Microsoft Dynamics CRM

Aparati, omrežje, pokritost s signalom
Odgovori
blue007

Microsoft Dynamics CRM

Odgovor Napisal/-a blue007 »

Ker sem informatik me zanima katero podjetje je Tušmobilu implementirala Microsoft Dynamics CRM (IS za odnose s strankami). mogoče Adacta?

Ter seveda koliko mesecev ali let so to vpeljevali :biggrin: S to implemetacijo sistema v podjetja se dobro služi: tudi 50 €/uro ali več.
spiderkb
Znanec
Znanec
Prispevkov: 254
Pridružen: 06. Jan 2008 22:13
Telefon: HTC One
Kontakt:

Re: Microsoft Dynamics CRM

Odgovor Napisal/-a spiderkb »

NPS ji je delal. Nja bi tudi obedva pokasirala eno nagrado.

http://www.nps.si/nps-in-tusmobil-z-rok ... jetje.html

Je pa zanimivo, da so projekt vodile večino ženske. ;)
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Microsoft Dynamics CRM

Odgovor Napisal/-a delboy »

blue007 napisal/-a:Ker sem informatik me zanima katero podjetje je Tušmobilu implementirala Microsoft Dynamics CRM (IS za odnose s strankami). mogoče Adacta?

Ter seveda koliko mesecev ali let so to vpeljevali :biggrin: S to implemetacijo sistema v podjetja se dobro služi: tudi 50 €/uro ali več.

To sem pa ravno v zadnji številki revije Monitor/Sistem prebral :-D in je bil izbran kot projekt meseca.

Na tvoje vprašanje bo odgovor tukaj http://www.sistem-on.net/si/_detajl/?id=41200 ;-) .

Lp.
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: Microsoft Dynamics CRM

Odgovor Napisal/-a enpir »

delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Microsoft Dynamics CRM

Odgovor Napisal/-a delboy »

enpir napisal/-a:Mogoče še en link: http://www.microsoft.com/slovenija/dobr ... px#študija

Prebral študijo in lahko povem samo, da je :thumbs: .


Lp.
blue007

Re: Microsoft Dynamics CRM

Odgovor Napisal/-a blue007 »

kateri ERP uporablja?

Ja microsoft dynamics nav, ax ter crm so kar vredu produkti.
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Microsoft Dynamics CRM

Odgovor Napisal/-a delboy »

blue007 napisal/-a:kateri ERP uporablja?

Ja microsoft dynamics nav, ax ter crm so kar vredu produkti.
Sodeč po razlagi o vpeljavi CRM-ja, je uspeti razbrati, da trenutno uporabljajo dynamics nav :-D . Ax bi bil mogoče smotrna zamenjava, lahko pa mogoče celo SAP.


Lp.
blue007

Re: Microsoft Dynamics CRM

Odgovor Napisal/-a blue007 »

Men je bolj všeč Ax kot Nav. Boljši že na uč pa tudi precej več piškotkov ima. Bi rekel kot noč in dan. Je pa zato krepko dražji :biggrin:

Ja SAP pa pravjo da je najboljši. Nisem ga uspel še poizkusiti. Je pa res da se tržni delež Microsoftovega Dynamicsa močno povečuje.
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Microsoft Dynamics CRM

Odgovor Napisal/-a delboy »

blue007 napisal/-a:Men je bolj všeč Ax kot Nav. Boljši že na uč pa tudi precej več piškotkov ima. Bi rekel kot noč in dan. Je pa zato krepko dražji :biggrin:

Ja SAP pa pravjo da je najboljši. Nisem ga uspel še poizkusiti. Je pa res da se tržni delež Microsoftovega Dynamicsa močno povečuje.

Nevem koliko se podjetju sploh splača vpeljati SAP, vendar kolikor ga jaz poznam, zna biti kar dovolj kompleksen ter predvsem je drugačna uporabniška izkušnja od Microsofta :-D . SAP pride v poštev predvsem za večja podjetja ;-) za manjša se ga nesplača vpeljati, ker dvomim da lahko izkoristijo celokupne module, kajti edino tako bo bil OK, sicer ne in je kar draga reč, zato so alternative mogoče celo boljše.

Lp.
Uporabniški avatar
Strangelove
Novinec
Novinec
Prispevkov: 40
Pridružen: 08. Apr 2008 20:38

Re: Microsoft Dynamics CRM

Odgovor Napisal/-a Strangelove »

To da je to projekt leta v sloveniji, samo kaže kako v riti je slovenski IT zadnje leto ali dve. Baje je implementacija v Tušu bolj crappy, Microsoft pa je bolj kot s svojo strokovnostjo otresal z gobcem, predvsem pa z velikim marketinškim buđetom. Cajtengi pa itak rabijo predvsem zveste partnerje, ki jih futrajo z najemom reklamnega prostora.

Jebi ga, kje so bili časi 5 ali 6 let nazaj, ko je bil IT v Sloveniji še na nivoju. Vse se je zjebalo in pocrkalo. No, velika odvisnost IT firm od državnih projektov prej kot slej pride na plano. Gospodarstvo v IT niti ni vlagalo kaj pretiranega, je vse šlo za managerske odkupe. :headbash:
Odgovori