Huawei U8850 VISION

Aparati, omrežje, pokritost s signalom
Odgovori
matek567
Novinec
Novinec
Prispevkov: 12
Pridružen: 01. Nov 2010 11:11
Telefon: nokia

Huawei U8850 VISION

Odgovor Napisal/-a matek567 »

Od danes dalje na volju tale igračka. Imajo jih na zalogi v silver barvi. Gre pa za kar zenimiv telefon: Huawei Vision z operacijskim sistemom Android Gingerbread 2.3 OS predstavlja zlitje stila in funkcij. Navdušil bo z rahlo okrivljenim zaslonom in 3D uporabniškim vmesnikom. Ohišje je iz enega kosa. Vgrajen fotoaparat z 5MP, ki vsebuje avto fokus in LED bliskavico. Telefon je zaradi svojega inovativnega dizajna prejel tudi nagrado Product design award 2012.
sepek119
Novinec
Novinec
Prispevkov: 16
Pridružen: 02. Nov 2010 10:56
Telefon: nokia

Re: Huawei U8850 VISION

Odgovor Napisal/-a sepek119 »

Sem si na hitro pogledal specifikacije telefona, meni zgleda zadeva zelo dobro, pa tudi telefon je kar se videza tiče kar uporaben, deluje tako profesionalno. Cena brez vezave 399€ ... Jim je pa v interesu cimvec prodat z aneksom... zato je pomoje tudi redna cena postavljena malce visje, kot se prodaja drugje po svetu ... Z aneksom pa je cena cisto OK ... seveda ce imas namen uporabljati TM storitve ...

http://www.tusmobil.si/mobilni-telefoni.html#m_mid194
kruljavcev
Novinec
Novinec
Prispevkov: 42
Pridružen: 15. Jul 2011 12:27
Telefon: HTC Hero

Re: Huawei U8850 VISION

Odgovor Napisal/-a kruljavcev »

Cena je močno previsoka, še posebej ob vezavi in z različnimi opcijami. Telefon je pač povprečen in več kot 280 v redni prodaji ni vreden, sploh če upoštevamo ugled znamke, ki ni ravno visok. Ob normalni ceni bi bil telefon zelo konkurenčen v določenem segmentu, tako pa se cenovno bori s precej boljšimi aparati.
matek567
Novinec
Novinec
Prispevkov: 12
Pridružen: 01. Nov 2010 11:11
Telefon: nokia

Re: Huawei U8850 VISION

Odgovor Napisal/-a matek567 »

Jaz sem ga za vikend malce sprobal. Telefon je super. Operacisjki sistem je res dober, vse je zelo enostavno. Ima zelo zelo dobro kvaliteto videa, pa tudi fotoaparat z 5MIO piksli dela zelo dobre in kvalitetne slike. Samo ohišje telefona in pa izgled je dopadljiv, touch screen zelo dober in v 3 dneh testa nisem zaznal nobenih negativnih stvari. Pa tudi cena v paketu sem mi zdi zelo dobra. Upam, da sem komu pomagal če se mogoče odloča za ta telefon. Se splača!
sepek119
Novinec
Novinec
Prispevkov: 16
Pridružen: 02. Nov 2010 10:56
Telefon: nokia

Re: Huawei U8850 VISION

Odgovor Napisal/-a sepek119 »

A je še kdo nabavil tegale Vision-a? Še kakšne informacije glede telefona? Sem računal da se bo še kdo javil s kakšno informacijo, kakšno pohvalo oz. kako oceno? Jaz sem slišal da baje dela zelo dobre slike, a je to res? Pa da je resolucija slik kar visoka, pa me zanima kako je potem pri pošiljanju MMS-ov? A so kakšne težave ali je vse normalno?
Rocky
Znanec
Znanec
Prispevkov: 391
Pridružen: 06. Jun 2011 13:51
Telefon: Huawei ideos x5
Znesek računa: 19,90

Re: Huawei U8850 VISION

Odgovor Napisal/-a Rocky »

mms itak stisne sliko. Jaz se poslužujem kar pošiljanja na email, če folk hoče prebrat MMS itak more vklopit data, tako pa tudi email dobi.
Slika
mobistar
Novinec
Novinec
Prispevkov: 1
Pridružen: 07. Dec 2012 13:26
Telefon: Huawei Vision U8850
Znesek računa: 25€

Re: Huawei U8850 VISION

Odgovor Napisal/-a mobistar »

sem uporabnik TŠM storitev 5 let, približno pol leta lastnik Huawei U8850 Vision. Nikoli nisem imel toliko težav kot zadnjih nekaj mesecev in ugotavljam ali je vzrok telefon ali omrežje. Telefon je fina igračka, lepo deluje, a vseeno vsake toliko časa zmrzne (se oglasite in ni slišati nič, naredite par fotk - greste v album stvar se ustavi) če rečem 1x na mesec se mi zgodi kaj takega, ampak potem OFF, ponovno štartaš in dela. Ni panike.
Problem je v tem, da se klic kar prekine (doma, v službi,.. se pravi na mestih kjer sem zadnjih nekaj let in prej nisem imel težav), več oseb mi je reklo (iz vseh domačih omrežij in tudi tujci), da me zelo pogosto prekinja med pogovorom. Včasih ko zavrtim številko mi samo kratko zatuli in vrže ven. Takoj ponovim in gre brez problema. Če imam vklopljen prenos podatkov potem je pogovor praktično nemogoč, se pravi imam izklopljeno vse, da bi se lahko vsaj normalno pogovarjal. Ali so mogoče težave v omrežju? Prej ko je bil še nacionalni roaming ni bilo nikjer težav, sedaj ko se vozim po državi pa tudi na relaciji med večjimi mesti obstajajo "črne" luknje kjer omrežja sploh ni oz. traja približno minuto, da ponovno najde. Ne vem kaj bi bil vzrok, sem pa zelo razočaran nad vsem tem. Ima mogoče še kdo takšne težave s telefonom?
Uporabniški avatar
soulpatch
Novinec
Novinec
Prispevkov: 11
Pridružen: 06. Dec 2012 09:02
Telefon: Samsung Galaxy S2

Re: Huawei U8850 VISION

Odgovor Napisal/-a soulpatch »

mobistar napisal/-a:sem uporabnik TŠM storitev 5 let, približno pol leta lastnik Huawei U8850 Vision. Nikoli nisem imel toliko težav kot zadnjih nekaj mesecev in ugotavljam ali je vzrok telefon ali omrežje. Telefon je fina igračka, lepo deluje, a vseeno vsake toliko časa zmrzne (se oglasite in ni slišati nič, naredite par fotk - greste v album stvar se ustavi) če rečem 1x na mesec se mi zgodi kaj takega, ampak potem OFF, ponovno štartaš in dela. Ni panike.
Problem je v tem, da se klic kar prekine (doma, v službi,.. se pravi na mestih kjer sem zadnjih nekaj let in prej nisem imel težav), več oseb mi je reklo (iz vseh domačih omrežij in tudi tujci), da me zelo pogosto prekinja med pogovorom. Včasih ko zavrtim številko mi samo kratko zatuli in vrže ven. Takoj ponovim in gre brez problema. Če imam vklopljen prenos podatkov potem je pogovor praktično nemogoč, se pravi imam izklopljeno vse, da bi se lahko vsaj normalno pogovarjal. Ali so mogoče težave v omrežju? Prej ko je bil še nacionalni roaming ni bilo nikjer težav, sedaj ko se vozim po državi pa tudi na relaciji med večjimi mesti obstajajo "črne" luknje kjer omrežja sploh ni oz. traja približno minuto, da ponovno najde. Ne vem kaj bi bil vzrok, sem pa zelo razočaran nad vsem tem. Ima mogoče še kdo takšne težave s telefonom?
To se je začel men dogajat na SGS2(kar na lepem freeze in pregrevanje na polno) ... sedaj pocasi mecem dol šit ki sem ga namestil v zadnjem mesecu, da ni kak programćić kriv ... poročam...
Remember, remember, ...
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Huawei U8850 VISION

Odgovor Napisal/-a delboy »

Bo treba izvesti test še s kakšnim drugim mobilnikom, takrat se bo vedelo, kje je dejansko težava. Morda, da se izvede tovarniška ponastavitev mobilnika :mislec:


P.S.
Preden se izvede tovarn reset, pazite, da pomembne stvari shranite na SD ali SIM.
Odgovori