LG optimus 2X ali Nokia N8

Aparati, omrežje, pokritost s signalom
Odgovori
dovla3
Novinec
Novinec
Prispevkov: 1
Pridružen: 02. Maj 2011 21:04
Telefon: Samsung b2100

LG optimus 2X ali Nokia N8

Odgovor Napisal/-a dovla3 »

Pozdravljeni,

trenutno sem nov na tem forumu, vendar ga spremljam že nekaj časa, sedaj pa rabim pomoč. Trenutno mi ravno poteče aneks in se odločam za nakup novega telefona, in izbira sta mi LG optimus 2x ali Nokia N8. Sedaj me zanima vaše mnenje/izkušnje, saj oba telefona poznam več ali manj do potankosti, vendar se enostavno nemorem odločiti, tako da prosim za pomoč :help:

Lp
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: LG optimus 2X ali Nokia N8

Odgovor Napisal/-a delboy »

Symbian ^3 je v primerjavi z Androidom prav smešen, govorim iz lastnih izkušenj, dovolj da omenim funkcijo Wi-Fi HOT SPOT, ki je pri Nokiji neznani pojem, da ne omenjam zmrzovanja telefona, kateri sta najmanj dva kolega beležila pri Nokiji z navedenim OS, katerega ima N8.

Je pa res, da je navigacija pri Nokiji zmaga.

Lp.
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: LG optimus 2X ali Nokia N8

Odgovor Napisal/-a enpir »

ej ej, jst mam na E72 wifi hot spot tko da tud na Symbianu dela ;D
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: LG optimus 2X ali Nokia N8

Odgovor Napisal/-a delboy »

Pa si poizkusi hot spot naštimat na OS Symbian ^3 :greensmart:

Tolk je dober ta OS v navedenem telefonu, da bo Nokia začela ponujati v novejših telefonih nov Symbian, ki glasi na ime ANNA, pol vemo kok je ura :joint:


Lp.
somebody
Novinec
Novinec
Prispevkov: 44
Pridružen: 26. Dec 2010 12:05
Telefon: xperia ray
Dodatni paketi: internet 24ur

Re: LG optimus 2X ali Nokia N8

Odgovor Napisal/-a somebody »

A je res, da Nokie najbolje lovijo signal. Nameravam kupiti Nokio N8 ravno zaradi tega. Baje, da bo Nokia N8 imela možnost nadgradnje OS Symbiana ^3 na Symbian ANNA. Meni osebno se Symbian ne zdi slab pač navajen sem na njega in mi je preprost. Za kmeta pač. Fanj bi blo, da bi bil boljši browser, kar pa ANNA baje ima. Bolj me zanima, da zelo dobro lovi signal, ker sem ravno na meji za UMTS. Če poznate kakšen dober aparat kateri dobro lovi signal se priporočam.

Lp

PS.: Deky_ hvala za namig glede SIM kartice in brezmejnega interneta 24UR. Sem že nabavu. Hvala še enkrat.
Slika
Uporabniški avatar
tado
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 997
Pridružen: 14. Nov 2007 11:05
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Alcatel Idol 3 4.7
Znesek računa: 7 €
Kraj: Perth (Scotland)/Kranj

Re: LG optimus 2X ali Nokia N8

Odgovor Napisal/-a tado »

Jaz bi dal glas LG-ju. Predvsem zaradi teh. lastnosti. Čeprav tudi Nokia ni slaba izbira.
Slika
Odgovori