LG GD510 POP

Aparati, omrežje, pokritost s signalom
Odgovori
ribnčan
Novinec
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 27. Mar 2010 13:05
Telefon: LG gd510 POP

LG GD510 POP

Odgovor Napisal/-a ribnčan »

Lep pozdrav.

Mam eno težavo z LG GD510, ki je bil v akciji 2x valentinovo... če kdo ve, med uporabo mobilnega interneta se mi strani odpirajo v različnih velikostih črk, od tega da so črke tako majhne, da se ne da nič prebrat (napiše se 45%), do normalne velikosti črk, pa do pretirano velikih črk :headbash:

Ima kdo kakšno idejo kako rešit problem, da bodo skoz normalno velike črke?
Uporabniški avatar
Azzil
Moderator
Moderator
Prispevkov: 295
Pridružen: 27. Jul 2007 12:59
Telefon: Samsung Galaxy SII
Dodatni paketi: Brezmejni internet 24ur
Znesek računa: 8€

Re: LG GD510 POP

Odgovor Napisal/-a Azzil »

verjetno imaš zdraven kje kakšno skalo, da si pobližaš/oddaljiš po želji.. Probaj enkrat ali dvakrat tapknit po ekranu, če bo to približalo.. ;-)
... je zame arest azil, je zame arrest azzil, je zame arest azil???
Slika
ribnčan
Novinec
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 27. Mar 2010 13:05
Telefon: LG gd510 POP

Re: LG GD510 POP

Odgovor Napisal/-a ribnčan »

Azzil napisal/-a:verjetno imaš zdraven kje kakšno skalo, da si pobližaš/oddaljiš po želji.. Probaj enkrat ali dvakrat tapknit po ekranu, če bo to približalo.. ;-)
sej je skala, sam ne najdem, da bi velikost črk bila skoz enaka... stalno povečevanje mi pobere tolk časa, da se mi enostavno ne da naprej delat in prekinem. zanimivo je tudi to, da če iščem prek googla, pol se velikost skoz nastavi na normalno, ko pa listam malo strani naprej od osnovnega iskanja pa se začnejo neumnosti z velikostjo črk... skratka ena samo zmešnjava
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: LG GD510 POP

Odgovor Napisal/-a delboy »

ribnčan napisal/-a:
Azzil napisal/-a:verjetno imaš zdraven kje kakšno skalo, da si pobližaš/oddaljiš po želji.. Probaj enkrat ali dvakrat tapknit po ekranu, če bo to približalo.. ;-)
sej je skala, sam ne najdem, da bi velikost črk bila skoz enaka... stalno povečevanje mi pobere tolk časa, da se mi enostavno ne da naprej delat in prekinem. zanimivo je tudi to, da če iščem prek googla, pol se velikost skoz nastavi na normalno, ko pa listam malo strani naprej od osnovnega iskanja pa se začnejo neumnosti z velikostjo črk... skratka ena samo zmešnjava

Povej še ali se ti to dogaja pri vseh internetnih strani ali pa samo pri določenih?

Če je samo pri določenih potem je s telefonom vse OK , če pa pri posameznih straneh potem obstaja verjetnost, da niso optimizirane za ta model mobilnika ali pa celo obratno.

Poizkusi si naložiti opero mini pa preko nje dostopaj do spleta, verjamem da bo uporabniška izkušnja drugačna :biggrin: .

http://www.opera.com/mobile/


Lp.
ribnčan
Novinec
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 27. Mar 2010 13:05
Telefon: LG gd510 POP

Re: LG GD510 POP

Odgovor Napisal/-a ribnčan »

Hvala za predlog... Opera :hurra: :bog: :hurra:
Odgovori