Tušmobil Vesolje problem

Pogosta vprašanja in odgovori, nastavitve aparatov pri operaterju Telemach...
Deky_
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2391
Pridružen: 14. Avg 2007 08:57
Telefon: Samsung Galaxy S23u.
Kraj: Postojna

Re: Tušmobil Vesolje problem

Odgovor Napisal/-a Deky_ »

Jst sem dobil s zadnjo položnico prejšnji mesec da lahko izbiram in da ta ponudba velja do izteka obstoječe vezave v mojem primeru do 22.9. če pa bi htel zamenjat paket pa lahko grem samo eno njižji paket v mojem primeru na paket 25€ ker mam Uradno paket za 30€... in komaj po preteku aneksa pa lahko greš na bilo ker paket ki si želiš.. ;-)
cvetko
Novinec
Novinec
Prispevkov: 12
Pridružen: 25. Sep 2008 15:38
Telefon: HTC Wildfire

Re: Tušmobil Vesolje problem

Odgovor Napisal/-a cvetko »

Imam še eno vprašanje. Na moji pogodbi piše, da je vrednost neke opreme ali česar koli že vredno 420€, potem takem, če plačam 17,5 € lahko zamenjam paket in kupim nov telefon? Paket bi bil tušmobil vesolje, ki bi stal potem 15 € ? to me zanima.

LP Blaž
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Tušmobil Vesolje problem

Odgovor Napisal/-a delboy »

cvetko napisal/-a:Imam še eno vprašanje. Na moji pogodbi piše, da je vrednost neke opreme ali česar koli že vredno 420€, potem takem, če plačam 17,5 € lahko zamenjam paket in kupim nov telefon? Paket bi bil tušmobil vesolje, ki bi stal potem 15 € ? to me zanima.

LP Blaž
Tako je, z vsakim mesecm uporabe se ti zniža cena subvencije. Vendar ne gre pozabiti, da v kolikor narediš spremembo paketa, doplačaš še 10€, torej vse skupaj bi te prišlo cca. 27,5€ če pa počakaš do konca, potem pa zgolj 10€ :greensmart: .


Lp.
cvetko
Novinec
Novinec
Prispevkov: 12
Pridružen: 25. Sep 2008 15:38
Telefon: HTC Wildfire

Re: Tušmobil Vesolje problem

Odgovor Napisal/-a cvetko »

Očitno bom moral počakati do konca pogodbe. klical sem na Tušmobil, kjer očitno delajo sami študenti, ko ji razložim, da bi rad vzel paket niže in da me niso obvestili o nikakršnih akcijah, če se da kaj v tej smeri rešiti, pa mi reče, vzamete lahko 30 % popust ali nov telefon pogodba mi poteče čez 20 dni. Če tak pogledam nisem nič profitiral.

Zanima me še naslednje. Počakam do izteka pogodbe, vzamame nov paket tušmobil vesolje (plačujem 15€ / mesec ? )in lahko vzamem nov telefon, pa še 2GB prenosa imam (v tušovem omrežji seveda)?

LP
Safre
Moderator
Moderator
Prispevkov: 800
Pridružen: 21. Jan 2009 10:55
Telefon: Galaxy S VII edge

Re: Tušmobil Vesolje problem

Odgovor Napisal/-a Safre »

vzamame nov paket tušmobil vesolje (plačujem 15€ / mesec ? )in lahko vzamem nov telefon
Popust in telefon ne gresta skupaj - imaš možnost ali aneks za popust ali aparat. Seveda lahko aneks za popust kadar koli brez poplačila subvencije 'povoziš' z aneksom za aparat.
Slika
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: Tušmobil Vesolje problem

Odgovor Napisal/-a enpir »

cvetko napisal/-a:Očitno bom moral počakati do konca pogodbe. klical sem na Tušmobil, kjer očitno delajo sami študenti, ko ji razložim, da bi rad vzel paket niže in da me niso obvestili o nikakršnih akcijah, če se da kaj v tej smeri rešiti, pa mi reče, vzamete lahko 30 % popust ali nov telefon pogodba mi poteče čez 20 dni. Če tak pogledam nisem nič profitiral.

Zanima me še naslednje. Počakam do izteka pogodbe, vzamame nov paket tušmobil vesolje (plačujem 15€ / mesec ? )in lahko vzamem nov telefon, pa še 2GB prenosa imam (v tušovem omrežji seveda)?

LP
ko da je važno al ti študent razloži al pa zaposlen... skratka, če želiš vesolje za 15€ se boš moral odpovedati novemu subvencioniranem telefonu! Torej vedno lahko izbiraš med novim telefonom ALI popustom na mesečno naročnino... Lahko pa najprej vzameš aneks za popust in čez čas vzameš nov telefon, vendar se ti popust skensla in imaš polno mesečno naročnino.
Odgovori