prenos stevilke iz druge osebe in obratno

Pogosta vprašanja in odgovori, nastavitve aparatov pri operaterju Telemach...
Odgovori
kolma
Novinec
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 14. Maj 2008 08:45
Telefon: HTC Legend

prenos stevilke iz druge osebe in obratno

Odgovor Napisal/-a kolma »

Zdravo!

Mi lahko kdo pojasni ali bi bilo mogoce narediti tole:
Tašča in jaz imava oba razmerje pri Tušmobilu. Njena vezava je potekla, moja pa velja še eno leto. In ker bi rad zaradi nepodpore ALS pri Tušmobilu razmerje prekinil, bi rad, da bi mojo številko prenesli na njo, njeno pa na mene. Ona bi plačevala moje razmerje naprej, jaz bi pa z njenim prekinil.
Da jaz obdržim svojo številko in grem ona pa obdrži svojo in ostane namesto mene.


Pomoč prosim predvsem Tušmobilovce, ki to berejo.

Hvala,
Kolma
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: prenos stevilke iz druge osebe in obratno

Odgovor Napisal/-a enpir »

zdej si pa tko zakompliciru da pomoje še sam ne veš kaj in kako, enkrat bi rad obdržu številko, drugič bi jo prenesu na taščo...

najbolj se ti splača: ker je tašča brez aneksa, lahko samo aneks preneseš nanjo, ti pa svojo msisdn preneseš na drugega operaterja brez dodatnih stroškov... to je primer, ko želiš obdržati svojo msisdn pri drugem operaterju, tašča pa še vedno naprej uporablja svojo msisdn in tvoj aneks do izteka...

ali bi rad kako drugače?
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: prenos stevilke iz druge osebe in obratno

Odgovor Napisal/-a delboy »

Kakor pravi komentar više, najbolj enostavno ti je, da izvedeš samo prenos aneksa, sicer druga možnost je, da se izvedejo zamenjave naročnikov obstoječe naročnine oz. paketa.
kolma
Novinec
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 14. Maj 2008 08:45
Telefon: HTC Legend

Re: prenos stevilke iz druge osebe in obratno

Odgovor Napisal/-a kolma »

Hvala za odgovore. Aktiviral sem vse mogoce ljudi in Tusmobil in sele sedaj ugotovil, da telefoni, ki jih imam vsi po vrsti ne podpirajo ALS. Splog nisem pomislil na to, glede na to, da se spomnim, da je imel moj prvi Ericsson 1618 ali nekaj takega, to funkcijo imel.

Tako, da sedaj ni vec aktualno.

Lp in hvala se enkrat,
Kolma
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: prenos stevilke iz druge osebe in obratno

Odgovor Napisal/-a delboy »

Da ne boš prikrajšan za veselje, omisli si rajši telefon z dvema SIM :biggrin: , enakovredni liniji ter lahko imaš dva različna operaterja :greensmart: .


Lp.
Odgovori