Vse o Huawei Ideos X5

Aparati, omrežje, pokritost s signalom
Odgovori
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a delboy »

Neyaa napisal/-a:Sestra ma vse isto,pa trenutno je kr v slo:D Sem si poslala mms in dela.. Kaj potem ne stima?

A sestri deluje tudi, če si ga sama sebi pošlje? Če je uspešno izvedla test, naj ti še en krat pošlje NOV mms. Tisto, kar je bilo prej poslano oz. kar ti ni delalo, pozabi. Lahko, da se je kje kakšen podatek zbrisal pri pošiljanju mms-a oz.je bil v okvari, kar se tudi lahko zgodi :greensmart: .


Lp.
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a delboy »

delboy napisal/-a:
lithium napisal/-a:Vidim, da nas je že več z reboot problemom :mislec:
Sem pa opazil, da po rebootu vedno kar sam izključi "data access over mobile network".
Ko mi ne dela internet, potem vem, da se je vmes spet sam rebootal in izključil opcijo za data access. Čudno.

http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1201591

Dobro bi bilo izvedeti, če se to dogaja tudi tistim, kateri niso nadgradili svojega Ideosa :mislec:


Lp.

Isto se dogaja, prijatlu, pa ni nadgrajen. Toliko v vednost, da odgovorim samemu sebi :biggrin:




Lp.
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a delboy »

Avicii napisal/-a:Ali ima na voljo tudi italijanski meni?

Preveril, Ima italijanski meni.




Lp.
Uporabniški avatar
lithium
Administrator
Administrator
Prispevkov: 2466
Pridružen: 17. Apr 2007 16:49
Telemach paket: Free2Go Revolucija
Telefon: iPhone12
Dodatni paketi: EON light(150/50net)
Kraj: Celje

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a lithium »

delboy napisal/-a: Isto se dogaja, prijatlu, pa ni nadgrajen. Toliko v vednost, da odgovorim samemu sebi :biggrin:
Aha... upam da ni problem strojna oprema in da bo next firmware tole porihtal... :greenneutral:
Administrator neuradnega foruma
Rocky
Znanec
Znanec
Prispevkov: 391
Pridružen: 06. Jun 2011 13:51
Telefon: Huawei ideos x5
Znesek računa: 19,90

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a Rocky »

Sem si namestil oxygena (android 2.3.5) pa so enake težave z wifi-jem, sesuje ruter kak mu paše =)
Slika
gorccc
Novinec
Novinec
Prispevkov: 2
Pridružen: 08. Sep 2011 23:26

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a gorccc »

mene zanima ce je update b136 uraden update oz. ce s tem ko na telefon nalozim ta update unicim garancijo ker sem kao posegal v sistem. ker sem iskal update na uradni strani in ga nisem nasel. zato me je strah dol vlect update iz kr enih strani...

ce je use kul bi vprasal tut a je b136 zadnji update in kje ga lahko downloadam

lp
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a delboy »

gorccc napisal/-a:mene zanima ce je update b136 uraden update oz. ce s tem ko na telefon nalozim ta update unicim garancijo ker sem kao posegal v sistem. ker sem iskal update na uradni strani in ga nisem nasel. zato me je strah dol vlect update iz kr enih strani...

ce je use kul bi vprasal tut a je b136 zadnji update in kje ga lahko downloadam

lp

To, kar je tukaj, je uradno, za ostalo pa ne ti znal povedati, vendar miskim, da ko boš hotel stvar dati na servis, boš enostavno vrnil stvar na isto ;)

http://www.huaweidevice.com/worldwide/p ... 3745&tab=0



Lp.
gorccc
Novinec
Novinec
Prispevkov: 2
Pridružen: 08. Sep 2011 23:26

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a gorccc »

delboy napisal/-a:
gorccc napisal/-a:mene zanima ce je update b136 uraden update oz. ce s tem ko na telefon nalozim ta update unicim garancijo ker sem kao posegal v sistem. ker sem iskal update na uradni strani in ga nisem nasel. zato me je strah dol vlect update iz kr enih strani...

ce je use kul bi vprasal tut a je b136 zadnji update in kje ga lahko downloadam

lp

To, kar je tukaj, je uradno, za ostalo pa ne ti znal povedati, vendar miskim, da ko boš hotel stvar dati na servis, boš enostavno vrnil stvar na isto ;)

http://www.huaweidevice.com/worldwide/p ... 3745&tab=0



Lp.
Hvala za odgovor!

Ker ko sem par let nazaj mel SE k850i sem ga cisto sprogramiral preko programa Davinci in bi ga na servisu gladko zavrnili, ker bi pomoje pogruntal da sem saril po sistemu.. Ampak je bil telefon na koncu garancije tako da me je itak bk :biggrin:

Opazam pa da folk nenormalno updejta tele Ideose X5.. Sicer nevem kako je pravilen izraz za to - rootanje, updatanje, flashanje.... In me res zanima ce s tem unicis garancijo... Ce pravis da ce bi slucajno moral na servis, bi dal original firmware gor.. mislis da ne bi vedeli?
Uporabniški avatar
lithium
Administrator
Administrator
Prispevkov: 2466
Pridružen: 17. Apr 2007 16:49
Telemach paket: Free2Go Revolucija
Telefon: iPhone12
Dodatni paketi: EON light(150/50net)
Kraj: Celje

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a lithium »

rootanje=Izničiš garancijo. Rootanje pomeni, da lahko na telefonu poganjaš programe z najvišjimi privilegiji in spreminjaš nastavitve samega OS.
updatanje=flashanje; Nalaganje višje verzije OS ali popravkov zanj. Z uradnimi popravki ti garancija seveda ostane.

Sicer pa je s prihodom android telefonov updatanje pogosta praksa ;)
Administrator neuradnega foruma
Titan
Novinec
Novinec
Prispevkov: 1
Pridružen: 27. Sep 2011 22:10
Telefon: ideos x5

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a Titan »

Pozdravljeni, mene zanima ali na x5 res ne deluje alarm, če je telefon izkolpljen? Zdi se mi čudno, ampak, če je izklopljen mi ne zvoni, sicer pa je tel. super.
urby20
Novinec
Novinec
Prispevkov: 19
Pridružen: 14. Sep 2011 19:20

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a urby20 »

Na nobenem pametnem telefonu budilka ne deluje ob ugasnjenem telefonu, ker to je namreč popolnoma ista stvar kot računalnik (procesor, ram,...).
Slika
Deky_
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2391
Pridružen: 14. Avg 2007 08:57
Telefon: Samsung Galaxy S23u.
Kraj: Postojna

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a Deky_ »

Titan napisal/-a:Pozdravljeni, mene zanima ali na x5 res ne deluje alarm, če je telefon izkolpljen? Zdi se mi čudno, ampak, če je izklopljen mi ne zvoni, sicer pa je tel. super.
Bilo ker telefon ki ma opareciski sistem oz pametni telefon ..alarma ne deluje če je telefon izklopljen..Tko da ni nič narobe s tvojim telefonom.. :thumbs:
Uporabniški avatar
SvetIdej
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2924
Pridružen: 26. Jul 2010 09:55
Telefon: Nexus 5
Kontakt:

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a SvetIdej »

Na Symbianu deluje budilka, če imaš izklopljen telefon.
Slika
Koral65
Novinec
Novinec
Prispevkov: 3
Pridružen: 29. Jul 2011 12:45
Telefon: Huawei Ideos X5

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a Koral65 »

LP
Na mojem Huaweiu je naenkrat kr signal crknil (noče se povezat na omrežje...). Sem ze nalozil drugi rom + org rom in nikoli ni delalo. Ga bodo vzeli v garancijo? Moram to v tusmobil odnest al km drgam?
Hvala
Uporabniški avatar
tado
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 997
Pridružen: 14. Nov 2007 11:05
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Alcatel Idol 3 4.7
Znesek računa: 7 €
Kraj: Perth (Scotland)/Kranj

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a tado »

Menjava ROM-ov ni dovoljena, torej garancija ne velja. Lahko prineseš na servis ali pošlješ na Teleray.
Slika
Odgovori