadovoljna z njim. Deluje vse.

Če bodo telefon na servisu zadrževali več kot 45 dni, lahko zahtevaš nov telefon. :greensmart:
... je zame arest azil, je zame arrest azzil, je zame arest azil???
Slika
korosec007
Novinec
Novinec
Prispevkov: 22
Pridružen: 12. Avg 2010 13:07
Telefon: HTC smart

Re: HTC Smart

Odgovor Napisal/-a korosec007 »

Zdravo
A res ji vse normalno deluje ker jaz ne morem verjet zakaj meni ne pa ga ma pri tuš mobilu.
lp
Azzil napisal/-a:Živijo! Omenjen telefon ima tudi moja mama in je zelo zadovoljna z njim. Deluje vse.

Če bodo telefon na servisu zadrževali več kot 45 dni, lahko zahtevaš nov telefon. :greensmart:
Uporabniški avatar
tado
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 997
Pridružen: 14. Nov 2007 11:05
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Alcatel Idol 3 4.7
Znesek računa: 7 €
Kraj: Perth (Scotland)/Kranj

Re: HTC Smart

Odgovor Napisal/-a tado »

Zbriši nastavitve pokliči na HD in naj ti jih pošljejo na novo. Ponavadi to pomaga.
Slika
korosec007
Novinec
Novinec
Prispevkov: 22
Pridružen: 12. Avg 2010 13:07
Telefon: HTC smart

Re: HTC Smart

Odgovor Napisal/-a korosec007 »

tado napisal/-a:Zbriši nastavitve pokliči na HD in naj ti jih pošljejo na novo. Ponavadi to pomaga.
ma sem že vse naredil pa ne dela in sploh ne vem kaj naj storim a pri vas dela normalno
Uporabniški avatar
lithium
Administrator
Administrator
Prispevkov: 2473
Pridružen: 17. Apr 2007 16:49
Telemach paket: Free2Go Revolucija
Telefon: iPhone14 Pro
Dodatni paketi: EON light(200/50net)
Kraj: Celje

Re: HTC Smart

Odgovor Napisal/-a lithium »

Tole Brew platformo pa žal ne poznam... kaj so ti pa rekli na servisu?
Administrator neuradnega foruma
korosec007
Novinec
Novinec
Prispevkov: 22
Pridružen: 12. Avg 2010 13:07
Telefon: HTC smart

Re: HTC Smart

Odgovor Napisal/-a korosec007 »

lithium napisal/-a:Tole Brew platformo pa žal ne poznam... kaj so ti pa rekli na servisu?
ja da pri njih kao dela sam ko dam pa jaz mojo sim pa ne dela in ne vem več kaj naj naredim sem še enkrat poslal nazaj na servis
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: HTC Smart

Odgovor Napisal/-a enpir »

kaj pa še to tuš simko vstaviš v drug telefon, tam deluje mms in gprs? sporoči in bom poskusil pridobiti nastavitve za smarta in jih dobiš tukaj...
korosec007
Novinec
Novinec
Prispevkov: 22
Pridružen: 12. Avg 2010 13:07
Telefon: HTC smart

Re: HTC Smart

Odgovor Napisal/-a korosec007 »

v drugem telefonu deluje brezhibno in baje na servisu tud ko pa jaz vstavimo svojo tuš sim pa ne deluje več
še kdo kak predlog sicer pa itak čakam da mi ga že drugič vrnejo iz sevisa to je katastrofa za kontaktirajne zu servisom sem porabil že več kot 50 minut a lahko zahtevam da mi top vrnejo
lp
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: HTC Smart

Odgovor Napisal/-a enpir »

Ewo nastavitve.

INTERNET:
Menu (tipka zg. levo)
Settings
Wireless controls
Mobile network settings
Access point names
Tipka zg. levo..........................................................................................
New
New APN
Name.................................................................................................. TUS Internet
APN.................................................................................................... internet.tusmobil.si
Username.......................................................................................... tusmobil
Geslo.................................................................................................. internet
Authentication................................................................................... Normal
APN DNS 1.......................................................................................... (brez)
APN DNS 2......................................................................................... (brez)
Proxy server....................................................................................... 91.185.221.85
Proxy port.......................................................................................... 8080
Proxy user name................................................................................ (brez)
Proxy password................................................................................. (brez)
Proxy type.......................................................................................... HTTP
Save

Menu (tipka zg. levo)
Settings
Wireless controls
Mobile network settings
Automatic setup........................................................................................ ON
Access point names................................................................................... TUS Internet


MMS:
Menu (tipka zg. levo)
Settings
Wireless controls
Mobile network settings
Access point names
Tipka zg. levo..........................................................................................
New
New APN
Name.................................................................................................. TUS MMS
APN.................................................................................................... mms.tusmobil.si
Username.......................................................................................... tusmobil
Geslo.................................................................................................. mms
Authentication................................................................................... Normal
APN DNS 1.......................................................................................... (brez)
APN DNS 2......................................................................................... (brez)
Proxy server....................................................................................... (brez)
Proxy port.......................................................................................... (brez)
Proxy user name................................................................................ (brez)
Proxy password................................................................................. (brez)
Proxy type.......................................................................................... Null
Save

malo je neurejeno, upam da se znajdeš :)
korosec007
Novinec
Novinec
Prispevkov: 22
Pridružen: 12. Avg 2010 13:07
Telefon: HTC smart

Re: HTC Smart

Odgovor Napisal/-a korosec007 »

Zdravo
vnesel vse pa je delalo celi dve minutki
a je možno da ne dela zaradi slabega signala ali česa podobnega prav tako sem uspel poslati cel en mms in to je vse
ma še kdo kak predlog kaj naj naredim
lp
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: HTC Smart

Odgovor Napisal/-a enpir »

ja kok pa maš signala, kako maš izbrano omrežje in kje se nahajaš?
korosec007
Novinec
Novinec
Prispevkov: 22
Pridružen: 12. Avg 2010 13:07
Telefon: HTC smart

Re: HTC Smart

Odgovor Napisal/-a korosec007 »

ja signal se mi zdi da je kar ok
omrežje imam nastavljeno na mobitel.
A se ti mogoče spoznaš na to te lahko kako kontaktiram in mi pomagaš oz ne vem kaj naj naredim pač ne dela in ne dela.
korosec007
Novinec
Novinec
Prispevkov: 22
Pridružen: 12. Avg 2010 13:07
Telefon: HTC smart

Re: HTC Smart

Odgovor Napisal/-a korosec007 »

evo če pa vstavim sim od mobitela pa vse dela normalno to ni več mogoče
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: HTC Smart

Odgovor Napisal/-a delboy »

korosec007 napisal/-a:evo če pa vstavim sim od mobitela pa vse dela normalno to ni več mogoče

Kaj imaš označeno pod NETWORK OPERATORS?

Ter pod access point names?


Lp.
Odgovori