Vse o Huawei Ideos X5

Aparati, omrežje, pokritost s signalom
Odgovori
bamby
Novinec
Novinec
Prispevkov: 13
Pridružen: 07. Nov 2011 20:04
Telefon: ideos x5 pro
Znesek računa: 20€

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a bamby »

mi lahko prosim kdo pomaga!! sem nov uporabnik ideosa x5pro in s tem tudi androida. mogoče bo zvenelo smešno, ampak ko sem vstavil drugo sim kartico v telefon, so mi ostali vsi kontakti iz kartice ki sem jo prej uporabljal v aparatu in jih nikakor ne znam izbrisat. razen enega po enega, kar pa je hudo zamudno, saj jih je ogromno. torej rabim navodilo kako se v ideosu zbriše kontakte.

pa še to...kaj pomeni ''internal sd card''? mislim, da mi je kontakte skopiralo tudi tja.

nalepša hvala za pomoč.
Uporabniški avatar
lithium
Administrator
Administrator
Prispevkov: 2473
Pridružen: 17. Apr 2007 16:49
Telemach paket: Free2Go Revolucija
Telefon: iPhone14 Pro
Dodatni paketi: EON light(200/50net)
Kraj: Celje

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a lithium »

A imaš imenik sinhroniziran z gmail accountom? Ker so se ti potem kontakti prenesli na gmail, zato jih vidiš tudi z drugo sim kartico. Brišeš jih lahko potem kar na gmailu.
Administrator neuradnega foruma
bamby
Novinec
Novinec
Prispevkov: 13
Pridružen: 07. Nov 2011 20:04
Telefon: ideos x5 pro
Znesek računa: 20€

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a bamby »

možno ja, ker kot prvi kontakt je prav moj gmail naslov. ampak, a ne bi moral potem te kontakte videt tudi na gmailu, recimo na računalniku? sorry za mojo nevednost.
bamby
Novinec
Novinec
Prispevkov: 13
Pridružen: 07. Nov 2011 20:04
Telefon: ideos x5 pro
Znesek računa: 20€

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a bamby »

ja, res so na gmailu kontakti. a jih lahko brišem kar na kompu, in se bo stvar potem sinhronizirala z telefonom?
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a delboy »

bamby napisal/-a:ja, res so na gmailu kontakti. a jih lahko brišem kar na kompu, in se bo stvar potem sinhronizirala z telefonom?

Lahko, potem greš recimo pod nastavitve/računi in sinhronizacija/gmail račun, zadržiš prst ali pa pritski samo, da se ti odpre nov meni, kjer te bo povprašalo,kaj želiš sinhronizirati.Če pa imaš avtomatični sync,potem bo to samodejno izvedeno.



Lp.
bamby
Novinec
Novinec
Prispevkov: 13
Pridružen: 07. Nov 2011 20:04
Telefon: ideos x5 pro
Znesek računa: 20€

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a bamby »

rešeno. super hvala fantje!!! :))
bamby
Novinec
Novinec
Prispevkov: 13
Pridružen: 07. Nov 2011 20:04
Telefon: ideos x5 pro
Znesek računa: 20€

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a bamby »

a ve kdo, če je že na voljo nadgradnja androida na novejšo verzijo za ideos pro?? so jo obljubljali za konec oktobra.
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a delboy »

bamby napisal/-a:a ve kdo, če je že na voljo nadgradnja androida na novejšo verzijo za ideos pro?? so jo obljubljali za konec oktobra.

So obljubili, vendar ob enem tudi mal spremenili zadeve, nekje do konca meseca bodo nadgradnje namenjene za določene države, druge pa pridejo na vrsto čez par tednov :headbash:


So pa ob enem obljubili, da nadgradnja zagotovo bo :diploma:


Lp.
bamby
Novinec
Novinec
Prispevkov: 13
Pridružen: 07. Nov 2011 20:04
Telefon: ideos x5 pro
Znesek računa: 20€

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a bamby »

ok. tnx za info.
dman
Novinec
Novinec
Prispevkov: 22
Pridružen: 22. Apr 2011 19:05
Telefon: Ideos X5 pro
Kraj: Novo mesto

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a dman »

Živio,

Nabavil sem tale Ideos x5 pro. Nato sem vstavil SD kartico 2GB iz svoje nokie, vendar jo Ideos ne registrira oz zazna. Poizkusil sem kartico od kolega, ki ima Androida, pa kartico zazna. On ima katrico z malo oznako HC, moja pa te oznake nima. Je kriva ta oznaka, ali kakšna oblika map na kartici ipd?

Hvala za odg.
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a delboy »

dman napisal/-a:Živio,

Nabavil sem tale Ideos x5 pro. Nato sem vstavil SD kartico 2GB iz svoje nokie, vendar jo Ideos ne registrira oz zazna. Poizkusil sem kartico od kolega, ki ima Androida, pa kartico zazna. On ima katrico z malo oznako HC, moja pa te oznake nima. Je kriva ta oznaka, ali kakšna oblika map na kartici ipd?

Hvala za odg.

Da ti ni morda kartica zaklenjena? Dej poizkusi za vsak slučaj na računalniku preko adapterja odkleniti kartico, če je morda zaklenjena.


Lp.
Infidel
Novinec
Novinec
Prispevkov: 12
Pridružen: 30. Nov 2011 18:14

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a Infidel »

Lp, glede na to, da je na voljo Android 2.3 za Ideos X5; a ga je že kdo probal in kako deluje. Se pojavljajo kakšne napake?
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a delboy »

Infidel napisal/-a:Lp, glede na to, da je na voljo Android 2.3 za Ideos X5; a ga je že kdo probal in kako deluje. Se pojavljajo kakšne napake?

Kje si zasledil, da je že navoljo :?:



Lp.
Infidel
Novinec
Novinec
Prispevkov: 12
Pridružen: 30. Nov 2011 18:14

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a Infidel »

Na Facebook strani Huawei Device so objavili. Še povezava http://www.huaweidevice.com/worldwide/d ... NDMyODU%3D . Pišejo pa, da je to beta in da bodo stabilno verzjijo izdali 30. decembra.
dman
Novinec
Novinec
Prispevkov: 22
Pridružen: 22. Apr 2011 19:05
Telefon: Ideos X5 pro
Kraj: Novo mesto

Re: Vse o Huawei Ideos X5

Odgovor Napisal/-a dman »

delboy napisal/-a:
dman napisal/-a:Živio,

Nabavil sem tale Ideos x5 pro. Nato sem vstavil SD kartico 2GB iz svoje nokie, vendar jo Ideos ne registrira oz zazna. Poizkusil sem kartico od kolega, ki ima Androida, pa kartico zazna. On ima katrico z malo oznako HC, moja pa te oznake nima. Je kriva ta oznaka, ali kakšna oblika map na kartici ipd?

Hvala za odg.

Da ti ni morda kartica zaklenjena? Dej poizkusi za vsak slučaj na računalniku preko adapterja odkleniti kartico, če je morda zaklenjena.


Lp.
Ne. Kartice nisem imel zaklenjene nikoli. Nekako predvidevam da bo treba novo z oznako HC.
Lp
Odgovori