Vse o Huawei Ideos X5

Aparati, omrežje, pokritost s signalom
Odgovori
Rocky
Znanec
Znanec
Prispevkov: 391
Pridružen: 06. Jun 2011 13:51
Telefon: Huawei ideos x5
Znesek računa: 19,90

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a Rocky »

Naj se ti ne mudi na 2.3.5 . Sem ga uporabljal kak teden in nisem bil zadovoljen zato sem preklopil nazaj na 2.2 in elite rom.
Slika
dolph
Novinec
Novinec
Prispevkov: 10
Pridružen: 26. Sep 2011 13:03
Telefon: HUAWEI IDEOS X5 pro

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a dolph »

Mam problem, ko sem v telefon prenesel imenik mi sedaj ko me gdo kliče ne izpisuje imen klicočih ampak samo številko...v nekaterih primerih pa mi izpiše ime...v čem je problem...hvala za odgovor..
Slika
Safre
Moderator
Moderator
Prispevkov: 800
Pridružen: 21. Jan 2009 10:55
Telefon: Galaxy S VII edge

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a Safre »

Kjer ti izpiše samo številko imaš isto številko večkrat shranjeno v imeniku ali pa seveda sploh ne ...
Slika
ervin
Novinec
Novinec
Prispevkov: 2
Pridružen: 15. Feb 2012 17:10

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a ervin »

Mi lahko kdo posreduje verzijo 2.3.5 ker na uradni strani ne morem downloudad?
lexir
Novinec
Novinec
Prispevkov: 32
Pridružen: 20. Jun 2011 22:08
Telefon: Nexus 4
Kraj: Lendava

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a lexir »

Download Huawei Android 2.3 Gingerbread Beta update for Ideos X5 U8800
•Date: 2011-11-30

The update file is named as U8800V100R001C00B517G001(Beta1.0)(Overseas Normal)(Gingerbread).zip and size of the update comes around 192.33MB


http://www.huaweidevice.com/worldwide/d ... d=NDMyODU=


Upam, da je to to. Vendar previdno-beta verzija
Odpri link in se prepričaj.

lp
nomis
Novinec
Novinec
Prispevkov: 10
Pridružen: 21. Jul 2011 18:41
Telefon: Huawei Ideos X5
Znesek računa: 0

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a nomis »

ervin napisal/-a:Mi lahko kdo posreduje verzijo 2.3.5 ker na uradni strani ne morem downloudad?
http://dev-host.org/y06
ervin
Novinec
Novinec
Prispevkov: 2
Pridružen: 15. Feb 2012 17:10

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a ervin »

leksir ta link sem že probal vendar ko klikneš download mi napiše: Sorry! This page is not available.

nomis ta link pa je pravi in deluje.

Hvala obema!
Uporabniški avatar
lithium
Administrator
Administrator
Prispevkov: 2466
Pridružen: 17. Apr 2007 16:49
Telemach paket: Free2Go Revolucija
Telefon: iPhone12
Dodatni paketi: EON light(150/50net)
Kraj: Celje

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a lithium »

Kolikor mi je znano, jo je huawei umaknil, saj je z njo še kar nekaj težav.
Meni se recimo še telefon naključno restartuje. Če jo vseeno želiš, ti jo lahko dam na forum.
Administrator neuradnega foruma
Rocky
Znanec
Znanec
Prispevkov: 391
Pridružen: 06. Jun 2011 13:51
Telefon: Huawei ideos x5
Znesek računa: 19,90

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a Rocky »

Kje bi lahko kupil ohišje za X5 oz. če se sploh da menjati?
Slika
dolph
Novinec
Novinec
Prispevkov: 10
Pridružen: 26. Sep 2011 13:03
Telefon: HUAWEI IDEOS X5 pro

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a dolph »

Pozdravljeni,
imam težavo, ki je nastala po prenosu tel. številk iz Nokie v android telefon in sicer Huawei X5. Imam problem s prikazom imen oseb, ki me kličejo in jih imam shranjene v tel. imenik. Shranjene številke sem imel v obliki +386xxxxxx, ko me je kdo klical mi je kljub temu, da sem ga imel shranjenega v tel. imenik izpisal samo telefonsko brez imena in v obliki brez +386 samo 041xxxxxx. Nato sem si uredil tel. št. v imeniku brez +386xxxx.. Od takrat mi izpisuje imena, ko me kdo kliče, je pa nastala druga težava, sedaj pa mi ne izpiše ime osebe, ko dobim sms od nekoga, ki ga imam shranjenega v imenik saj mi v sms prikaže tel. št. v obliki +386xxxxx. Mi lahko kdo pomaga rešiti ta problem..

Hvala že v naprej.
Slika
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a delboy »

Imaš morda dvojne stike? Če prav to tudi pri Androidu ne bi smela biti težava :mislec:


Lp.
Safre
Moderator
Moderator
Prispevkov: 800
Pridružen: 21. Jan 2009 10:55
Telefon: Galaxy S VII edge

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a Safre »

delboy napisal/-a:Imaš morda dvojne stike? Če prav to tudi pri Androidu ne bi smela biti težava :mislec:


Lp.
To je težava tudi na androidu - meni Desire dvojne vnose ne zna prikazati drugače kot samo številko ...
Slika
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a enpir »

pripročam, da posynkaš vse kontkate na gmail account. Greš na gmail.com (preko kompa), pobrišeš dvojne kontakte, na telefonu isto pobrišeš vse kontakte in še enkrat spustiš skozi sync in to je to... v imeniku pritisneš tipko menu, display options in tm izbereš recimo google account itd...

malo se je treba igrat
dolph
Novinec
Novinec
Prispevkov: 10
Pridružen: 26. Sep 2011 13:03
Telefon: HUAWEI IDEOS X5 pro

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a dolph »

Sem že preveril pa ne najdem dvojnih vpisov. Bom poskusil še enkrat od imena do imena....Ko sem imel v telefonu shranjene osebe s tel.št. v obliki +386xxxx mi je kljub temu da sem imel osebo shranjeno v telefonu izpisal samo številko v obliki npr. 041xxx in ni prepoznal shranjene osebe in mi ni izpisoval +386xxx. Potem sem vse tel. številke vpisal in shranil v imenik v obliki brez +386xxx pa sem problem rešil, ker mi je od takrat naprej prepoznal klicočega. ki je bil shranjen v imeniku. Je pa nastal sedaj problem ker pa mi od takrat naprej ne prepozna ko mi naprimer ta isti napiše sms sporočilo. Takrat mi pa pri pošiljatelju sms sporočila izpiše številko v obliki +386xxxx in ne prepozna imena katerega imam shranjenega pod to številko v imeniku telefona sam v obliki brez +386xxx ...za popizdit...je to sploh mogoče da to lahko zeza....nikoli nisem imel teh problemov pri prejšnjih telefonih ki niso bili android, pa sem lahko imel v katerikoli obliki shranjene tel.št....

Hvala že v naprej za odgovor če bi mi kdo znal pomagat.
Slika
lexir
Novinec
Novinec
Prispevkov: 32
Pridružen: 20. Jun 2011 22:08
Telefon: Nexus 4
Kraj: Lendava

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a lexir »

dolph,

Podoben problem imam jaz na WindosPhonu 7 HTC Mozart. Pri nas je enaka težava s tem prikazom imena klicočega in imena pošiljatelja SMSa. Sam HTC in Microsoft se tožila, da je nekaj narobe z trimestno državno kodo in da problem še ni rešen. Enake probleme imajo nekateri na na Balkanu in Skandinaviji, ker uporabljajo trimestno državno kodo.
Glede na to, da imaš ti Android mobi, mi ta napaka ni znana. Vendar jaz sem jo pri sebi rešil tako (napotki iz forumov), da sem si ustvaril dva računa za sinhronizacijo kontaktov. Enega na Gmailu in enega na WindowsLive. Na Gmailu računu imama vse stike z +386xxxx na WindowsLive računo pa vse brez državne kode 041xxxx. Vsi kontakti so mi tako dvojni v mobiju.
In to je rešilo moj problem podoben tvojemu.

Seveda, ne trdim da je to tako enako pri Androidu, ker res prvič za to slišim.

Kot je "enpir" napisal, malo se je treba igrati.
Pa veliko uspeha
Odgovori