LG GT540 SWIFT

Aparati, omrežje, pokritost s signalom
jaguar456
Novinec
Novinec
Prispevkov: 4
Pridružen: 25. Avg 2010 19:49
Telefon: LG GT540 SWIFT

LG GT540 SWIFT

Odgovor Napisal/-a jaguar456 »

Nameravam si kupiti novi telefon in sicer LG GT540 SWIFT, zanima me predvsem mnenje uporabnikov in a so zadovoljni z telefonom ter dobre in slabe lastnosti telefona.
Hvala.
Deky_
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2391
Pridružen: 14. Avg 2007 08:57
Telefon: Samsung Galaxy S23u.
Kraj: Postojna

Re: LG GT540 SWIFT

Odgovor Napisal/-a Deky_ »

jst ga mam teden dni in sem zlo zadovoljen z njim slabih lasnosti še nisem našel.. ;)

evo še video predstavitev telefona če še nisi gledal..



edit: edina slabost ki sem se je sedaj spomnil ob močni sončni svetlobi je slaba vidlivost na zaslon drugače je ok... :thumbs:
jaguar456
Novinec
Novinec
Prispevkov: 4
Pridružen: 25. Avg 2010 19:49
Telefon: LG GT540 SWIFT

Re: LG GT540 SWIFT

Odgovor Napisal/-a jaguar456 »

Hvala Deky_, še nekaj bi vprašal a je res samo angleški jezik in a se da nadgraditi na android 2.1.
LukaSLO
Novinec
Novinec
Prispevkov: 17
Pridružen: 24. Jul 2010 20:30
Telefon: Samsung Galaxy S

Re: LG GT540 SWIFT

Odgovor Napisal/-a LukaSLO »

Slovenskega jezika ni, trenutno mata od Androida slovenske menije sm Špica in Galaxy S. Tudi jaz sem si enkrat pogledal ta telefon v centru in moram reči, da je dober. Sem pa malo skeptičen do kvalitete LG (pač slabe izkušnje).
Deky_
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2391
Pridružen: 14. Avg 2007 08:57
Telefon: Samsung Galaxy S23u.
Kraj: Postojna

Re: LG GT540 SWIFT

Odgovor Napisal/-a Deky_ »

Res da ni slovenskega jezika..zato pa je Hrvaški jezik če ga razumeš in znaš brat nastaviš na hrvaški jezik kot sem jst naredil...
Deky_
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2391
Pridružen: 14. Avg 2007 08:57
Telefon: Samsung Galaxy S23u.
Kraj: Postojna

Re: LG GT540 SWIFT

Odgovor Napisal/-a Deky_ »

LukaSLO napisal/-a:Slovenskega jezika ni, trenutno mata od Androida slovenske menije sm Špica in Galaxy S. Tudi jaz sem si enkrat pogledal ta telefon v centru in moram reči, da je dober. Sem pa malo skeptičen do kvalitete LG (pač slabe izkušnje).
Skeptičen si do znamke LG..A v profilu pa maš da uporabljaš LG Telefon :confused: :greensmart:
LukaSLO
Novinec
Novinec
Prispevkov: 17
Pridružen: 24. Jul 2010 20:30
Telefon: Samsung Galaxy S

Re: LG GT540 SWIFT

Odgovor Napisal/-a LukaSLO »

Deky_ napisal/-a:
LukaSLO napisal/-a:Slovenskega jezika ni, trenutno mata od Androida slovenske menije sm Špica in Galaxy S. Tudi jaz sem si enkrat pogledal ta telefon v centru in moram reči, da je dober. Sem pa malo skeptičen do kvalitete LG (pač slabe izkušnje).
Skeptičen si do znamke LG..A v profilu pa maš da uporabljaš LG Telefon :confused: :greensmart:
Res je, ampak zelo slabe izkušnje z njim, zato samo počakam na konec pogodbe :biggrin: . Prej si pa ne mislim delat dodatnih stroškov.
nejcov
Novinec
Novinec
Prispevkov: 1
Pridružen: 26. Sep 2010 12:26
Telefon: lg gt540

Re: LG GT540 SWIFT

Odgovor Napisal/-a nejcov »

tudi jaz imam omenjeni aparat na "vesolje". Ker nisem ravno ekspert za Android ,sem rabil kar dober mesec da sem zadevo dojel,tako da aparat že kar približno obvladam.
Se mi je pa vse skupaj ustavilo, ko sem prišel do LG PC Suite.Nikakor se mi ne uspe povezati Pc- aparat. Naložil sem že vse driverje iz LG strani, instaliral,deinstaliral.........
Poskusil sem s kablom,mount usb...,računalnik ga zazna in odpre, Pc Suite pa nikakor.
Če je že komu uspelo, bi bil zele hvaležen za navodila.
lg gt 540;windows 7
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: LG GT540 SWIFT

Odgovor Napisal/-a delboy »

nejcov napisal/-a:tudi jaz imam omenjeni aparat na "vesolje". Ker nisem ravno ekspert za Android ,sem rabil kar dober mesec da sem zadevo dojel,tako da aparat že kar približno obvladam.
Se mi je pa vse skupaj ustavilo, ko sem prišel do LG PC Suite.Nikakor se mi ne uspe povezati Pc- aparat. Naložil sem že vse driverje iz LG strani, instaliral,deinstaliral.........
Poskusil sem s kablom,mount usb...,računalnik ga zazna in odpre, Pc Suite pa nikakor.
Če je že komu uspelo, bi bil zele hvaležen za navodila.
lg gt 540;windows 7
Poizkusi spodnje ter nam poročaj, kako se je izšlo :biggrin: ;

http://android.modaco.com/content/lg-gt ... -pc-suite/


Lp.
jaguar456
Novinec
Novinec
Prispevkov: 4
Pridružen: 25. Avg 2010 19:49
Telefon: LG GT540 SWIFT

Re: LG GT540 SWIFT

Odgovor Napisal/-a jaguar456 »

Meni tut ne gre povezava, namreč ko dam, da mi vzpostavi povezavo preko pc suite mi išče geslo, vendar ne vem katero geslo naj dam. Prosim za pomoč....
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: LG GT540 SWIFT

Odgovor Napisal/-a delboy »

jaguar456 napisal/-a:Meni tut ne gre povezava, namreč ko dam, da mi vzpostavi povezavo preko pc suite mi išče geslo, vendar ne vem katero geslo naj dam. Prosim za pomoč....

Morda zahteva geslo telefona, poizkusi z 12345 oz. poglej navodila, sicer pa naj ti nebo težko kontaktiraj samega uvoznika ali serviserja za dodatno pomoč, označo imaš na garancijskem listu.

Lp.
Uporabniški avatar
tado
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 997
Pridružen: 14. Nov 2007 11:05
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Alcatel Idol 3 4.7
Znesek računa: 7 €
Kraj: Perth (Scotland)/Kranj

Re: LG GT540 SWIFT

Odgovor Napisal/-a tado »

Mogoče je koda 0000. Ali pa zahteva tisto geslo, ki je za TM internet.
Slika
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: LG GT540 SWIFT

Odgovor Napisal/-a enpir »

pri omenjenem telefonu je zaznana napaka na OS 1.6. in sicer da ne delujejo SMS zgrešeni klici, ker jih telefon zavrača oziroma ne prepozna ("Flash" notifikacija). Posledično lahko nastane še problem pri MMSih.

Svetuje se posodobitev OSa, ki odpravi omenjene težave...
Deky_
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2391
Pridružen: 14. Avg 2007 08:57
Telefon: Samsung Galaxy S23u.
Kraj: Postojna

Re: LG GT540 SWIFT

Odgovor Napisal/-a Deky_ »

enpir napisal/-a:pri omenjenem telefonu je zaznana napaka na OS 1.6. in sicer da ne delujejo SMS zgrešeni klici, ker jih telefon zavrača oziroma ne prepozna ("Flash" notifikacija). Posledično lahko nastane še problem pri MMSih.

Svetuje se posodobitev OSa, ki odpravi omenjene težave...

Zanimivo sam mam ta telefon pa nimam težav niti z sms niti MMSi pa je OS 1.6 ;-)
jaguar456
Novinec
Novinec
Prispevkov: 4
Pridružen: 25. Avg 2010 19:49
Telefon: LG GT540 SWIFT

Re: LG GT540 SWIFT

Odgovor Napisal/-a jaguar456 »

A tebi je uspelo Deky povezati telefon preko pc suite, meni nikakor ne uspe, vse sem naredil enako, kot je na linku, ko ga je dal delboy vendar ne gre.
Odgovori