Kakovost Prestigio Telefonov

Aparati, omrežje, pokritost s signalom
Odgovori
holden
Novinec
Novinec
Prispevkov: 43
Pridružen: 09. Jan 2012 00:41
Telefon: LG Optimus L4 II
Znesek računa: 17,99

Kakovost Prestigio Telefonov

Odgovor Napisal/-a holden »

Torej, kot pove naslov, me zanima kaj si mislite o kakovosti prestigio telefonov. Videl sem, da se za 130 evrov že da dobit telefon precej dobrih specifikacij, tudi recenzije niso odklonilne, a sem bral, da so se ljudje pritoževali čez kakovost njihovih tablic. Torej, ima kdo kakšne informacije o teh telefonih? Specifično:
https://www.mimovrste.com/gsm-telefoni/ ... n?v=692733

hvala vnaprej.
Slika
Uporabniški avatar
dr.1m
Znanec
Znanec
Prispevkov: 80
Pridružen: 04. Dec 2007 09:23
Telefon: NOKIA
Kraj: Goriška Primorska

Re: Kakovost Prestigio Telefonov

Odgovor Napisal/-a dr.1m »

Jaz si lastim model PAP5450 in nisem navdušen. Se pozna da za malo denarja je malo muzike. Najbolj pa zamerim temu da oglaševan spomin sploh ni 4GB ampak nekaj več kot 1GB sistemskega in potem malce več kot 2GB kot notranji pomnilnik. Težava nastane ker Android ne pusti vseh programov prenašat na SD ali notranji pomnilnik in se zadeva hitro zabaše. Najslabše je kupiti PAP3350 kjer ti ostane od omenjenjih 512kB le 150kB in nanj naložiš kvečjemu pet manjših aplikacij. BOG ne daj nameščat FB.
Torej če mene vprašaš je vse odvisno od tvoje zahtevnosti. Za manj zahtevne je lahko dober že vsak.
holden
Novinec
Novinec
Prispevkov: 43
Pridružen: 09. Jan 2012 00:41
Telefon: LG Optimus L4 II
Znesek računa: 17,99

Re: Kakovost Prestigio Telefonov

Odgovor Napisal/-a holden »

Hvala za odgovor...

Ne pretirano zahteven. Morata delat dve stvari: mail in glasba :) (poleg klicanja in smsanja). In če je le možno, da ni laganja in trokiranja med šaltanjem, da mi ne pride da bi vrgel telefon v steno, ker ne morem smsa natipkat :)

No, ta model oglašuje 1gb rama in quad-core... Je to bolj znosno? Kakšen je pa build quality, totalno cenen, al za ta denar čisto primeren?

Hvala še enkrat...
Slika
Odgovori