Google Nexus S

Aparati, omrežje, pokritost s signalom
Uporabniški avatar
lithium
Administrator
Administrator
Prispevkov: 2466
Pridružen: 17. Apr 2007 16:49
Telemach paket: Free2Go Revolucija
Telefon: iPhone12
Dodatni paketi: EON light(150/50net)
Kraj: Celje

Re: Google Nexus S

Odgovor Napisal/-a lithium »

Telefone nabavljajo v tujini. Če ti crkne, ga tudi pošljejo na servis v tujino. Verjetno ima telefon v državi, kjer ga nabavljajo 12 mesečno garancijo, posledično je tako dolga tudi pri nas.
Administrator neuradnega foruma
KarEn
Novinec
Novinec
Prispevkov: 12
Pridružen: 09. Jan 2011 12:40
Telemach paket: Premium EU+dod.SIM
Telefon: LG G4 H815 Permium
Dodatni paketi: Brezmejni internet 24ur
Znesek računa: 24,80

Re: Google Nexus S

Odgovor Napisal/-a KarEn »

Pri Mobisvetu sem kupil 3 telefone. Dva sta delala brez problemov, s tretjim pa nisem imel take sreče. Crknil mi je 2 meseca pred iztekom garancije (zaslon) in potem se je začelo. Najprej mi je en nadut gospod povedal, da kam bi pa prišli, če bi vsi prinesli popravit telefon ravno pred iztekom garancije pa take. Potem so mi rekli, da bo servis itak zavrnili popravilo in da jim bom moral plačat 50€ manipulativnih stroškov,... Vseeno sem vztrajal, da ga naj pošlejo na servis in zadevo so na servisu popravili (vsaj na servisu so bili korektni). Potem pa spet v mobisvetu poslušat pravlice, da kako srečo sem imel pa take. Mobisvet - NE HVALA! Prihranek v € ni vreden živcev!

Pa se link na Alterju, preberi malo poste uporabnika Mobisvet :headbash:
http://www.alter.si/tabla/showflat.php/ ... art/7/vc/1
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Google Nexus S

Odgovor Napisal/-a delboy »

lithium napisal/-a:Telefone nabavljajo v tujini. Če ti crkne, ga tudi pošljejo na servis v tujino. Verjetno ima telefon v državi, kjer ga nabavljajo 12 mesečno garancijo, posledično je tako dolga tudi pri nas.

Mislim, da oni zadeve urejajo z Avstrijo, tako da dvomim, da je tam garancija manjša, kakor pri nas :greensmart:


Lp.
Deky_
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2391
Pridružen: 14. Avg 2007 08:57
Telefon: Samsung Galaxy S23u.
Kraj: Postojna

Re: Google Nexus S

Odgovor Napisal/-a Deky_ »

Tut sam odsvetujem nakup v Mobisvet..ko vidim kak se obnašajo na forumih in izdajajo osebne podatke...Tko da če ne želiš težav raje kupi kje drugje... ;)
Uporabniški avatar
Azzil
Moderator
Moderator
Prispevkov: 295
Pridružen: 27. Jul 2007 12:59
Telefon: Samsung Galaxy SII
Dodatni paketi: Brezmejni internet 24ur
Znesek računa: 8€

Re: Google Nexus S

Odgovor Napisal/-a Azzil »

Jaz sem kupil Motorolo Milestone v Mobitelovi e-trgovini in morem rečt, da so naredili korak dlje, kot ostali.

Dve urci po naročilu so me poklicali, če mi posnamejo gor nastavitve od Mobitela, ali če ga bom uporabljal v drugem omrežju.
Par dni po dostavi so me poklicali, če sem zadovoljen in če telefon dela, tako kot je bilo obljubljeno..

V glavnem.. omg, wow! :D


jah, žal je sedaj na servisu, ker je desna stran touch-screena crknila. Upam, da čimprej zrihtajo, ker pogrešam tipkovnico.. :)


Samo tolko.. morem pohvalit.. :)
... je zame arest azil, je zame arrest azzil, je zame arest azil???
Slika
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Google Nexus S

Odgovor Napisal/-a delboy »

Azzil napisal/-a:Jaz sem kupil Motorolo Milestone v Mobitelovi e-trgovini in morem rečt, da so naredili korak dlje, kot ostali.

Dve urci po naročilu so me poklicali, če mi posnamejo gor nastavitve od Mobitela, ali če ga bom uporabljal v drugem omrežju.
Par dni po dostavi so me poklicali, če sem zadovoljen in če telefon dela, tako kot je bilo obljubljeno..

V glavnem.. omg, wow! :D


jah, žal je sedaj na servisu, ker je desna stran touch-screena crknila. Upam, da čimprej zrihtajo, ker pogrešam tipkovnico.. :)


Samo tolko.. morem pohvalit.. :)

Tako se streže prodaja v polnem smislu besede :thumbs:


Lp.
Sova
Novinec
Novinec
Prispevkov: 26
Pridružen: 06. Apr 2011 19:06
Telefon: Nokia XYZ :-\

Re: Google Nexus S

Odgovor Napisal/-a Sova »

Uf, super ste! ... Res! ... Tale forum je ena najboljših zadevc, na katero sem v zadnjih nekaj mesecih naletel med sprehajanjem po netu ... Vsem se še 1x najlepše zahvaljujem za kakovostne odgovore! ... :thumbs: ... Upam, da bom lahko tudi sam kdaj komu pomagal z nasvetom.

Ker imam še nekaj vprašanj, sem se z njimi kar direktno obrnil na MobiSvet ... Tekom naslednjih dni pričakujem njihov odgovor! Potem se bom pa odločil, kje bom opravil nakup.

Po drugi strani so mi pa tistile Huawei-ji precej zanimivi. - Kolikor sem bral, imajo baje stock Android!!!!! Nakup modela X6 bi bil torej vreden premisleka (seveda, če ga bo TM imel v ponudbi) ... Bom prespal, in vse skupaj temeljito premislil.

@Azzil, @delboy: Da so pri Mobitelu resnično prijazni, lahko tudi sam pritrdim. Ena kratka zgodbica: pred časom sem spremljal prijateljico v enega izmed Ljubljanskih Mobitelovih centrov. Medtem, ko sem čakal, da je ona uredila stvari, sem cca. se 5min sprehajal po centru in si ogledoval njihovo ponudbo. V teh 5min. so me vsaj 3 Mobitelove agentke povprašale, če mi lahko kakorkoli pomagajo. Sam sem se jim prijazno zahvalil, in jim pojasnil, da čakam kolegico. Nakar so mi ponudile čaj, kavo in pecivo ... Neverjetno, kljub temu, da jim nisem imel namena prinesti kakršenkoli zaslužek, so bile do mene nenormalne prijazne. Resnično pozitivna izkušnja ... (In tisti dan sigurno niso imeli nobene otvoritve ali kakršnkoli slavnostni dogodek.) ... Če bi imeli še naprej zanimive in ugodne pakete storitev, bi bil verjetno še naprej njihova stranka.
Uporabniški avatar
lithium
Administrator
Administrator
Prispevkov: 2466
Pridružen: 17. Apr 2007 16:49
Telemach paket: Free2Go Revolucija
Telefon: iPhone12
Dodatni paketi: EON light(150/50net)
Kraj: Celje

Re: Google Nexus S

Odgovor Napisal/-a lithium »

Sova napisal/-a:Uf, super ste! ... Res! ... Tale forum je ena najboljših zadevc, na katero sem v zadnjih nekaj mesecih naletel med sprehajanjem po netu ... Vsem se še 1x najlepše zahvaljujem za kakovostne odgovore! ... :thumbs: ... Upam, da bom lahko tudi sam kdaj komu pomagal z nasvetom.
:thumbs:

Potem pa sporoči, kako se boš odločil glede mobisveta.
Administrator neuradnega foruma
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Google Nexus S

Odgovor Napisal/-a delboy »

Sova napisal/-a:Uf, super ste! ... Res! ... Tale forum je ena najboljših zadevc, na katero sem v zadnjih nekaj mesecih naletel med sprehajanjem po netu ... Vsem se še 1x najlepše zahvaljujem za kakovostne odgovore! ... :thumbs: ... Upam, da bom lahko tudi sam kdaj komu pomagal z nasvetom.
:thumbs: :nazdravje:
Po drugi strani so mi pa tistile Huawei-ji precej zanimivi. - Kolikor sem bral, imajo baje stock Android!!!!! Nakup modela X6 bi bil torej vreden premisleka (seveda, če ga bo TM imel v ponudbi) ... Bom prespal, in vse skupaj temeljito premislil.
Nekje jeseni je že pričakovati naslednika X6, ali bo zadržal isto ime ali kakšno drugo izpeljanko se še ne ve, ve pa se da bo kvaliteta izdelave ohišja, nekje korak višja.
@Azzil, @delboy: Da so pri Mobitelu resnično prijazni, lahko tudi sam pritrdim. Ena kratka zgodbica: pred časom sem spremljal prijateljico v enega izmed Ljubljanskih Mobitelovih centrov. Medtem, ko sem čakal, da je ona uredila stvari, sem cca. se 5min sprehajal po centru in si ogledoval njihovo ponudbo. V teh 5min. so me vsaj 3 Mobitelove agentke povprašale, če mi lahko kakorkoli pomagajo. Sam sem se jim prijazno zahvalil, in jim pojasnil, da čakam kolegico. Nakar so mi ponudile čaj, kavo in pecivo ... Neverjetno, kljub temu, da jim nisem imel namena prinesti kakršenkoli zaslužek, so bile do mene nenormalne prijazne. Resnično pozitivna izkušnja ... (In tisti dan sigurno niso imeli nobene otvoritve ali kakršnkoli slavnostni dogodek.) ... Če bi imeli še naprej zanimive in ugodne pakete storitev, bi bil verjetno še naprej njihova stranka.

Se trudijo, nimamo kaj za zdaj oporekati, tudi sam sem že v času poletja pojedel kakšen gratis sladoled lučko ter spil kokakolo :biggrin: , vendar vsakič me ob takšnih gratis variantah, spreleti ena prigoda oz. debata s frendom iz pred parih let in sicer frend ima svoj kafič in sem mu en krat ob debati razlagal ves navdušen, kako sem v Avstriji, kjerkoli sem bil, ob naročilu kave Lavazza, skoraj vedno sem zraven prejel piškot tak in drugačen in čokolado v posebej dizajnirani šalci na posebnem pladnju s pritičkom, torej ni, da ni bilo, pri nas pa prejel samo zgolj skodelo s pravtako odlično kavo Lavazza.

Debata je potekala nekako takole:

-Frend me je samo poslušal ter me na koncu samo še vprašal: "Koliko si pa plačal kavo?"

-Jaz mu odgovorim: "2,5€ (Pri nas je takrat bila okrog 1€) ."

- Frend pa: "No vidiš, za to ceno, če si pripravljen, mi jo lahko plačaš tudi tukaj, ti ponudim enako in po postrežbi, se od tebe odmaknem tako, da mi ne vidiš hrbta."
-Jaz pa samo še v :koma: in dejal, da ima prav.


Lp.
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Google Nexus S

Odgovor Napisal/-a delboy »

delboy napisal/-a:
lithium napisal/-a:Telefone nabavljajo v tujini. Če ti crkne, ga tudi pošljejo na servis v tujino. Verjetno ima telefon v državi, kjer ga nabavljajo 12 mesečno garancijo, posledično je tako dolga tudi pri nas.

Mislim, da oni zadeve urejajo z Avstrijo, tako da dvomim, da je tam garancija manjša, kakor pri nas :greensmart:


Lp.

Kot zanimivost lahko še povem, da recimo v Angliji za Nexus S je garancija 12 mesecev, cena okrog 530€ medtem ko pa je pri nas 24 mesecev :biggrin:

Nov upgrade 2.3.4 omogoča tudi delovanje preko IPv6 :thumbs:

Lp.


Lp.
Eri
Novinec
Novinec
Prispevkov: 2
Pridružen: 17. Maj 2011 09:07

Re: Google Nexus S

Odgovor Napisal/-a Eri »

Pozdrav.

Tudi sam se odločam za Nexus S in tudi meni je v oči padla ponudba mobisveta, ker je zares ugodna.
Že par dni premišljujem, prebral sem tudi nekaj mnenj o tem prodajalcu, in čeprav ne verjamem ravno vsakomur, ki se ima kej potožiti, vseeno ne vem če sem prava stranka za pravno osebo, ki je sposobna izjav tega tipa:

http://www.alter.si/tabla/showthreaded. ... age/0/vc/1

Nevem.
Uporabniški avatar
tado
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 997
Pridružen: 14. Nov 2007 11:05
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Alcatel Idol 3 4.7
Znesek računa: 7 €
Kraj: Perth (Scotland)/Kranj

Re: Google Nexus S

Odgovor Napisal/-a tado »

Na alterju so dogaja svašta. Jaz sem nekajkrat naročil pri Mobisvetu in ni bilo težav.
Slika
Eri
Novinec
Novinec
Prispevkov: 2
Pridružen: 17. Maj 2011 09:07

Re: Google Nexus S

Odgovor Napisal/-a Eri »

Vrjamem, da ni bilo težav. In sploh ne dajem prav nobeni od strank v sporu na dotičnem furumu.
Mislim pa, da bi morala pravna oseba, ne glede na provokacije obdržati nek nivo izražanja, pa četudi na nekem levem forumu.

Samo moje mnenje.
Uporabniški avatar
tado
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 997
Pridružen: 14. Nov 2007 11:05
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Alcatel Idol 3 4.7
Znesek računa: 7 €
Kraj: Perth (Scotland)/Kranj

Re: Google Nexus S

Odgovor Napisal/-a tado »

To drži.
Slika
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Google Nexus S

Odgovor Napisal/-a delboy »

Sova napisal/-a: @Delboy: Ko si že ravno omenil SGS2, te želim vprašati, če mogoče veš, kdaj bo SGS2 na voljo pri Tušmobilu - seveda v redni prodaji in po subvenvionirani ceni? (Kajti SGS2 je še dražji od Nexus S. Pa že Nexus S ni ravno poceni. Ta cenovna primerjava je mišljena za i9100 vs. i9023).
Vprašaj me v petek, čez dva dni :greensmart:


Lp.
Odgovori