Težave GSM/UMTS

Aparati, omrežje, pokritost s signalom
Odgovori
dman
Novinec
Novinec
Prispevkov: 22
Pridružen: 22. Apr 2011 19:05
Telefon: Ideos X5 pro
Kraj: Novo mesto

Težave GSM/UMTS

Odgovor Napisal/-a dman »

Živio vsem,

Sem se sedaj registriral, čeprav že dolgo spremljam vaš forum. Je zelo zanimiv. :thumbs:
Imam pa eno vprašanje...
Na našem območju se nekaj čudnega dogaja z omrežjem... Kadar imam vklopljen Dvojni način se fon poveže na 3G, dobi poln signal, telefon postane nedosegljiv, ne dela internet, niti klicat se ne da. :ne: To se vedno ne dogaja, ampak traja nekaj dni potem pa je spet normalno. Če pa imam vklopljen samo GSM pa ni težav. :confused: Sem pa preveril tudi na drugem telefonu. To sem tudi prijavil, pa mi niso znali pomagat. :hudajeza: Se to komu to dogaja?

Lp!
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: Težave GSM/UMTS

Odgovor Napisal/-a enpir »

katera lokacija?
dman
Novinec
Novinec
Prispevkov: 22
Pridružen: 22. Apr 2011 19:05
Telefon: Ideos X5 pro
Kraj: Novo mesto

Re: Težave GSM/UMTS

Odgovor Napisal/-a dman »

Dolenjska, Otočec
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: Težave GSM/UMTS

Odgovor Napisal/-a enpir »

kadar se ti pojavi napaka, pisi na info@tusmobil.si z vsemi podatki (naročniški podatki, točna lokacija in opis napake) pa bodo preverili, lahko da je kaka napaka na bazni postaji ki pokriva to območje...
Uporabniški avatar
SvetIdej
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2924
Pridružen: 26. Jul 2010 09:55
Telefon: Nexus 5
Kontakt:

Re: Težave GSM/UMTS

Odgovor Napisal/-a SvetIdej »

dman napisal/-a:Dolenjska, Otočec
Problem je verjetno, da loviš iz bazne postaje Krka. Tam je pa samo UMTS 2100. Me zanima zakaj v NMju nočejo 3 bazne prešaltat na UMTS 900/2100...

Pa tudi pri Otočcu je lokacija, kjer včasih izgine Tušev signal oziroma je 1/5. Že 3 leta čakam na bazno tam :biggrin:
Slika
JtS®
Znanec
Znanec
Prispevkov: 354
Pridružen: 28. Avg 2008 22:19

Re: Težave GSM/UMTS

Odgovor Napisal/-a JtS® »

Jaz (pa še mnogo mojih sokrajanov) samo upam, da bodo še letos (obljuba o veliki pokritosti UMTS) še pr nm uklopl kakršnkoli UMTS (NE1545), saj bi se to splačalo tudi njim, ker bi več uporabljali mobilni internet (nekateri ne morejo dobiti xDSL, da o čem drugem sploh ne govorim)...
dman
Novinec
Novinec
Prispevkov: 22
Pridružen: 22. Apr 2011 19:05
Telefon: Ideos X5 pro
Kraj: Novo mesto

Re: Težave GSM/UMTS

Odgovor Napisal/-a dman »

Danes je delalo vse normalno, lahko pa ze jutr crkne... Pa bo spet "Ni omrežja" Mimogrede, kje pa so bazne tu na nasem koncu?
JtS®
Znanec
Znanec
Prispevkov: 354
Pridružen: 28. Avg 2008 22:19

Re: Težave GSM/UMTS

Odgovor Napisal/-a JtS® »

Odgovori