Težave prenos podatkov !!!

Pogosta vprašanja in odgovori, nastavitve aparatov pri operaterju Telemach...
Odgovori
princ69
Novinec
Novinec
Prispevkov: 8
Pridružen: 06. Nov 2007 18:28
Kraj: Murska Sobota

Težave prenos podatkov !!!

Odgovor Napisal/-a princ69 »

V petek opazil da imam težave z prenosom podatkov na tušmobilovem omrežju, na mobitelovem deluje vse ok, prav tako na tušmobilovem omrežju ne sprejemam klicev lahko pa kličem, na mobitelovem brez problemov......sem pisal na tušmobil pa bo komaj v ponedeljek odgovor......ker tehniki med vikendom ne delajo....do sedaj sem bil zadovoljen zdaj pa sem močno razočaran...... :hudajeza: :hudajeza: :hudajeza:
Slika Slika


Princ
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: Težave prenos podatkov !!!

Odgovor Napisal/-a enpir »

kje se pa nahajaš? a si na GSM al UMTS signalu? men normalno vse storitve delejo na Tušmobil omrežju v LJ...

pač si tačas na @m omrežju za isti cenik, nič se ne spremeni... edino če maš vesolje al pa 1gb prenosa podatkov...

pač napake se lahko vedno nardijo, pa zarad tega še nimam slabga mnenja o operaterju... pač smo v dobi elektronike, kjer so napake vsak dan prisotne in je potrebno malo strpnosti...
princ69
Novinec
Novinec
Prispevkov: 8
Pridružen: 06. Nov 2007 18:28
Kraj: Murska Sobota

Re: Težave prenos podatkov !!!

Odgovor Napisal/-a princ69 »

Problem traja od petka pa do danes ponedeljek me še ni noben poklical, mal dolgo traja!!! :jezen: :jezen:
Slika Slika


Princ
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: Težave prenos podatkov !!!

Odgovor Napisal/-a enpir »

še vedno nisi odgovoril na moja vprašanja?

vrjetno je več takšnih primerov in ne morejo vsega naenkrat rešiti... a poznaš še koga k se mu to dogaja na istem območju?
princ69
Novinec
Novinec
Prispevkov: 8
Pridružen: 06. Nov 2007 18:28
Kraj: Murska Sobota

Re: Težave prenos podatkov !!!

Odgovor Napisal/-a princ69 »

enpir napisal/-a:še vedno nisi odgovoril na moja vprašanja
vrjetno je več takšnih primerov in ne morejo vsega naenkrat rešiti... a poznaš še koga k se mu to dogaja na istem območju?
Ja sedaj sem izvedel da je problem pri tušmobilu. Odpravljajo napako. Problem samo da me o tem niso obvestili ko sem jih seznanil. Ker nisem vedel kaj je krivo omrežje ali telefon. Sem pa probal drugo številko in je nastal tudi isti problem. Ni problema naj popravijo bom potrpel sam naj drugič obvestijo, to sem tudi njim povedal.
Slika Slika


Princ
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: Težave prenos podatkov !!!

Odgovor Napisal/-a enpir »

no ql potem, samo da se težava odpravlja... upam da bo kmal :thumbs:
Deky_
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2394
Pridružen: 14. Avg 2007 08:57
Telefon: Samsung Galaxy S23u.
Kraj: Postojna

Re: Težave prenos podatkov !!!

Odgovor Napisal/-a Deky_ »

jst sem tut mel težava s prenos podatkov kako leto dni nazaj ene dvakrat se je ponovilo ..sem jim javil težavo in so jo rešili kar hitro...to so bile težave s EDGE....A danes pa mam na izbiro tako EDGE kot UMTS :biggrin: :greensmart:
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: Težave prenos podatkov !!!

Odgovor Napisal/-a enpir »

@princ69 - kolega iz MS mi je povedal, da je težava odpravljena in da naj bi sedaj vse spet normalno delovalo :thumbs: :biggrin:
Odgovori