NOKIA 5110 in Tušmobil

Aparati, omrežje, pokritost s signalom
đonson

Re: NOKIA 5110 in Tušmobil

Odgovor Napisal/-a đonson »

Deky_ napisal/-a:
đonson napisal/-a:Zdravo!
Poveže se ti ,ker telefon deluje samo v gsm omrežju,posledično ti samo preklopi na Mobitelov MVNO,če bi bil UMTS telefon bi se ti povezal na TUŠMOBIL.
Naj ti povedo še drugi,če se motim.

Lp!
Tukaj si pa tak mimo usekal da je joj... :headbash: :koma: T-2 ma samo UMTS omrežje... :evil:


A Tušmobil ma tako GSM omrežje kot UMTS edini razlog da se stara Nokia ne poveže v omrežje je to da ne podpira novega standarda GSm omrežja in to je E-GSM... :biggrin:
Dej mi povej zakaj sem mimo vsekal,saj sem lepo napisal v postu,in pa kakšne veze ima T-2 UMTS z tem postom! :nevem:
Še enkrat: Telefon deluje samo v GSM 900,zato tudi piše na displayu MOBITEL,ker je telefon star še takrat ni podpiral tehnologije UMTS! :greensmart:
Deky_
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2394
Pridružen: 14. Avg 2007 08:57
Telefon: Samsung Galaxy S23u.
Kraj: Postojna

Re: NOKIA 5110 in Tušmobil

Odgovor Napisal/-a Deky_ »

đonson napisal/-a:
Deky_ napisal/-a:
đonson napisal/-a:Zdravo!
Poveže se ti ,ker telefon deluje samo v gsm omrežju,posledično ti samo preklopi na Mobitelov MVNO,če bi bil UMTS telefon bi se ti povezal na TUŠMOBIL.
Naj ti povedo še drugi,če se motim.

Lp!
Tukaj si pa tak mimo usekal da je joj... :headbash: :koma: T-2 ma samo UMTS omrežje... :evil:


A Tušmobil ma tako GSM omrežje kot UMTS edini razlog da se stara Nokia ne poveže v omrežje je to da ne podpira novega standarda GSm omrežja in to je E-GSM... :biggrin:
Dej mi povej zakaj sem mimo vsekal,saj sem lepo napisal v postu,in pa kakšne veze ima T-2 UMTS z tem postom! :nevem:
Še enkrat: Telefon deluje samo v GSM 900,zato tudi piše na displayu MOBITEL,ker je telefon star še takrat ni podpiral tehnlogije UMTS! :greensmart:
Zato ker trdiš da se zato prekopi na MObitel ker nima Tušmobil GSM frekvence...Razlika med Mobtelovo GSM omrežjem in Tušmobilovem je v tem da Tušmobil uporablja novejšo verzijo GSM omrežja in to je EGSM in posledično stara Nokia 5110 ne podpira tega...

Ker kakor si ti napisal je blo razumljiov da ma samo UMTS omrežje Tušmobil... :headbash:

Zato sem omenil da edini opareter ki ma samo UMTS omrežje je T-2 :biggrin:
đonson

Re: NOKIA 5110 in Tušmobil

Odgovor Napisal/-a đonson »

Ok,sva se narobe razumela glede UMTS :thumbs:
Za T-2 pa vem da ima samo UMTS 2100!
Me pa zanima od kdaj naprej pa TUŠMOBIL uporablja standard E-GSM,ali že od začetka?

Lp!
Uporabniški avatar
lithium
Administrator
Administrator
Prispevkov: 2473
Pridružen: 17. Apr 2007 16:49
Telemach paket: Free2Go Revolucija
Telefon: iPhone14 Pro
Dodatni paketi: EON light(200/50net)
Kraj: Celje

Re: NOKIA 5110 in Tušmobil

Odgovor Napisal/-a lithium »

Da, že od začetka, ker so bile samo E-GSM-900 frekvence še na razpolago. Ostali 900Mhz spekter zasedata Mobitel in Simobil.
Administrator neuradnega foruma
Bajkman
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 513
Pridružen: 09. Dec 2011 11:30

Re: NOKIA 5110 in Tušmobil

Odgovor Napisal/-a Bajkman »

Evo,sem dobil dve 3310-ki. Upam, da bosta za to... :)



Hvala za nasvete, LP
Slika
Odgovori